TAEKWONDO.HRBAT.COM

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

KUĆA SLAVNIH
top 10 - muški
top 10 - žene
olimpijske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
europske igre
grand prix
svjetski kup
univerzijade
studentska sp
vojna sp
godišnje nagrade
hoo
"dražen petrović"
grad Zagreb
World Taekwondo Federation
 

NAGRADE SPORTSKOG SAVEZA GRADA ZAGREBA

  2016. najbolji: Sandra Perković (disk), Josip Glasnović (streljaštvo), braća Sinković (veslanje)
godišnje nagrade: Iva Radoš (TK Metalac); Filip Hrgović (boks), Damir Martin i trener Srećko Šuk (veslanje); Davis Cup reprezentacija Hrvatske (tenis)
  2015. najbolji: Sandra Perković (atletika/disk) i Filip Hrgović (boks)
godišnje nagrade: Iva Radoš (TK Metalac); Maša Matrinović (karate);
Marijo Možnik (gimnastika); Damir Martin (veslanje); Ivan Dodig (tenis)
  2014. najbolji: Sandra Perković (atletika/disk) i Marijo Možnik (gimnastika)
godišnje nagrade: Iva Radoš (TK Metalac); Martin i Valent Sinković (veslanje); Ivica Kostelić (skijanje); Marin Čilić (tenis); Neven Žugaj (hrvanje)
  2013. najbolji: Sandra Perković (atletika/disk) i Ivica Kostelić (skijanje)
godišnje nagrade: Martin Sinković, Valent Sinković i Damir Martin (veslanje);
Anton i Josip Glasnović (streljaštvo); kuglačice Zagreb-Zabokyja
  2012. najbolji: Sandra Perković (atletika/disk) i Josip Pavić (vaterpolo)
  2011. najbolji: Marina Sumić (Taekwondo klub Metalac) i Ivica Kostelić (skijanje)
  2010. Sandra Perković (atletika/disk) i Ivica Kostelić (skijanje)

2009. Branka Pereglin (streličarstvo) i Ivica Kostelić (skijanje)
  2008. Sandra Šarić, Martina Zubčić (TK Metalac i TK Dubrava) i Duje Draganja (plivanje)
  2007. Sandra Šarić (Taekwondo klub Metalac) i Luka Modrić (nogomet)
  2006. Janica Kostelić (skijanje) i Ivica Kostelić (skijanje)
  2005. Janica Kostelić (skijanje) i Ivan Ljubičić (tenis)
  2004. Nataša Vezmar (Taekwondo klub Metalac) i Tomislav Hohnjec (kajak-kanu)
  2003. Janica Kostelić (skijanje) i Ivica Kostelić (skijanje)
  2002. Janica Kostelić (skijanje) i Gordan Kožulj (plivanje)
  2001. Janica Kostelić (skijanje) i Gordan Kožulj (plivanje)
  2000. Janica Kostelić (skijanje) i Gordan Kožulj (plivanje)
  1999. Janica Kostelić (skijanje) i Željko Trifunović (zrakoplovstvo)
  1998. Nataša Vezamar (Taekwondo klub Metalac) i Dražen Ladić (nogomet)
  1997. Iva Majoli (tenis) i Robert Prosinečki (nogomet)
  1996. Iva Majoli (tenis) i Perica Bukić (vaterpolo)
  1995. Iva Majoli (tenis) i Valter Ivančić (boćanje)
  1994. Iva Gavez (Taekwondo klub Metalac) i Dinko Beaković (boćanje)
  1993. Jasminka Francki (streljaštvo) i Dinko Beaković (boćanje)
  1992. Suzana Skoko (streljaštvo) i Goran Prpić (tenis)
  1991. Jasminka Francki (streljaštvo) i Tomislav Crnković (kajak)
  1990. Štefica Krištof (kuglanje) i Dubravko Šimenc (vaterpolo)
  1989. Zoran Čutura (košarka) i Danijela Bilbija (odbojka)
  1988. Jasna Fazlić (stolni tenis) i Zoran Primorac (stolni tenis)
  1987. Sabrina Goleš (tenis) i Zoran Primorac (stolni tenis)
  1986. Biserka Vrbek (streljaštvo) i Tomislav Paškvalin (vaterpolo)
  1985. Andreja Husjak (skijanje na vodi) i Dražen Petrović (košarka)
  1984. Branka Batinić (stolni tenis) i Tomislav Paškvalin (vaterpolo)
  1983. Renata Šašak (tenis) i Mihovil Nakić (košarka)
  1982. Mirjana Ognjenović (odbojka) i Zdravko Zovko (rukomet)
  1981. Renata Šašak (tenis) i Krešimir Ćosić (košarka)
  1980. Štefica Krištof (kuglanje) i Krešimir Ćosić (košarka)
  1979. Eržebet Palatinuš (stolni tenis) i Antun Stipančić (stolni tenis)
  1978. Štefica Krištof (kuglanje) i Andro Knego (košarka)
  1977. Sanda Dubravčič (klizanje) i Goran Žuvela (judo)
  1976. Štefica Krištof (kuglanje) i Nikola Dragaš (kuglanje)
   
Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt