TAEKWONDO.HRBAT.COM

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

VIJESTI
naslovnica
olimpijske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
etu a-turniri
natječaji
obrazovanje
OSTALO - ARHIVA
2013
2012
2011
prosinac 2010
studeni 2010
listopad 2010
rujan 2010
kolovoz 2010
srpanj 2010
lipanj 2010
svibanj 2010
travanj 2010
ožujak 2010
veljača 2010
siječanj 2010
2009
ZAŠTITA SPORTAŠA
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
International Olympic Committee
Association of Summer Olympic International Federations
General Association of International Sports Federations
International Committee for Fair Play
World Anti-doping Agency
World Olympians Association
World Taekwondo Federation
African Taekwondo Union
Asian Taekwondo Union
European Taekwondo Union
Oceania Taekwondo Union
Pan American Taekwondo Union
Hrvatski olimpijski odbor - Croatian Olympic Committee
Hrvatski taekwondo savez - Croatian Taekwondo Federation
Kukkiwon - World Taekwondo Headquarters
1st Youth Olympic Games
Laureus
HALL OF FAME ENCYCLOPEDIA
 

NAJVEĆA NATJECANJA WTF-a U 2010. GODINI

World Cup Team Championship WTF G-5
World University Championships WTF G-2
World Military Championships WTF G-1
World Junior Championships
WTF Para-Taekwondo Championships
World Poomsae Championships
SportAccord Combat Games WTF G-5
European Championships WTF G-5
European Team Championships
European U-21 Championships
Mediterranean Cup WTF G-1
Youth Olympic Games

2010 - NAGLASCI

međunarodni učinak seniora u 2010. godini

klub nastupa
za repku
medalja klupskih
nastupa
medalja
+ 1. 2. 3. + 1. 2. 3.
Banija                    
Dubrava                    
Feniks                    
Galeb                    
Knin                    
Kocunar DC                    
Kondor                    
Likos                    
Marjan                    
Metalac                    
Orion                    
Senj                    
S. Sokol                    
Trnje Hong                    
ukupno                    
ostali klubovi koji su osvajali međunarodne medalje na A turnirima:
Forteca            
Fox            
Karlovac            
Novi Zagreb            
Osvit            
Zadar            
sveukupno                    

 

14. 9. 2010.

UČINAK SENIORSKE REPREZENTACIJE U 2010.

 
klubovi nastupa za
reprezentaciju
medalja
+ 1. 2. 3.
Dubrava 9 2 - 2 -
Feniks 1 - - - -
Galeb 3 1 - 1 -
Jastreb 7 - - - -
Knin 3 2 - - 2
Kocunar DC 1 - - - -
Kondor 3 - - - -
Likos 2 - - - -
Marjan 8 4 3 - 1
Metalac 16 5 2 1 2
Osvit 1 - - - -
Orion 1 - - - -
Susedgrad Sokol 5 1 - - 1
Trnje Hong 3 2 - 2 -
ukupno 63 17 5 6 6
+ nastupi za klubove: 66 7 1 1 5
sveukupno 129 23 6 6 11

pojedinačni učinak za seniorsku reprezentaciju

klub reprezentativci DO SO AO EP SSP CG Eu21
Dubrava Martina Jazbec -            
Tomislav Karaula -            
Anamaria Radić -            
Filip Šikić - 2.   -      
Martina Zubčić - 2.   -      
Feniks Ivan Sabol             -
Galeb Marko Batistić             -
Mirko Madžar   2.   -      
Jastreb Vedran Golec - - - - -    
Matej Škreblin     -   -    
Knin Stipe Jarloni - 3.   3.      
Kocunar DC Marko Gavranić -            
Kondor Matija Šantić - -   -      
Likos Ines Kovač -            
Ivana Žagar -            
Marjan Martina Marković             -
Marin Neveščanin             -
Ana Zaninović 1. 3.   -      
Lucija Zaninović 1. -   1.      
Metalac Martin Erdeljac -   -        
Filip Grgić - 3.   2.      
Ivan Pavlović -            
Marina Sumić - 3.   -     1.
Dean Šarčević -   -       -
Sandra Šarić   1.   -      
Vanja Rutar -            
Osvit Lana Čaktaš -            
Orion Antonija Žeravica -            
S. Sokol Jelena Ivančić - - 3.   - -  
Trnje Hong Petra Matijašević     2.   - 2.  
klub reprezentativci DO SO AO EP SSP CG Eu21

NAGRADE HOO-a ZA 2009.

NAJBOLJI U 2010. GODINI
najbolja sportašica: Blanka Vlašić
najbolji sportaš: Ivica Kostelić
najuspješnija momčad: hrvatska vaterpolska reprezentacija
najuspješnija ekipa: hrvatska reprezentacija u samostrelu
najuspješniji par, štafeta ili posada:
hrvatski veslački četverac na pariće
najveće nade: Barbara Matić (judo) i Ivan Capan (plivanje)
nagrada za fair-play: Jedriličarski klub Labud, Split
najbolji trener: Ante Kostelić
priznanje za promicanje Hrvatske u svijetu: Blanka Vlašić
Nagrade MATIJA LJUBEK za životno djelo
Lino Červar, Janko Goleš, Duško Krstulović,
Ive Mustać i Miroslav Poljak

relevantne hrvatske medalje u 2010. godini

natjecanja svi sportovi taekwondo
ZOI Vancouver
OIM Singapur
Svjetska prvenstva
Svjetski kupovi
Europska prvenstva
Europski kupovi
3 (0+2+1)
4 (1+1+2)
107 ((33+33+41)
144 (52+40+52)
103 (35+33+35)
39 (17+10+12)
--
0 (0+0+0) juniori
4 (0+3+1) juniori
--
4 (2+1+1) s+u21
--
ukupno 400 (138+119+143) 8 (2+4+2)
  izvor: HOO  

2. 9. 2010.

MEĐUNARODNI SENIORSKI ULOV

Odrađen je najveći dio međunarodnih natjecanja iz kalendara za 2010, a seniorska reprezentacija Hrvatske je u prvih 8 mjeseci imala 6 nastupa: na Svjetskim borilačkim igrama, na Europskom i Svjetskom studentskom prvenstvu, te na Otvorenim prvenstvima Danske Austrije i Španjolske. Zaludu je razbijati glavu pitanjem kako to da smo imali novca za put nacionalnog tima na A-turnire ETU na koje i bez repke može o trošku kluba putovati svaki član HTS-a, a nije ih bilo za više prvenstava na koja mogu samo članovi nacionalnih selekcija.
  U reprezentaciji se izredalo 27 imena iz 14 klubova: 13 seniorki je odradilo 28 nastupa, a 14 seniora 29 nastupa. Pod državnim stijegom sportaši iz 7 klubova su osvojili 16 medalja (4+6+6), a kao i inače, seniorke su ostvarile daleko vrjedniji ulov - 10 (4+3+3), naspram 6 muških medalja (0+3+3).
  Na spomenuta Otvorena prvenstva mnogi su naši klubovi vodili sportaše o svome trošku, te su ubilježili još ukupno 66 nastupa i osvojili 7 medalja (1+1+5). Tako Hrvatska ove godine ima sveukupno 23 medalje (5+7+11), većinom s međunarodnih natjecanja Europske taekwondo unije.
  Na prvenstvima Svjetske taekwondo federacije nas nije bilo, osim izleta na Studentsko SP i Borilačke igre. Dutch i Spanish Open su od WTF-a, srećom, dobili G-1 status, pa su slijedom  te slučajnosti i naši osvajači medalja zaradili poneki bod na službenim svjetskim rang listama.
 

 

   
   

 

 

VODSTVO HRVATSKOG TAEKWONDO SAVEZA

2006. - 2010.   2010. - 2014.
Franjo Prot predsjednik Franjo Prot
Ante Berić (Bjelovar)
Stjepan Šegota (Velebit)
dopredsjednici Nikola Pemper (Gacka)
Stjepan Šegota (Velebit)
Dražen Mađarević (Dubrava) glavni tajnik Mihaela Štrok (Dubrava)
Slavko Jereb (ITF)
Petar Josipović (Novi Zagreb)
Mladen Uskok (Zadar)

Stanko Vidić (S. Sokol)
Damir Zahirović (Osijek)
Denis Zeljko (Monter)
Izvršni odbor Umberto Coce (Neryo)
Petar Josipović (Novi Zagreb)
Drago Maček (Metalac)
Boris Makarun (Samobor)
Nenad Seferagić (ITF)
Mladen Uskok (Zadar)
Damir Zahirović (Osijek)
  Nadzorni odbor Petar Miladin, prof. dr. sc.
Renato Baniček, dipl. oec.
Igor Pataky, dipl. iur.

VODSTVO WTF-a 2009-2013

  President

Chungwon Choue (Korea)

  Vice Presidents (3)

Sun-Jae Park (Italy)
Gen. Ahmed Fouly (Egypt)
Kamaladdin Heydarov (Azerbaijan)

 

 

WTF COUNCIL - izabrani članovi

  Africa (2)

Driss El-Hilali (Morocco)
Issaka Ide (Niger)

  Asia (5)

 Mohamed Al-Sulaiti (Qatar)
Sayed Mohammad Pouladgar (Iran)
Hong Sung-Chon (Philippines)
Lee Kyu-Seok (Korea)
Zhao Lei (China)

  Europe (4)

Fuzuli Musayev (Azerbaijan)
Jesus Castellanos Pueblas (Spain)
Roger Piarulli (France)
Metin Sahin (Turkey)

  Pan America (2)

Moon Dai Won (Mexico)
Mario Mandel Vaisman (Chile)

  Oceania (1)

Kim Tae Kyung (New Zealand)

  Auditors (2)

Ali Sagirkaya (Turkey)
Dalibor Krpan (Croatia)

   

WTF COUNCIL - imenovani članovi

  Vice Presidents (3)

Phillip Walter Coles, član MOO-a, Australija
Ivan Dibos, član MOO-a, Peru
Dai Soon Lee, Koreja, predsjednik TU Azije

  Secretary General

Jin Suk Yang, Koreja

Treasurer

Tae Eun Lee, Kanada

  Members

Carine Lahoud Murr, Libanon
Maria Borello Castillo, Gvatemala
Coleman C.Y. Lee, Kineski Tajpeh
Anatoly Terekhov, Rusija
Michel Madar, Izrael

  ex-officio members

Athanasios Pragalos, Netherlands
Ji Ho Choi, U.S.A.

  Athlete Council
Member
2-year term

Myriam Baverel, Francuska
Dae Sung Moon, Koreja

VODSTVO EUROPSKE TAEKWONDO UNIJE - ETU BOARD

  President

Athanasios Pragalos (Greece)

  Honorary President

Dr. Sun Jae Park (Italy)

  Secretary General

Gerrit Eissink (Netherlands)

  Treasurer

Phivos Christou (Cyprus)

  Vice presidents

Fuzuli Musayev (Azerbaijan)
Heinz Gruber (Germany)
Stefan Klawiter (Germany)
Evgeny U. Klyuchnikov (Russia)
Ferenc Boo (Sweden)
Metin Sahin (Turkey)

  Members

Dr. Franjo Prot (Croatia)
Thomas Holt (Denmark)
Roger Piarulli (France)
Miklos Patakfalvy (Hungary)
Gerry Joyce (Ireland)
Angelo Cito (Italy)
Rudolf Leban (Slovenia)
Jesus Castellanos Pueblas (Spain)
Manuel Colmenero Firvida (Spain)
Rene Bundeli (Switzerland)

VODSTVO MEDITERANSKE TAEKWONDO UNIJE (2009-....)

  Predsjednik Driss Hilali (Maroko)
  Počasni predsjednik Park Sun Jae (Italija)
  Glavni tajnik Michael Fysentzidis (Grčka)
  Blagajnik Jesus Castellanos (Španjolska)
  Prvi dopredsjednik Roger Piarulli (Francuska)
    Izvršni odbor
  Dopredsjednici Ahmed Fouly (Egipat)
Metin Sahin (Turska)
Angelo Cito (Italija)
Georges Zeidan (Libanon)
Mohamed Daimallah (Alžir)
  Članovi Chokri Mahjoub (Tunis)
Angelo Spataro (Monako)
Mohamed El Bendag (Libija)
Bassam Youness (Sirija)

2009 | 2010

 

HRVATSKA NA NAJVEĆIM NATJECANJIMA

SportAccord Combat Games - 2 sportašice (0+1+0)
European Championships - 11 sportaša (1+1+1)
European U-21 Championships - 6 sportaša  (1+0+0)
World University Championships - 4 sportaša
Mediterranean Cup - 3 sportaša (0+1+0)
World Poomsae Championships - 1 sportaš
World Junior Championships - 12 sportaša (0+3+1)
Youth Olympic Games - 1 sportašica

Filip, Lucija & Stipe (Photo: TK Knin)


hrvatski TOP 10 karijere - 1. 9. 2010.

  miješana konkurencija   bodovi   RH  

EU

 

svijet

 Nataša Vezmar, 1976   500   1.   15. 25.
 Sandra Šarić, 1984   446   2.   23. 40.
 Miet Filipović, 1975   320   3.   61. 107.
 Martina Zubčić, 1989   274   4.   80. 159.
 Mići Kuzmanović, 1976   186   5.   152. 333.
 Iva Gavez, 1974   185   6.   162. 336.
 Filip Grgić, 1989   167   7.   194. 408.
 Lana Banely, 1985   159   8.   212. 440.
 Eva Politeo, 1979   149   9.   227. 480.
 Ivona Skelin, 1974   141   10.   246. 529.


naši na rang listama WTF-a - 1. 9. 2010.

 Lucija Zaninović, Marjan   7./106   60,00 -49kg
 Martina Zubčić, Dubrava   8./102   51,74 -57kg
 Sandra Šarić, Metalac   9./115   55,90 -67kg
 Stipe Jarloni, Knin   13./119   32,94 -58kg
 Filip Grgić, Metalac   16-17/133   33,60 -68kg
 Petra Matijašević, Trnje   21./115   25,02 -67kg
 Marina Sumić, Metalac   29./108   14,40 -62kg
 Ana Zaninović, Marjan   39./110   13,60 -53kg
 Jelena Ivančić, S.Sokol   44./110   11,34 -53kg
 Mirko Madžar, Galeb   65-69/111   6,00 -54kg
 Filip Šikić, Dubrava   76-81/120   6,00 -80kg
 Marin Nevešćanin, Marjan   92-100/119   3,60 -58kg

v o d e ć e   s e n i o r k e

-46 kg 1. Rukiye Yildirim Turkey
2. Buttree Puedpong Thailand
3. Hyo Ji Park Korea
-49 kg 1. Wu Jingyu China
2. Sanaa Atabrour Morocco
3. Yasmina Aziez France
-53 kg 1. Jie Lie China
2. Floriane Liborio France
3. Danielle Pelham USA
-57 kg 1. Pei Hua Tseng Chinese Taipei
2. Yuzhuo Hou China
3. Bat-El Gaterer Israel
-62 kg 1. Sujeong Lim Korea
2 Karine Sergerie Canada
3. Estefania Hernandez Spain
-67 kg 1. Kyung Seon Hwang Korea
2. Sarah Stevenson GB
3. Nur Tatar Turkey
-73 kg 1. Gwladys Epangue France
2. Maria Espinoza Mexico
3. Anastasia Baryshnikova Russia
+73 kg 1. Rosana Simon Spain
2. Hye-Ri Oh Korea
3. Wiam Dislam Morocco

v o d e ć i   s e n i o r i

-54 kg 1. Remzi Basakbugday Turkey
2. Meisam Bagheri Iran
3. Chutchawal Khawlaor Thailand
-58 kg 1. Joel Gonzalez Spain
2. Guillermo Perez Mexico
3. Gabriel Mercedes Dominican R.
-63 kg 1. Reza Naderian Iran
2. Cem Ulugnuyan Turkey
3. Rafik Zohri Netherlands
-68 kg 1. Mohammad Bagheri Iran
2. Servet Tazegul Turkey
3 Taejin Son Korea
-74 kg 1. Farzad Abdolahi Iran
2. Ridvan Baygut Turkey
3. Alireza Nasr Azadani Iran
-80 kg 1. Aaron Cook GB
2. Mauro Sarmiento Italy
3. Steven Lopez USA
-87 kg 1. Yousef Karami Iran
2. Carlo Molfetta Italy
3. Bahri Tanrikulu Turkey
+87 kg 1. Hossein Tajik Iran
2. Arman Chilmanov Kazahstan
3. Roman Kuznetsov Russia

Kompletne rang liste (pdf): ovdje

ETU A-class 2010: najbolje SENIORKE
-46 kg Alison Pinteno France
-49 kg Yasmina Aziez France
-53 kg Floriane Liborio France
-57 kg Stephanie Ollive France
-62 kg Joyce Van Baaren
Helene Weingart
Tugba Ucak
Netherlands
Germany
Germany
-67 kg Helena Fromm Germany
-73 kg Nuša Rajher Slovenija
+73 kg Stella Whitehead GB
ETU A-class 2010: najbolji SENIORI
-54 kg Sergej Kolb Germany
-58 kg Pedro Povoa Portugal
-63 kg Steven Barclais France
-68 kg Daniel Manz Germany
-74 kg Florian Schaller Germany
-80 kg Bashir Adam Germany
-87 kg Alberto Celestrin
Florian Meyer
Germany
Germany
+87 kg Ulvi Kaya Germany
Vodeći poslije Austrian Open. Kompletne rang liste: ETU

SENIORSKE PRVAKINJE 2010
-46kg Marina Usanović, Marjan
-49kg Lucija Zaninović, Marjan
-53kg Jelena Ivančić, Susedgrad Sokol
-57kg Martina Zubčić, Dubrava
-62kg Marina Sumić, Metalac
-67kg Sandra Šarić, Metalac
-73kg Ines Kovač, Likos
+73kg Ivana Žagar, Likos
EKIPNI POREDAK - SENIORKE
 
SENIORSKI PRVACI 2010
-54kg Mirko Madžar, Galeb
-58kg Stipe Jarloni, Knin
-63kg Matej Škreblin, Jastreb
-68kg Filip Grgić, Metalac
-74kg Matija Šantić, Kondor
-80kg Filip Šikić, Dubrava
-87kg Renato Krmpotić, Banija
+87kg Vedran Golec, Jastreb
EKIPNI POREDAK - SENIORI
 

JUNIORSKE PRVAKINJE 2010
-42kg Katarina Buzov, Neryo
-44kg Dora Podrug, Marjan
-46kg Marina Usanović, Marjan
-49kg Brigita Mamić, Novi Zagreb
-52kg Tanja Rastović, Marjan
-55kg Tamara Filipović, Senj
-59kg Ivona Skorup, Dubrava
-63kg Rea Budić, Dubrava
-68kg Diana Letica, Omega
+68kg Mia Radoš, Dubrava
EKIPNI POREDAK - JUNIORKE
 
JUNIORSKI PRVACI 2010
-45kg Luka Bugarin, Marjan
-48kg Filip Jureta, Susedgrad Sokol
-51kg Mladen Kuliš, Kondor
-55kg Slaven Janković, Knin
-59kg Antonio Mirkov, Zadar
-63kg Fabijan Brčić, Radnik
-68kg Marko Mutak, Jastreb
-73kg Filip Majcen, Susedgrad Sokol
-78kg Kristijan Kočevar Korenjak, Susedgrad Sokol
+78kg Josip Beligoj, Osvit
EKIPNI POREDAK - JUNIORI
 
sve hrvatske medalje - 2010 - seniori
2. Petra Matijašević, NT/Trnje Hong -67kg
1. Lucija Zaninović, NT/Marjan
2. Filip Grgić, NT/Metalac
3. Stipe Jarloni, NT/Knin
1. Marina Sumić, NT/Metalac
2. Petra Matijašević, Trnje
1. Martina Marković, Marjan -49kg
2. Petra Matijašević, NT/Trnje Hong -67kg
2. Iva Marinčić, Trnje Hong -53kg
3. Nives Ambruš, Trnje Hong -62kg
3. Jelena Ivančić, NT/Susedgrad -53kg
3. Iskra Pezdirc, Osvit -57kg
3. Marijana Staneković, Pantera -57kg
3. Marina Usanović, Marjan -46kg
1. Sandra Šarić, NT/Metalac -67kg
2. Martina Zubčić, NT/Dubrava -57kg
2. Filip Šikić, NT/Dubrava -80kg
2. Mirko Madžar, NT/Galeb -54kg
3. Ana Zaninović, NT/Marjan -53kg
3. Marina Sumić, NT/Metalac -62kg
3. Filip Grgić, NT/Metalac -68kg
3. Stipe Jarloni, NT/Knin -58kg
 1. Lucija Zaninović, NT/Marjan -49kg
1. Ana Zaninović, NT/Marjan -53kg
3. Marin Neveščanin, Marjan -58kg
sve hrvatske medalje - 2010  - juniori
2. Tin Solenički, NT/Susedgrad Sokol (jun) -68kg
2. Ana Pavlović,
NT/Metalac (jun) -42kg
2. Tanja Rastović, NT/Marjan (jun) -52kg
3. Mia Radoš, NT/Dubrava (jun) +68kg
2. Filip Majcen, Susedgrad Sokol -73kg (jun)
1. Marija Štetić, NT/Dubrava -55kg (jun)
1. Rea Budić, NT/Dubrava -63kg (jun)
1. Iva Radoš, Dubrava +68kg (jun)
1. Ana Pavlović, Metalac -44kg (jun)
1. Tanja Rastović, Marjan -52kg (jun)
1. David Tenjer, NT/Pantera -51kg (jun)
1. Dario Jaić, Osvit -59kg (jun)
1. Marko Mutak, Jastreb -68kg (jun)
2. Magor Papiga, Orion -51kg (jun)
2. Vedran Ferenčak, NT/Dubrava -59kg (jun)
2. Dora Horvat, NT/Pantera -44kg (jun)
2. Jana Beligoj, NT/Osvit -52kg (jun)
3. Filip Majcen, NT/Susedgrad -73kg (jun)
3. Adrian Vraneša, NT/Osvit -51kg (jun)
3. Lucija Matijašec, Osvit -59kg (jun)
3. Magdalena Janeš, Osvit -63kg (jun)
3. Maja Šiprak, Osvit +68kg (jun)
3. Ivan Muth, Osvit -55kg (jun)
3. Ivona Skorup, Dubrava -59kg (jun)
3. Tonija Bonković, Marjan -55kg (jun)
3. Toni Kanaet, Marjan -63kg (jun)
3. Mia Roso, Orion -46kg (jun)
3. Hrvoje Gluhak, Susedgrad -59kg (jun)
3. Borut Smoljanović, Fox -68kg (jun)
3. Leon Marijančić, Kondor -73kg (jun)
1. Adriana Đuretec, TimZG/Osvit, juniorke -46Kg
2. Maja Šiprak, TimZG/Osvit, juniorke +68Kg
2. Dora Horvat, TimZG/Pantera, juniorke -44kg
3. Kristina Tašler, TimZG/Pantera, juniorke -49Kg
3. Petra Majić, TimZG/Jastreb, juniorke +68Kg
1. Dora Podrug, Marjan (jun) -44kg
1. Mario Maletić, Škorpion (jun) -63kg
2 Adriana Djuretec, Osvit (jun) -46kg
2. Josip Beligoj, Osvit (jun) +78kg
2. Sanja Maljković, Osvit (jun) -44kg
2. Lovre Brečić, Marjan (jun) -45kg
3. Luka Bugarin, Marjan (jun) -45kg
3. Tonija Bonković, Marjan (jun) -55kg
3. Toni Kanaet, Marjan (jun) -63kg
3. Adrian Vraneša, Osvit (jun) -48kg
3. Filip Jureta, Susedgrad Sokol (jun) -48kg
3. Hrvoje Gluhak, Susedgrad Sokol (jun) -63kg
3. Marko Batistić, Galeb (jun) +78kg
3. Josipa Matić, Zaprešić (jun) -55kg
1. Iva Marinčić, Trnje-Hong (jun) -55kg
2. Nancy Magdić, Karlovac (jun) -44kg
3. Lucija Mlađenović, Pantera (jun) -42kg
3. Dora Horvat, Pantera (jun) -44kg
3. Leon Bjažić, Pantera (jun) -48kg
3. Dora Pečnik Malčević, Pantera (jun) -46kg
3. Andrea Martinović, Forteca (jun) -46kg
3. Ana Vranešić, Banija (jun) -55kg
3. Valentina Malović, Banija (jun) -59kg
1. Ana Pavlović, Metalac (NTJ)
1. Tanja Rastović, Marjan (NTJ)
1. Marijana Staneković, Pantera (NTJ)
1. Mia Radoš, Dubrava (NTJ)
1. Diana Letica, Omega (NTJ)
2. Rea Budić, Dubrava (NTJ)
2. Borut Smoljanović, Fox (NTJ)
2. Kristijan Kočevar Korenjak, Susedgrad Sokol (NTJ)
2. Tin Solenički, Susedgrad Sokol (NTJ)
3. Duje Ševo, Marjan (NTJ)
sve hrvatske medalje - 2010 - kadeti
1. Luka Horvat, Fox -49kg (kad)
1. Tadea Bersinić, Karlovac -47kg (kad)
1. Mateja Korač, Pantera -37kg (kad)
1. Vedran Diković, Pantera -61kg (kad)
2. Dominik Brkić, Banija +65kg (kad)
2. Rudi Oskera, Fox -49kg (kad)
2. Anamarija Petrović, Pantera -37kg (kad)
2. Lucija Mladenović, Pantera -41kg (kad)
2. Vanessa Šegec, Sajnami -47kg (kad)
2. Filip Kopjar, Susedgrad -61kg (kad)
3. Ana Vranešić, Banija -59kg (kad)
3. Andrea Martinović, Forteca -51kg (kad)
3. Andrea Pacadi, Fox -41kg (kad)
3. Marija Blatančić, Kondor -41kg (kad)
3. Kresimir Durdević, Metalac -61kg (kad)
3. Tena Marinović, Osvit -37kg (kad)
3. Mia Bošković, Osvit -44kg (kad)
3. Vehmir Džakmić, Osvit -45kg (kad)
3. Elena Ružička, Škorpion -51kg (kad)
1. Marko Maljković, TimZG/Osvit, kadeti -41kg
1. Tena Marinović, TimZG/Osvit, kadeti -33kg
1. Dora Pečnik Malčević, TimZG/Pantera, kadeti -47kg
2. Lucija Mlađenović, TimZG/Pantera, kadeti -41kg
2. Anamarija Petrović, TimZG/Pantera, kadeti -37kg
3. Mateja Korač, TimZG/Pantera, kadeti -37kg
3. Marko Jukić, TimZG/Jastreb, kadeti -37kg
3. Fran Rezar, TimZG/Jastreb, kadeti -49kg
3. Hrvoje Šep, TimZG/Jastreb, kadeti -53kg
1. Iva Baronić, Fox  (kadeti -47kg)
1. Rudi Oškera, Fox (kadeti -49kg)
2. Luka Horvat, Fox (kadeti -49kg)
2. Helena Jurina, Fox (kadeti +59kg)
2. Brian Češljar,Fox (kadeti -37kg)
2. Dominik Brkić, Banija (kadeti -61kg)
2. Ana Vranešić, Banija (kadeti -51kg)
3. Tara Marija Malović, Banija (kadeti -33kg)
3. Andrea Pacadi, Fox (kadeti -41kg)
3. Sara Rajčević, Fox (kadeti -51kg)
3. Bruno Lovrak, Fox (kadeti -61kg)
1. Ljiljana Brkić, Banija (mlađi kadeti -40kg)
1. Iva Požega, Banija (mlađi kadeti -43kg)
1. Ivana Vranešić, Banija (mlađi kadeti -50kg)
2. Ana Darmati, Banija (mlađi kadeti -50kg)
1. Paola Radić, Fox (kadeti B -51kg)
1. Magdalena Radić, Fox (kadeti B -55kg)
2. Anamarija Radić, Fox (kadeti B -55kg)
1. Lana Rajčević, Fox (mlađi kadeti B -28kg)
ostala velika natjecanja u 2010:



Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt