TAEKWONDO.HRBAT.COM

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

vijesti
naslovnica
olimpijske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
etu a-turniri
poomsae
natječaji
obrazovanje
ostalo-arhiva
2012
2011
2010
2009
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

 
 

Austrian Open 2011. - ETU A-class

16. 5. 2011.

najava

4.–5. 6. 2011. (seniori, juniori, kadeti)
Olympia World (Tiroler Wasserkraft Arena)
Austria, Tirol, Insbruck, Olympiastr. 10

Promotor: Austrian Taekwondo Federation
Rok za prijave: 19. 5. 2011.
Kotizacija uz online registraciju: € 45,00
Kotizacija uz e-mail registraciju: € 60,00
(kopiju bankovne uplatnice priložiti uz prijavnicu)
Dobne kategorije:
seniori - rođeni 1993. ili stariji
juniori - rođeni između 1996. i 1994.
kadeti - rođeni između 1999. i 1997.
Težinske kategorije: standardne
Elektronika: LaJust
Pozivi *** Online-registracija

30. 5. 2011.

rekordi padaju

 
Čini se kako Austrian Open 2011. premašuje sva očekivanja domaćina. Sa 1122 prijavljena sportaša Austrijanci već pišu povijest, a to najviše pripisuju rezultatima rada predsjednika Reze Zadehmohammada i počasnog predsjednika Norberta Moscha. Boravak na Svjetskom prvenstvu oni su iskoristili za zdušnu promidžbu svoga turnira i stekli su naklonost mnogih, pa će se u Innsbrucku pojaviti 20-ak nacionalnih timova.
  Nastup na prošlom Austrian Openu prijavilo je nešto više od 900 sportaša, a na koncu ih je nastupilo malo manje od 800, i rast broja sudionika Austrijski taekwondo savez drži velikim uspjehom. Još su zadovoljniji zbog činjenice da, usprkos terminu koji ih smješta tik poslije Svjetskog prvenstva i prije Svjetskih olimpijskih kvalifikacija, među natjecateljima nikad nije bilo toliko svjetskih i europskih prvaka te osvajača olimpijskih medalja. Čini se kako nas i po kvaliteti sudionika čeka rekordno Otvoreno prvenstvo Austrije.
  Probudili su se i austrijski borci, pa će ove godine nastupiti i rekordan broj domaćih natjecatelja. Organizatori se stoga nadaju kako će njihova taekwondo zajednica slijedeći vikend iskoristiti za uživanje u blagdanu taekwondo sporta i punjenjem dvorane srušiti još jedan rekord. OTDV

16. 5. 2011.

raspored borbi

subota, 4. 6.

Seniors female -46, -49, -53, -62, -67 kg
Seniors male -54, -63, -74, -80, -87 kg
Juniors female -42, -46, -52, -59, -63 kg
Juniors male -45, -48, -51, -59, -68 kg
Cadets female -29, -33, -37, -41, -44 kg
Cadets male -33, -37, -41, -45, -49 kg

nedjelja, 5. 6.

Seniors female -57, -73, +73 kg
Seniors male -58, -68, +87 kg
Juniors female -44, -49, -55, -68, +68 kg
Juniors male -55, -63, -73, -78,+78 kg
Cadets female -47, -51, -55, -59, +59 kg
Cadets male -53, -57, -61, -65,+65 kg

 

reprezentacije (sportaša+trenera) po prijavama

Armenija (5+2)
Austrija (17+4)
Belgija (12+3)
Britanija (1+1)
Bugarska (13+3)
CAF (5+2)
Cipar (1+1)
Češka (7+2)
Finska (13+3)
Francuska (43+9)
Gruzija (5+2)
Hrvatska (31+7)
Izrael (40+9)
Kosovo (2+1)
Latvija (3+1)
Luksemburg (5+2)
Mali (2+1)
Maroko (2+1)
Moldova (14+3)
Norveška (4+1)
Njemačka (33+7)
Pakistan (1+1)
Poljska (2+1)
Portugal (5+2)
Rusija (21+5)
Slovenija (25+6)
Srbija (61+13)
Slovačka (6+2)
Švedska (2+1)
Turska (2+1)
ukupno 30 prijavljenih reprezentacija (393+97)
 

broj sudionika (po ždrijebnim listama)

 
seniorke 122 juniorke 140 kadetkinje 134 ukupno 396
seniori 202 juniori 182 kadeti 298 ukupno 682
+ 324 + 322 + 432 + 1078

4. 6. / 5. 6.

Hrvatska reprezentacija - seniorke

SF-46kg

--
SF-49kg Lucija Zaninović, Marjan
SF-53kg Tanja Rastović, Marjan
SF-57kg Ana Zaninović, Marjan
SF-62kg Marina Sumić, Metalac
SF-67kg

Petra Matijašević, Marjan

SF-73kg  
SF+73kg  

4. 6. / 5. 6.

Hrvatska reprezentacija - seniori

-54kg --
-58kg Mirko Madžar, Galeb
-63kg Tomislav Karaula, Dubrava
-68kg Filip Grgić, Metalac
-74kg Fabijan Brčić, Radnik
-80kg --
-87kg --
+87kg  

4. 6. / 5. 6.

Hrvatska reprezentacija - kadetkinje

KF-29kg Ivana Cvitanović, Marjan
KF-33kg Stela Kavelj, Imotski
KF-37kg Klara Luketić, Marjan
KF-41kg Anamarija Petrović, Pantera
KF-44kg Ivana Babić, Marjan
KF-47kg Mia Bošković, Osvit
KF-51kg Tadea Beršinić, Karlovac
KF-55kg Ivana Vranešić, Banija Pandas
KF-59kg Matea Jelić, Knin
KF+59kg Melani Adamić Golić, Zaprešić

4. 6. / 5. 6.

Hrvatska reprezentacija - kadeti

KM-33kg Jurica Sever, Dubrava
Nikolin Ramaj, Orka AS
KM-37kg    Duje Bugarin, Marjan
Kristijan Roso, Orion
KM-41kg Mateo Kunac, Marjan
KM-45kg     Marko Maljković, Osvit
KM-49kg Bruno Noa Jurić, Jastreb
KM-53kg Josip Jurko, Marjan
KM-57kg Ivan Luka Šarčević, Marjan
KM-61kg Fran Rezar, Jastreb
KM-65kg Luka Mlinac, Banija Pandas
KM+65kg Franjo Gojevic Zrnic, Likos
 

kadetska reprezentacija - po klubovima

 
Banija
Pandas
Ivana Vranešić
Luka Mlinac
--
--
KF–55kg
KM–65kg
Dubrava Jurica Sever KPH/3. KM–33kg
Imotski Stela Kavelj KPH/1. KF–33kg
Jastreb Bruno Noa Jurić
Fran Rezar
--
KPH/3.
KM–49kg
KM–61kg
Karlovac Tadea Beršinić -- KF–51kg
Knin Matea Jelić KPH/1. KF–59kg
Marjan Ivana Cvitanović
Ivana Babić
Klara Luketić
Duje Bugarin
Mateo Kunac
Josip Jurko
Ivan Luka Šarčević
--
KPH/3.
KPH/2.
--
KPH/3.
--
KPH/1.
KF–29kg
KF–44kg
KF–37kg
KM–37kg
KM–41kg
KM–53kg
KM–57kg
Orion Kristijan Roso -- KM–37kg
Orka AS Nikolin Ramaj -- KM–33kg
Osvit Mia Bošković
Marko Maljković
KPH/3.
--
KF–47kg
KM–45kg
Pantera Anamarija Petrović KPH/1. KF–41kg
Zaprešić Melani Adamić Golić KPH/3. KF+59kg

poredak klubova - Kadetsko
prvenstvo Hrvatske 2010/12.
medalje KPH članova repke medalje AO
1. 2. 3. + KF KM + KF KM
1. Marjan 4 5 8 17 3 4 7 1+0+1 1+1+1
2. Pantera 3 1 1 5 1   1 0+1+0  
3. Jastreb 2 1 3 6   2 2    
4. Osvit 2   3 5 1 1 2 0+0+1  
5/6. Susedgrad Sokol 1 1 1 3          
5/6. Rugvica 1 1   2          
7/8. Karlovac 1   2 3 1   1 1+0+0  
7/8. Kondor 1   2 3          
9/10. Banija Pandas 1   1 2 1 1 2   1+0+0
9/10. Knin 1   1 2 1   1 1+0+0  
11/12 Imotski 1     1 1   1    
11/12 Lekenik 1     1          
13. Fox   4 2 6          
14/15. Bjelovar   1 1 2          
14/15. Zaprešić   1 1 2 1   1    
16/19. Feniks   1   1          
16/19. Neryo   1   1          
16/19. Orion   1   1   1 1    
16/19. Senj   1   1          
20. Dubrava     3 3   1 1    
21/22. Gacka     2 2          
21/22. Orka AS     2 2   1 1    
23/27. Brod     1 1          
23/27. Dan Gun     1 1          
23/27. Galeb     1 1          
23/27. Sajnami     1 1          
23/27. Zadar     1 1          
  Likos           1 1   0+0+1
  ukupno 19 19 38 76 10 12 22    

4. 6. / 5. 6.

sve borbe naših seniorki

SF-46kg (9)

--

SF-49kg (14)

Lucija Zaninović, CroNT/Marjan - nije prošla vagu
SF-49kg (14) Stela Šimunić, Metalac - Marina Roeder, GER 6:4
Stela Šimunić, Metalac - Sanaa Atabrour, MAR 3:11
SF-49kg (14) Irena Bikić, Forteca - Valentina Sivero, ITA 13:1
Irena Bikić, Forteca - Maeiva Coutant, FRA 0:0 wd
SF-53kg (16) Tanja Rastović, CroNT/Marjan - nije prošla vagu
SF-53kg (16) Marija Vičić, Banija - Viktoria Rotenberger, GER 3:0
Marija Vičić, Banija - Ivana Cujic, SRB 1:4
SF-53kg (16) Jelena Žeravica, Orion - Alicia Schott, GER 5:1
Jelena Žeravica, Orion - Melanie Hartung, GER 1:6
SF-57kg (30) Elizabeta Novakovic, Metalac - Eleonora Platania, ITA 0:3
SF-57kg (30) Iva Marincic, Medvedgrad - Antonella Melotti, ITA 1:0
Iva Marincic, Medvedgrad
- Sabrina Grimm, GER 5:1
Iva Marincic, Medvedgrad - Aleksandra Uscinska, POL 2:4
SF-57kg (30) Petra Butala, Karlovac - Janina Kubitzki, GER 0:3
SF-57kg (30) Vlatka Jezernik, Fox - Julia Baransky, GER 4:3
Vlatka Jezernik, Fox - Mona Solheim, NOR 4:10
SF-57kg (30) Ana Zaninović, CroNT/Marjan - nije prošla vagu
SF-62kg (17) Marina Sumić, CroNT/Metalac - nije prošla vagu
SF-62kg (17) Lisa Zangarini, Karlovac - Friederike Krisch, GER 10:1
Lisa Zangarini, Karlovac - Rabia Guelec, GER 1:9

SF-62kg (17)

Nives Ambrus, Medvedgrad - Urszula Siliwoniuk, POL 1:0
Nives Ambrus, Medvedgrad - Aline Dossou Gbete, FRA 1:2

SF-62kg (17)

Antonija Puc, Fox - Tonia Scharpantgen, AUT 4:0
Antonija Puc, Fox
- Masyte, Ernesta LTU 4:2
bronca Antonija Puc, Fox - Tugba Ucak, GER 3:5
SF-67kg (11) Petra Matijašević, Marjan - nije prošla vagu
SF-73kg (7) Dijana Skocic, Metalac - Aminata Doumbia, GER 1:3
SF+73kg (8) Martina Jazbec, Dubrava - Karolina Kedzierska, SWE 2:3
SF+73kg (8) Mia Rados, Dubrava - Edines Kurtovic, AUT 0:1
4. 6. / 5. 6. sve borbe naših seniora
SM-54kg (10) --
SM-58kg (27) Mirko Madzar, CroNT - Michael Huebler, AUT 4:2
Mirko Madzar, CroNT
- Bartlomiej Kita, POL 5:5
Mirko Madzar, CroNT - Sergej Kolb, GER 0:7
SM-58kg (27) Marin Nevescanin, Marjan - Moty Lugasi, ISR 0:4
SM-63kg (28) Tomislav Karaula, CroNT/Dubrava - Roman Zemar, NED 3:5
SM-63kg (28) Vanja Rutar, Metalac - Daniele Bucca, ITA 4:4 gp
SM-63kg (28) Zlatko Batistić, Forteca - Sami Lahtinen, FIN 0:3
SM-63kg (28) Mislav Erceg, Orion - Demir Yavuz, AUT 5:3
Mislav Erceg, Orion - Davide D'orazi, ITA 2:6
SM-63kg (28) Bruno Rezo, Dubrava - Melvin Willems, BEL 3:6
SM-68kg (49) Boris Epet, CRO - slobodan
Boris Epet, CRO - Mechteridis-Papadopoulos, GRE 0:8
SM-68kg (49) Borut Smoljanovic, Fox - Barclais Steven, FRA 3:7
SM-68kg (49) Filip Grgic, CroNT/Metalac - nije prošao vagu
SM-74kg (28) Dean Šarčević, Metalac - Tahir Guelec, GER 5:2
Dean Šarčević, Metalac - Ounis Mokdad, GER 0:10
SM-74kg (28) Fabijan Brčić, CroNT/Radnik - Budimir Krivokuca, SRB 9:2
Fabijan Brčić, CroNT/Radnik - Vasilii Enachi, MDA 3:8
SM-74kg (28) Vedran Dakić, Sajnami - Patrick Lamek, GER 1:5
SM-80kg (28) Dinko Šegedin, Forteca - Ahmadsei Ibrahim, GER 4:7
SM-87kg (18) Ivan Matić, TSZŽ - David Kadlec, CZE 9:8
Ivan Matić, TSZŽ - Christoph Decker, AUT 2:8
SM+87kg (14) --
4. 6. / 5. 6. sve borbe naših juniorki
JF-42kg (6) Maja Ljubanović, Kondor - Ambre Burgos, FRA 4:11
JF-46kg (16) Sanja Maljković, Osvit - Sara Unluhan, GER 7:0
Sanja Maljković, Osvit
- Eda Ozturk, TUR 8:3
bronca Sanja Maljković, Osvit - Hajer Mustapha, FRA 3:4
JF-52kg (20) Brigita Mamić, Novi Zagreb - Birgit Duernberger, AUT 9:1
Brigita Mamić, Novi Zagreb - Safinaz Uenluesoy, GER 8:8gp
JF-59kg (17) Josipa Cetinić, Dubrava - Isabella Canella, GER 10:8
Josipa Cetinić, Dubrava
- Tereza Schindlerova, CZE 9:7
bronca Josipa Cetinić, Dubrava - Magda Wiet Henin, FRA 0:4
JF-59kg (17) Karla Krsnik, Dubrava - Hilla Palvianen, FIN 10:3
Karla Krsnik, Dubrava - Agata Ryll, POL 3:4
JF-63 kg (14) Barbara Drašković, Dubrava - Nathlie Fogelberg, SWE 6:8
JF-63 kg (14) Ana Vranešić, Banija - Dajana Perisic, SRB 0:0 wd
Ana Vranešić, Banija
- Anastasia  Serpiatouskaya, BLR 1:0
Ana Vranešić, Banija
- Alissa Lehmann, GER 4:4 gp
zlato Ana Vranešić, Banija - Kim Reacq, NED 1:0
JF-63 kg (14) Antonija Zec, ST Kwan - Dunja Lemajic, SLO 4:13
JF-63 kg (14) Lucie Schackmann, Karlovac - slobodna
Lucie Schackmann, Karlovac - Kim Reacq, NED 1:4
JF-44kg (7) Mateja Kunovic, Banija - Klaudia Wlodarczak, POL 5:0
Mateja Kunovic, Banija
- Bianca Biricz, AUT 1:0
zlato Mateja Kunovic, Banija - Romina Schumacher GER 3:2
JF-49kg (18) Ana Pavlovic, Metalac - Magdalena Obrebska, POL 6:4
Ana Pavlovic, Metalac
- Jana Benner, GER 1:0
bronca Ana Pavlovic, Metalac - Sabrina Noelp, GER 4:8
JF-49kg (18) Vanessa Segec, Sajnami - Patrycja Rogozinska, POL 1:0
Vanessa Segec, Sajnami - Tabea Wenken, GER 9:12
JF-49kg (18) Mia Roso, Orion - Lisa Langert, AUT 1:3
JF-55kg (22) Jana Beligoj, Osvit - slobodna
Jana Beligoj, Osvit - Frida Thorsoe, NOR 1:3
JF-55kg (22) Ena Coric, Dubrava - Chiara El Sherif, AUT 8:2
Ena Coric, Dubrava - Sandra Hillergren, NOR 3:4
JF-55kg (22)     Ana Blatancic, Kondor - slobodna
Ana Blatancic, Kondor - Ivana Ljubojevic, SRB 0:4
JF-55kg (22) Ivana Blatancic, Kondor - Cherazad Benamar, FRA 3:9
JF-68kg (10) Ivona Skorup, Dubrava - slobodna
Ivona Skorup, Dubrava - Bahra Avdovic, BIH 8:2
bronca Ivona Skorup, Dubrava - Thalys Beltram, FRA 1:3
JF-68kg (10) Christine Schmit, Karlovac - Violeta Babic, SRB 5:7
JF-68kg (10) Marija Koledic, Sajnami - Thalys Beltram, FRA 3:9
JF+68kg () --
4. 6. / 5. 6. sve borbe naših juniora
JM-45kg (11) --
JM-48kg (14) --
JM-51kg (18) Antonio Divković, TSZŽ - Dario Bodor, SRB 7:12
JM-51kg (18) Adrian Vraneša, Osvit - Ron Blum, ISR 0:1
JM-59kg (31) Deni Andrun Razic, Osvit - slobodan
Deni Andrun Razic, Osvit - Emir Kaljanac, BIH 7:0
Deni Andrun Razic, Osvit
- Christos Pragalos, GER 5:3
bronca Deni Andrun Razic,Osvit - Robin Granstrom, NOR 6:8
JM-59kg (31) Mladen Kuliš, Kondor - Dominik Schindl, AUT 8:3
Mladen Kuliš, Kondor
- Alessandro Baialardo, ITA 6:1
Mladen Kuliš, Kondor - Robin Granstrom, NOR 0:3
JM-59kg (31) Leon Bjažić, Pantera - Aadne Skei Landsem, NOR 5:3
Leon Bjažić, Pantera - Jordan Sabatier, FRA 4:7
JM-59kg (31) Magor Papiga, Orion - Salman Haidow, AUT 12:4
Magor Papiga, Orion - Joel Nurisalo, FIN 5:8
JM-59kg (31) Josip Epet, CRO - Fatih Ural, NED 0:4
JM-68kg (22) --
JM-55kg (20) Ivan Muth, Osvit - Sallahedine Bensaleh, BEL 2:6
JM-55kg (20) Luka Horvat, Fox - Omar Berhanu, GER 6:13
JM-63kg (34) Vedran Ferencak, Dubrava - Christopher Hoellerer, GER 4:2
Vedran Ferencak, Dubrava
-Vebjorn Skei Landsem, NOR 3:1
Vedran Ferencak, Dubrava
- Ghassemi Shuaki, Soheil 5:3
Vedran Ferencak, Dubrava
- Daniel Hinz, GER 0:0
srebro Vedran Ferencak, Dubrava - Sofiane Aziez, FRA 2:4
JM-63kg (34) Vedran Dikovic, Pantera - Kevin Lamprecht, AUT 5:6
JM-63kg (34) Toni Segedin, Forteca - Enes Acikel, AUT 5:3
Toni Segedin, Forteca
- Nejc Hladnik, SLO 10:6
Toni Segedin, Forteca
- Emilio Bonaceto, ITA 9:4
bronca Toni Segedin, Forteca - Sofiane Aziez, FRA 2:4
JM-73kg (17) Jerko Mestrovic, Fox - Fabian Schillegger, AUT 5:2
Jerko Mestrovic, Fox - Nico Karamangiolis, GER 1:5
JM-73kg (17) Marko Prsa, Dubrava - Andre Ordemann, NOR 1:3
JM-78kg () --
JM+78kg (7) Leon Marijancic, Kondor - slobodan
bronca Leon Marijancic,Kondor - Erol-Tarik Yorulmaz,GER 1:3
JM+78kg (7) Wiebe Jeurissen, Karlovac - Michal Jozwiak, POL 1:8

4. 6. / 5. 6.

sve borbe naših kadetkinja

KF-29kg (6) Ivana Cvitanović, CroNT/Marjan - Tabea Salow, GER 1:10
KF-33kg (12) Stela Kavelj, CroNT/Imotski - Silke Mueller, GER 9:1
Stela Kavelj, CroNT/Imotski - Giuliana Federici, GER 3:3gp
KF-33kg (12) Jelena Perković, Orion - Ioanna Andreopoulo, GER 4:7
KF-37kg (13) Klara Luketić, CroNT/Marjan - slobodna
Klara Luketić, CroNT/Marjan - Jana Ruljic, SRB 10:2
bronca Klara Luketić - Cherylee Lungershausen, GER 5:13
KF-37kg (13) Dora Krznarić, TSZŽ - Lorena Seren, SUI 11:9
Dora Krznarić, TSZŽ - Beyza Kayhan, GER 7:10
KF-37kg (13) Bruna Vuletić, Marjan - Sandra Milosavljević, SRB 1:0
Bruna Vuletić, Marjan
- Indra Craen, BEL 9:5
Bruna Vuletić, Marjan
- Beyza Kayhan, GER 8:0
srebro Bruna Vuletić - Cherylee Lungershausen, GER 0:1
KF-41kg (24) Anamarija Petrović, CroNT/Pantera - Talan Merve, GER 5:4
Anamarija Petrović, CroNT/Pantera-Maria Schmid, AUT 12:0
Anamarija Petrović, CroNT
- Ana Saravanja, TSZŽ 3:0
Anamarija Petrović, CroNT/Pantera
- Andrea Pacadi, Fox 4:1
srebro Anamarija Petrović - Tijana Bogdanovic, SRB 5:6
KF-41kg (24) Marija Kunjasic, Forteca - slobodna
Marija Kunjasic, Forteca - Patrycja Adamkiewicz, POL 9:9gp
Marija Kunjasic, Forteca - Tijana Bogdanovic, SRB 4:14
KF-41kg (24) Danijela Matosevic, Orion - Stela Sabljic, TSZŽ 9:0
Danijela Matosevic, Orion - Sena Goekmen, GER 1:8
KF-41kg (24) Sara Protulipac, Banija - slobodna
Sara Protulipac, Banija - Nicole Ohlmann, GER 13:8
Sara Protulipac, Banija - Tena Marinovic, Osvit 1:3
KF-41kg (24) Tena Marinovic, Osvit - slobodna
Tena Marinovic, Osvit - Adriana Simankova, CZE 5:3
Tena Marinovic, Osvit
- Sara Protulipac, Banija 3:1
bronca Tena Marinovic, Osvit - Tijana Bogdanovic, SRB 2:5
KF-41kg (24) Andrea Pacadi, Fox - slobodna
Andrea Pacadi, Fox - Eirin Berg Jakobsen, NOR 3:0
Andrea Pacadi, Fox
- Buesra Akay, GER 9:3
bronca Andrea Pacadi-Anamarija Petrović,CroNT/Pantera 1:4
KF-41kg (24) Mia Cicak, Novi Zagreb - slobodna
Mia Cicak, Novi Zagreb - Buesra Akay, GER 1:5
KF-41kg (24) Ana Saravanja, TSZŽ - Linna Lotta, FIN 19:17
Ana Saravanja, TSZŽ
- Vanja Markovic, SRB 4:2
Ana Saravanja - Anamarija Petrović, CroNT/Pantera 0:3
KF-44kg (14) Ivana Babić, CroNT/Marjan - Alessia Buttolo, SUI 12:0
Ivana Babić, CroNT/Marjan
- Karolina Dworzynska, POL 4:3
Ivana Babić, CroNT/Marjan
- Lucija Mladenovic, Metalac 7:4
zlato Ivana Babić, CroNT/Marjan - Ekaterina Pavlov,ISR 10:0
KF-44kg (14) Mateja Korac, Pantera - Marija Vucetic, SRB 11:5
Mateja Korac, Pantera
- Laureen Wagner, GER 12:7
bronca Mateja Korac, Pantera - Ekaterina Pavlov, ISR 0:3
KF-44kg (14) Lucija Mladenovic, Metalac - Sophie Hasser, LUX 13:1
Lucija Mladenovic, Metalac
- Aleyna Basak, GER 5:4
bronca Lucija Mladenovic - Ivana Babić, CroNT/Marjan 4:7
KF-44kg (14) Elizabeta Kranjcic, TSZŽ - Moa Svanstrom, NOR 4:8
KF-47kg (15) Mia Bošković, CroNT/Osvit- Ewelina Mierzwinska, POL 1:0
Mia Bošković, CroNT/Osvit
- Laura Roebben, BEL 17:5
bronca Mia Bošković, CroNT - Emine Hassanoglu, GER 2:8
KF-47kg (15) Marija Blatancic, Kondor - Juliana Hiller, GER 5:0
Marija Blatancic, Kondor
- Emmelie Pettersson, NOR 7:1
Marija Blatancic, Kondor
- Nina Matosic, Marjan 1:0
zlato Marija Blatancic, Kondor - Emine Hassanoglu, GER 1:0
KF-47kg (15) Nina Matosic, Marjan - Julia Lelito, GER 3:0
Nina Matosic, Marjan
- Ivana Gschwend, SUI 7:0
bronca Nina Matosic, Marjan - Marija Blatancic, Kondor 0:1
KF-47kg (15) Lara Pollak, Dubrava - Emine Hassanoglu, GER 0:1
KF-51kg (19) Tadea Beršinić, CroNT/Karlovac - Yeliz Uludag, GER 14:2
Tadea Beršinić, CroNT/Karlovac
- Caisa Haman, NOR 5:3
Tadea Beršinić, CroNT/Karlovac - Ericka Dumas, FRA 17:5
zlato Tadea Beršinić, CroNT - Marija Perisic, SRB 18:5
KF-51kg (19) Ana Macan, Dubrava - Nicola Kogler, AUT 8:3
Ana Macan, Dubrava - Ericka Dumas, FRA 4:8
KF-51kg (19) Doris Pole, Dubrava - Ecaterina Drev, GER 5:4
Doris Pole, Dubrava - Marija Perisic, SRB 0:3
KF-51kg (19) Helena Mrzljak, CRO - Linda Zschoch, GER 1:0
Helena Mrzljak, CRO - Masa Lemajic, SLO 13:17
KF-55kg (14) Ivana Vranešić, CroNT/Banija Pandas - slobodna
Ivana Vranesic, CroNT/Banija - Melina Muellers, GER 4:6
KF-55kg (14) Anamaria Silic, Forteca - Marija Milovanovic, SRB 4:8
KF-55kg (14) Paula Krsnik, Dubrava - Muellers, Melina GER 6:8
KF-55kg (14) Petra Vacula, Pantera - Rabia Yorulmaz, GER 7:15
KF-55kg (14) Sara Rajcevic, Fox - Terezia Pavkova, SVK 9:1
Sara Rajcevic, Fox
- Magdalena Rochowiak, POL 10:3
Sara Rajcevic, Fox
- Muellers, Melina GER 9:4
zlato Sara Rajcevic, Fox - Marija Milovanovic, SRB 9:7
KF-59kg (8) Matea Jelić, CroNT/Knin - Shirin Klytta, GER 7:3
Matea Jelić, CroNT/Knin
- Vanessa Korndl, GER 0:0 ko
zlato Matea Jelić, CroNT/Knin - Pia Leonhardt, GER 10:2
KF-59kg (8) Ana Darmati, Banija - Madeline Folgmann, GER 6:4
bronca Ana Darmati, Banija - Pia Leonhardt, GER 0:0
KF+59kg (8) Melani Adamić, CroNT/Zaprešić - Simge Bayraktar, GER 7:2
Melani Adamić,CroNT/Zaprešić
- Melinda Benhilma,FRA 16:12
srebro Melani Adamić, CroNT - Nikenia Martis, NED 2:7
KF+59kg (8) Emma Zec, Karlovac - Melinda Benhilma, FRA
KF+59kg (8) Magdalena Grubic, Banija - Nigda Baser, GER 14:11
bronca Magdalena Grubic, Banija - Nikenia Martis, NED 10:12

4. 6. / 5. 6.

sve borbe naših kadeta

KM-33kg (16) Jurica Sever, CroNT/Dubrava - Nikola Panic, SRB 4:11
KM-33kg (16) Nikolin Ramaj, CroNT/OrkaAS - Yunus-Emre Koca,GER 4:19
KM-37kg (29) Kristijan Roso, CroNT//Orion - Filip Buncic, SRB 10:0
Kristijan Roso, CroNT//Orion
- Anthony Lemaitre, FRA 6:3
Kristijan Roso, CroNT//Orion - Kevin Rasch, GER 4:5
KM-37kg (29) Duje Bugarin, CroNT/Marjan - Osayd Saqr, GER 4:5
KM-37kg (29) Filip Divkovic, TSZŽ - Mihdin Krasniqi, SUI 6:5
Filip Divkovic, TSZŽ - Alon Asfandiarov, ISR 6:8
KM-37kg (29) Tin Vuletic, Marjan - Kevin Rasch, GER 1:3
KM-37kg (29) Antonio Segota, Kondor - Korab Kabashi, GER 2:3
KM-41kg (28) Mateo Kunac, CroNT/Marjan - Philip Auer, AUT 7:4
Mateo Kunac, CroNT/Marjan
- Ricki Noehles, GER 3:1
Mateo Kunac, CroNT/Marjan
- Andy Kaempf, GER 8:1
Mateo Kunac, CroNT/Marjan
- Gadi Haimovitz, ISR 3:3gp
srebro Mateo Kunac - Alexander Trandafir, MDA 2:4
KM-41kg (28) Marin Skulje, Marjan - Birkant Polat, GER 7:6
Marin Skulje, Marjan - Alexander Trandafir, MDA 0:8
KM-41kg (28) Deni Stojkovic, Marjan - Andy Kaempf, GER 1:8
KM-41kg (28) Vito Blagec, Osvit - Giuseppe Sanseverino, GER 0:3
KM-45kg (22) Marko Maljković, CroNT/Osvit - slobodan
Marko Maljković, CroNT/Osvit - Nicolai Leys, BEL 11:3
Marko Maljković, CroNT/Osvit - Mehmet Yorulmaz, GER 4:6
KM-45kg (22) Mate Saravanja, TSZŽ - Nick Giesberts, BEL 10:7
Mate Saravanja, TSZŽ - Ralf Feder, GER 1:4
KM-49kg (18) Bruno Noa Jurić, CroNT/Jastreb - Domen Pirc, SLO 3:6
KM-49kg (18) Antonio Stapic, Kondor - Guy Medovoy, ISR 1:2
KM-53kg (16) Josip Jurko, CroNT/Marjan - Timotej Todic, SLO 12:4
Josip Jurko, CroNT/Marjan
- Baruch Davidov, ISR 10:0
bronca Josip Jurko, CroNT/Marjan - Karol Robak, POL 6:9
KM-53kg (16) Luka Lozina, ST Kwan - Simon Hermann, GER 8:2
Luka Lozina, ST Kwan - Alan Salai, FRA 5:12
KM-57kg (16) Ivan Luka Šarčević,CroNT/Marjan -Sven Vanlinthout,BEL 4:2
Ivan Luka Šarčević,CroNT- Florian Furtner, AUT 14:3
Ivan Luka Šarčević,CroNT- Roman Zaitev, MDA 6:5
zlato Ivan Luka Šarčević,CroNT- Mikolaj Szaferski, POL 0:0
KM-57kg (16) Duje Miljevic, ST Kwan - Marcel Wittmann, AUT 13:0
Duje Miljevic, ST Kwan - Mikolaj Szaferski, POL 4:7
KM-61kg (10) Fran Rezar, CroNT/Jastreb - Yusuf Oezkaya, GER 0:1
KM-65kg (5) Luka Mlinac, CroNT/Banija Pandas- slobodan
Luka Mlinac, CroNT/Banija - Dawid Obidzinski, POL 6:0
zlato Luka Mlinac, CroNT/Banija - Ilyes Belahadji, FRA 9:4
KM+65kg (4) bronca Franjo Gojevic Zrnic, CroNT/Likos -Jure Peklaj, SLO 3:3gp

uspješnost država -bodovi- s+j+k

žene (32 zemlje) žene + muški (35) muški (34 zemlje)
1. Germany 105
2. Croatia 75
3. France 42
4. Serbia 34
5. Slovenia 20
6. Norway 17
7. Sweden 14
8. Netherlands 13
9. Austria 11
10. Israel 9
1. Germany 227
2. Croatia 102
3. France 93
4. Serbia 49
5. Slovenia 39
6. Poland 32
7. Sweden 26
8. Norway 25
9. Moldova 22
10. Netherlands 18
1. Germany 122
2. France 51
3. Croatia 27
4. Poland 24
5. Moldova 22
6. Slovenia 19
7. Serbia 15
8. Sweden 12
9. Italy 9
10. GB 8
11. Poland 8
12. Finland 5
13. Morocco 4
14. Turkey 4
15. Belarus 1
16. BiH 1
17. Bulgaria 1
11. Israel 16
12. Austria 15
13. Italy 9
14. GB 8
15. Canada 7
16. Portugal 7
17. Finland 7
18. Greece 5
19. Morocco 5
20. Turkey 4
21. Belarus 3
22. BiH 3
23. Bulgaria 2
24. Czech 2
25. Belgium 1
26. Switzerland 1
11. Norway 8
12. Canada 7
13. Portugal 7
14. Israel 7
15. Greece 5
16. Netherlands 5
17. Austria 4
18. Belarus 2
19. BiH 2
20. Czech 2
21. Finland 2
22. Belgium 1
23. Bulgaria 1
24. Morocco 1
25. Switzerland 1

službeni TOP-10 timova (+ poredak naših)

1. German Taekwondo Union 114 13+5+3
2. France NaT. TKD Team 93 8+7+9
3. Croatian National Team 51 5+3+4
4. National Team Serbia 49 4+4+5
5. Slovenia Team 39 3+4+2
6. Moldova 22 3+0+1
7. Azs Os Poznan 21 1+3+2
8. Taekwondo Özer 20 2+1+2
9. Team Nordic 18 1+2+3
10. TK Banija 16 2+0+2

15. Taekwondo Club Fox 9 1+0+2
18. Taekwondo Club Kondor 8 1+0+1
31. Taekwondo Club Dubrava 6 0+1+2
34. Taekwondo Club Marjan 5 0+1+1
45. Taekwondo Club Osvit 3 0+0+3
52. Taekwondo Club Metalac 2 0+0+2
75. Taekwondo Club Pantera 1 0+0+1
80. Taekwondo Club Forteca 1 0+0+1

NAREDNI ETU A-CLASS TURNIR:

vijesti za lipanj - kronološki

 
ETU A-class: 2009 * 2010 * 2011 * 2012











AUSTRIAN OPEN 2011.
sve hrvatske medalje
3. Antonija Puc -Fox- SF-62kg
1. Ana Vranesic -Banija- JF-63kg
1 Mateja Kunovic -Banija- JF-44kg
2 Vedran Ferencak -Dubrava- JM-63kg
3. Josipa Cetinic -Dubrava- JF-59kg
3. Ivona Skorup -Dubrava- JF-68kg
3. Toni Segedin -Forteca- JM-63kg
3. Leon Marijancic -Kondor- JM+78kg
3. Ana Pavlovic -Metalac- JF-49kg
3. Deni Andrun Razic -Osvit- JM-59kg
3. Sanja Maljkovic -Osvit- JF-46kg
1. Luka Mlinac -CroNT/BanijaPandas- CM-65kg
1. Tadea Bersinic -CroNT/Karlovac- CF-51kg
1. Matea Jelic -CroNT/Knin- CF-59kg
1. Ivana Babic -CroNT/Marjan- CF-44kg
1. Ivan Luka Sarcevic -CroNT/Marjan- CM-57kg
1. Marija Blatancic -Kondor- CF-47kg
1. Sara Rajcevic -Fox- CF-55kg
2. Anamarija Petrovic -CroNT/Pantera- CF-41kg
2. Mateo Kunac -CroNT/Marjan- CM-41kg
2. Bruna Vuletic -Marjan- CF-37kg
3. Klara Luketic -CroNT/Marjan- CF-37kg
3. Josip Jurko -CroNT/Marjan- CM-53kg
3. Mia Boskovic -CroNT/Osvit- CF-47kg
3. Franjo Gojevic Zrnic -CroNT/Likos- CM+65kg
3. Ana Darmati -Banija- CF-59kg
3. Magdalena Grubic -Banija- CF+59kg
3. Andrea Pacadi -Fox- CF-41kg
3. Nina Matosic -Marjan- CF-47kg
3. Lucija Mladenovic -Metalac- CF-44kg
3. Tena Marinovic -Osvit- CF-41kg
3. Mateja Korac -Pantera- CF-44kg
pojedinačni poredak - seniorke
SF-46 /Fin (9)
1 Jessika Alair Soares, Östermalms, SWE
2 Anna Mirkin, Israel NT, ISR
3 Maja Stojkovic, TC Derventa, BIH
3 Dewey Roemeon, Oude Luttikhuis, NED
SF-49 /Fly (15)
1 Maeiva Coutant, France NT, FRA
2 Sanaa Atabrour, Morocco NT, MAR
3 Natascha Mitrovits, Ksv. Atalar, AUT
3 Marta Antkowiak, Azs Os Poznan, POL
SF-53 /Bantam (16)
1 Christina Schoenegger, Team Austria, AUT
2 Melanie Hartung, Sportwerk Düsseldorf, GER
3 Johanna Pettersson, Bodensee Abt, GER
3 Ivana Cujic, NT Serbia, SRB
SF-57/Feather (30)
1 Jennifer Agren, Team Nordic, NOR
2 Suvi Mikkonen, NT Finland, FIN
3 Mona Solheim, Norwegian MA Federation, NOR
3 Aleksandra Uscinska, Polish NT, POL
SF-62 /Light (17)
1 Aline Dossou Gbete, France NT FRA
2 Tugba Ucak, KSC Leopard E.V. Nürnberg GER
3 Rabia Guelec, Taekwondo Özer GER
3 Antonija Puc, Taekwondo Club Fox, CRO
SF-67 /Welter (11)
1 Franka Anic, Slovenia Team SLO
2 Elin Johansson, Team Nordic NOR
3 Nikolina Kursar, Norwegian MA Fed, NOR
3 Joyce Van Baaren, Oude Luttikhuis, NED
SF-73/Middle (7)
1 Nusa Rajher, Slovenia Team, SLO
2 Deniz Cansel, Turkey NT, TUR
3 Tina Roe Skaar, Ovre Romerike Budo, NOR
3 Aminata Doumbia, Post-Sv München, GER
SF+73/Heavy (8)
1 Karolina Kedzierska, Sweden NT, SWE
2 Katharina Weiss, Taekwondo Özer, GER
3 Edines Kurtovic, Team Austria, AUT
3 Maeva Mellier, France NT, FRA
pojedinačni poredak - seniori
SM-54/Fin (10)
1 Roberto Feldt, Kfuk Kfum Malmö, SWE
2 Jaroslaw Mecmajer, Azs Os Poznan, POL
3 Reuben Bar, Israel NT, ISR
3 Simone Aletta, New Green Form, ITA
SM-58/Fly (27)
1 Moussa Cisse, France NT, FRA
2 Marios Tsourdinis, A.C. Dafnis, GRE
3 Sergej Kolb, KSC Leopard E.V. Nürnberg, GER
3 Gabriele Crisafulli, A.S S.D. Tiger's Den, ITA
SM-63/Bantam (28)
1 Nuno Costa, Abc De Braga, POR
2 Roberto Chiarella, G.S. FF.oO, ITA
3 Thomas Gebel, VFL Sindelfingen, GER
3 Roman Zemar, TkD.veR. Yoo-Sin, NED
SM-68/Feather (49)
1 Jure Pantar, Slovenia Team, SLO
2 Jan Petter Hammer, Norwegian MA Fed., NOR
3 Jordan Gayle, GB Taekwondo Team, GBR
3 Jean Francois Sarr, France NT, FRA
SM-74/Light (29)
1 Ounis Mokdad, Olympic Taekwondo Club, GER
2 Gregor Pirs, Slovenia Team, SLO
3 Patrick Lamek, Ac Ückerath, GER
3 Florian Schaller, TSV 04 Feucht, GER
SM-80/Welter (29)
1 Aaron Cook, Spartan TKD Team, GBR
2 Ivan Trajkovic, Slovenia Team, SLO
3 Issam Chernoubi, Morocco NT, MAR
3 Nikolaos Tzellos, Macedoniki Dinami, GRE
SM-87/Middle (18)
1 Alberto Celestrin, Turp, GER
2 Christoph Decker, Team Austria, AUT
3 Lukas Ivers, Post-Sv München, GER
3 Jakub Stastny, Czech S National Team, CZE
SM+87/Heavy (14)
1 Volker Wodzich, Tkd Gemeinschaft Allgäu, GER
2 Mickael Borot, France NT, FRA
3 Mufid Isakovic, Novi Grad Sarajevo, BIH
3 Teemu Heino, NT Finland, FIN
pojedinačni poredak - juniorke
JF-42/Fin (6)
1 Simge Bagtas, Sportwerk Düsseldorf,GER
2 Adriana Federici, German TU, GER
3 Nina Schaetz, Olympic Sportclub Tam, GER
3 Ambre Burgos, France NT, FRA
JF-44/Fly (7)
1 Mateja Kunovic, Banija, CRO
2 Romina Schumacher, German TU, GER
3 Bianca Biricz, Kampfsportverein Atalar, AUT
3 Jelena Prodanovic, Team Nordic, NOR
JF-46/Bantam (16)
1 Hajer Mustapha, France NT, FRA
2 Julia Ronken, TSC Gladbeck, GER
3 Suhansera Goekmen, German TU, GER
3 Sanja Maljkovic, Osvit, CRO
JF-49/Feather (18)
1 Sabrina Noelp, German TU, GER
2 Tabea Wenken, TKD Center Iserlohn, GER
3 Cindy Rabani, France NT, FRA
3 Ana Pavlovic, Metalac, CRO
JF-52/Light (21)
1 Estelle Vander Zwalm, France NT, FRA
2 Ana Petrusic, Slovenia Team, SLO
3 Ronja Syversen, Team Nordic, NOR
3 Safinaz Uenluesoy, Songokus Tkd Bielefeld GER
JF-55/Welter (22)
1 Anna Lena Froemming, German TU, GER
2 Magdalena Smiglewska, SMS Olsztyn, POL
3 Magdalena Leporowska, Uks Tkd Sroda, POL
3 Frida Thorsoe, Team Nordic, NOR
JF-59/Light Middle (18)
1 Yanna Schneider, German TU, GER
2 Magda Wiet Henin, France NT, FRA
3 Josipa Cetinic, Dubrava, CRO
3 Agata Ryll, Uks Tkd Sroda Wielkopolska. POL
JF-63/Middle (14)
1 Ana Vranesic, Banija, CRO
2 Kim Reacq, TS Ali Tapia NED
3 Alissa Lehmann, Bodense Schulsportverein GER
3 Dunja Lemajic, Slovenia Team SLO
JF-68/Light Heavy (10)
1 Violeta Babic, NT Serbia, SRB
2 Thalys Beltram, France NT, FRA
3 Ivona Skorup, Dubrava, CRO
3 Maria Heikknen, NT Finland, FIN
JF+68/Heavy (10)
1 Ana Bajic, NT Serbia SRB
2 Vanessa Wirtz, German TU, GER
3 Sandra Hflinger, Lz-Tirol AUT
3 Aliaksandra Davydava, Espadon BLR
pojedinačni poredak - juniori
JM-45 /Fin (11)
1 Vadim Dimitrov, Moldova, MDA
2 Ismael Negro, SP.veR. Koryo, NED
3 Ucak Oguzhan, KSC Leopard Nürnberg, GER
3 Marc Dencler, TsV1860 -Batinic, GER
JM-48 /Fly (14)
1 Stepan Dimitrov, Moldova, MDA
2 Abdullatif Sezgin, German TU, GER
3 Jovan Sibincic, NT Serbia, SRB
3 Dzianis Varava, Espadon, BLR
JM-51 /Bantam (18)
1 Ali Adnan-Kerim, German TU, GER
2 Edi Serbanescu, Israel NT, ISR
3 Dario Bodor, National Team Serbia, SRB
3 Domenico Di Leonardo, Taekwondo Lee, ITA
JM-55/Feather (20)
1 Adrian Paul, German TU, GER
2 Omar Berhanu, TSV 1865 Dachau, GER
3 Jeffrey Leduc, Flemish Taekwondo Bond, BEL
3 Ahmed Kassem, Olympic Tkd Club EV, GER
JM-59 /Light (31)
1 Raphael Giguere, Tkd Chutes Chaudieres, CAN
2 Robin Granstrom, Team Nordic, NOR
3 Deni Andrun Razic, TK Osvit, CRO
3 Joel Nurisalo, Finland NT, FIN
JM-63/Welter (35)
1 Sofiane Aziez, France NT, FRA
2 Vedran Ferencak, Dubrava, CRO
3 Daniel Hinz, PTSV Hof E.V. GER
3 Toni Segedin, Forteca Korcula, CRO
JM-68 /Light Middle (22)
1 Raihau Chin, France NT, FRA
2 Viktor Milovanovic, National Team Serbia, SRB
3 Manuel Lo Iacono, ASD TKD Lo Iacono, ITA
3 Damir Fejzic, Serbia NT, SRB
JM-73/Middle (17)
1 Milos Golubovic, NT Serbia, SRB
2 Maciej Dabrowski, Azs Os Poznan, POL
3 Nico Karamangiolis, TSV 1865 Dachau, GER
3 Alexander Bachmann, TC Stuttgart, GER
JM-78/Light Heavy (7)
1 Cem Uenluesoy, German TU, GER
2 Marcus Sjodin, Kem-Joh HKD TKD, SWE
3 Phileas Pasqualini, France NT, FRA
3 Rafal Szypulski, Ulkst Borne Sulinowo POL
JM+78/Heavy (7)
1 Erol-Tarik Yorulmaz, German TU, GER
2 Fabio Iacona, Judo Club Pforzheim, GER
3 Michal Jozwiak, Szakal Jezyce POL
3 Leon Marijancic, Kondor, CRO
pojedinačni poredak - kadetkinje
CF-29/Fin (6)
1 Tabea Salow, German TU, GER
2 Jelena Beric, Serbia NT, SRB
3 Chen Podcidish, Israel NT, ISR
3 Maria Pulina, National Team, BUL
CF-33/Fly (12)
1 Rahaf Saqr, Taekwondo Özer GER
2 Ela Aydin, TSV 1865 Dachau GER
3 Natalie Burkhardt, Sg-Ostalb GER
3 Giuliana Federici, German TU, GER
CF-37/Bantam (13)
1 Cherylee Lungershausen, German TU, GER
2 Bruna Vuletic, Marjan, CRO
3 Beyza Kayhan, Taekwondo Özer, GER
3 Klara Luketic, CroNT, CRO
CF-41/Feather (25)
1 Tijana Bogdanovic, Serbia NT, SRB
2 Anamarija Petrovic, CroNT, CRO
3 Andrea Pacadi, Fox, CRO
3 Tena Marinovic, Osvit, CRO

CF-44/Light (15)
1 Ivana Babic, Croatian NT, CRO
2 Ekaterina Pavlov, Israel NT, ISR
3 Lucija Mladenovic, Metalac, CRO
3 Mateja Korac, Pantera, CRO
CF-47/Welter (16)
1 Marija Blatancic, Kondor, CRO
2 Emine Hassanoglu, German TU, GER
3 Nina Matosic, Marjan, CRO
3 Mia Boskovic, CroNT, CRO

CF-51/Light Middle (19)
1 Tadea Bersinic, CroNT, CRO
2 Marija Perisic, NT Serbia, SRB
3 Ericka Dumas, France NT, FRA
3 Masa Lemajic, Slovenia Team, SLO
CF-55/Middle (14)
1 Sara Rajcevic, Fox, CRO
2 Marija Milovanovic, NT Serbia, SRB
3 Melina Muellers, TSC Gladbeck, GER
3 Sana Akrimi, France NT, FRA
CF-59/Light Heay (8)
1 Matea Jelic, CroNT, CRO
2 Pia Leonhardt, TSC Gladbeck, GER
3 Ana Darmati, Banija, CRO
3 Vanessa Körndl, Tkd Altmannstein, GER
CF+59/Heavy (8 competitors)
1 Nikenia Martis, TS Ali Tapia, NED
2 Melani Adamic Golic, Croatian NT
3 Magdalena Grubic, Banija, CRO
3 Melinda Benhilma, France NT, FRA
pojedinačni poredak - kadeti
CM-33kg/Fin (17)
1 Yunus-Emre Koca, German TU, GER
2 Yohan Eloidin, France NT, FRA
3 Yoseph Jebril, Staffanstorps, SWE
3 Rolan Levingard, Israel NT, ISR
CM-37/Fly (29)
1 Osayd Saqr, Taekwondo Özer, GER
2 Kevin Rasch, TsV1860 - Batinic, GER
3 Daniel Chiovetta, German S TU, GER
3 Muhammed Agay, KSC Leopard Nürnberg, GER
CM-41/Bantam (29)
1 Alexander Trandafir, Moldova, MDA
2 Mateo Kunac, CroNT, CRO
3 Stephane Audibert, France NT, FRA
3 Gadi Haimovitz, Israel NT, ISR
CM-45/ Feather (22)
1 Mehmet Yorulmaz, German TU, GER
2 Ralf Feder, Königsborner Sv 1880/1911, GER
3 Jordanis Konstantinidis, Sg-Ostalb GER
3 Daniel Turnov, Sports Club 'force' BUL
CM-49/Light (18)
1 Adnan Karim, Hamza German TU, GER
2 Firras El Ammar, Landeskader TVBB, GER
3 Josef Med, TKD Lacek, CZE
3 Domenico Lo Galbo, Asd Taekwondo Lee, ITA
CM-53/Welter (16)
1 Karol Robak, Azs Os Poznan POL
2 Alan Salai, France NT, FRA
3 Josip Jurko, CroNT, CRO
3 Dejan Tomic, NT Serbia SRB
CM-57/Light Middle (16)
1 Ivan Luka Sarcevic, CroNT, CRO
2 Mikolaj Szaferski, Azs Os Poznan, POL
3 Roman Zaitev, Moldova, MDA
3 Adam Kowalski, Uks G8 Bielany, POL
CM-61/Middle (10)
1 Yusuf Oezkaya, German TU, GER
2 Ismael Bouzid, France NT, FRA
3 Samir Selimovic, Novi Grad Sarajevo, BIH
3 Ilioa Podobed, Espadon, BLR
CM-65/Light Heavy (5)
1 Luka Mlinac, CroNT, CRO
2 Ilyes Belahadji, France NT, FRA
3 Ilir Soulimani, Taekwondo Riviera Vevey, SUI
3 Dawid Obidzinski, TKKF Promyk Ciechanów, POL
CM+65/Heavy (4)
1 Billy Cerveau, France NT, FRA
2 Jure Peklaj, Slovenia Team, SLO
3 Kamil Kwiatkowski, Azs Os Poznan, POL
3 Franjo Gojevic Zrnic, CroNT, CRO
uspješnost država - medalje - seniori

seniorke

seniori

1. Austrija 3 (1+0+2)
2. Francuska 3 (2+0+1)
3. Slovenija 2 (2+0+0)
3. Švedska 2 (2+0+0)
5. Norveška 5 (1+1+3)
6. Njemačka 6 (0+3+3)
7. Finska 1 (0+1+0)
7. Izrael 1 (0+1+0)
7. Maroko 1 (0+1+0)
7. Turska 1 (0+1+0)
11. Nizozemska 2 (0+0+2)
11. Poljska 2 (0+0+2)
13. BIH 1 (0+0+1)
13. Hrvatska 1 (0+0+1)
13. Srbija 1 (0+0+1)

1. Njemačka 8 (3+0+5)
2. Slovenija 3 (1+2+0)
3. Francuska 3 (1+1+1)
4. Britanija 2 (1+0+1)
5. Portugal 1 (1+0+0)
5. Švedska 1 (1+0+0)
7. Italija 3 (0+1+2)
8. Grčka 2 (0+1+1)
9. Austrija 1 (0+1+0)
9. Norveška 1 (0+1+0)
9. Poljska 1 (0+1+0)
12. BIH 1 (0+0+1)
12. Češka 1 (0+0+1)
12. Finska 1 (0+0+1)
12. Izrael 1 (0+0+1)
12. Maroko 1 (0+0+1)
12. Nizozem. 1 (0+0+1)

seniorke + seniori

1.Njemačka 14 (3+3+8)
2. Slovenija 5 (3+2+0)
3. Francuska 6 (3+1+2)
4. Švedska 3 (3+0+0)
5. Norveška 6 (1+2+3)
6. Austrija 4 (1+1+2)
7. Britanija 2 (1+0+1)
8. Portugal 1 (1+0+0)
9. Italija 3 (0+1+2)
9. Poljska 3 (0+1+2)
11. Finska 2 (0+1+1)
11. Grčka 2 (0+1+1)
11. Izrael 2 (0+1+1)
11. Maroko 2 (0+1+1)
15. Turska 1 (0+1+0)
16. Nizozem.3 (0+0+3)
17. BIH 2 (0+0+2)
18. Češka 1 (0+0+1)
18. Hrvatska 1 (0+0+1)
18. Srbija 1 (0+0+1)
uspješnost država - medalje - juniori

juniorke

juniori

1. Njemačka 14 (4+5+5)
2. Francuska 6 (2+2+2)
3. Hrvatska 5 (2+0+3)
4. Srbija 2 (2+0+0)
5. Poljska 3 (0+1+2)
6. Slovenija 2 (0+1+1)
7.Nizozemska 1 (0+1+0)
8. Norveška 3 (0+0+3)
9. Austria 2 (0+0+2)
10. Bjelorusija 1 (0+0+1)
10. Finska 1 (0+0+1)
1.Njemačka 13 (4+3+6)
2. Francuska 3 (2+0+1)
3. Moldova 2 (2+0+0)
4. Srbija 5 (1+1+3)
5. Kanada 1 (1+0+0)
6. Hrvatska 4 (0+1+3)
7. Poljska 3 (0+1+2)
8. Izrael 1 (0+1+0)
8. Nizozem. 1 (0+1+0)
8. Norveška 1 (0+1+0)
8. Švedska 1 (0+1+0)
12. Italija 2 (0+0+2)
13. Belgija 1 (0+0+1)
13.Bjelorusija 1 (0+0+1)
13. Finska 1 (0+0+1)

juniorke + juniori

1.Njemačka 27 (8+8+11)
2. Francuska 9 (4+2+3)
3. Srbija 7 (3+1+3)
4. Hrvatska 9 (2+1+6)
5. Moldova 2 (2+0+0)
6. Kanada 1 (1+0+0)
7. Poljska 6 (0+2+4)
8. Nizozemska  2 (0+2+0)
9. Norveška 4 (0+1+3)
10. Slovenija 2 (0+1+1)
11. Izrael 1 (0+1+0)
11. Švedska 1 (0+1+0)
13. Austrija 2 (0+0+2)
13.Bjelorusija 2 (0+0+2)
13. Finska 2 (0+0+2)
13. Italija 2 (0+0+2)
17. Belgija 1 (0+0+1)
uspješnost država - medalje - kadeti

kadetkinje

kadeti

1. Hrvatska 17 (5+3+9)
2. Njemačka 11 (3+3+5)
3. Srbija 4 (1+3+0)
4.Nizozemska 1 (1+0+0)
5. Izrael 2 (0+1+1)
6. Francuska 3 (0+0+3)
7. Bugarska 1 (0+0+1)
7. Slovenija 1 (0+0+1)

1.Njemačka 11 (5+3+3)
2. Hrvatska 5 (2+1+2)
3.Francuska 6 (1+4+1)
4. Poljska 5 (1+1+3)
5. Moldova 1 (1+0+1)
6. Slovenija 1 (0+1+0)
7. Izrael 2 (0+0+2)
8. BIH 1 (0+0+1)
8.Bjelorusija 1 (0+0+1)
8. Bugarska 1 (0+0+1)
8. Češka 1 (0+0+1)
8. Italija 1 (0+0+1)
8. Srbija 1 (0+0+1)
8. Švicarska 1 (0+0+1)
8. Švedska 1 (0+0+1)

kadetkinje + kadeti

1.Njemačka 22 (8+6+8)
2. Hrvatska 5 (7+4+11)
3. Francuska 9 (1+4+4)
4. Srbija 5 (1+3+1)
5. Poljska 5 (1+1+3)
6. Moldova 1 (1+0+1)
7.Nizozemska 1 (1+0+0)
8. Izrael 4 (0+1+3)
9. Slovenija 2 (0+1+1)
10. Bugarska 2 (0+0+2)
11. BIH 1 (0+0+1)
11.Bjelorusija 1 (0+0+1)
11. Češka 1 (0+0+1)
11. Italija 1 (0+0+1)
11.Švicarska 1 (0+0+1)
11. Švedska 1 (0+0+1)

uspješnost država - medalje - s+j+k

žene

muški

1. Germany 7+11+12
2. Croatia 7+3+14
3. France 4+2+6
4. Serbia 3+3+1
5. Slovenia 2+1+2
6. Sweden 2+0+0
7. Norway 1+1+6
8. Netherlands 1+1+2
9. Austria 1+0+4
10. Israel 0+2+1
11. Poland 0+1+4
12. Finland 0+1+1
13. Morocco 0+1+0
13. Turkey 0+1+0
15. Belarus 0+0+1
15. BiH 0+0+1
15. Bulgaria 0+0+1
1. Germany 12+6+14
2. France 4+5+3
3. Moldova 3+0+1
4. Croatia 2+2+5
5. Poland 1+3+5
6. Slovenia 1+3+0
7. Serbia 1+1+4
8. Sweden 1+1+1
9. GB 1+0+1
10. Canada 1+0+0
10. Portugal 1+0+0
12. Norway 0+2+0
13. Italy 0+1+5
14. Israel 0+1+3
15. Greece 0+1+1
15. Netherlands 0+1+1
17. Austria 0+1+0
18. Belarus 0+0+2
18. BiH 0+0+2
18. Czech 0+0+2
18. Finland 0+0+2
22. Belgium 0+0+1
22. Bulgaria 0+0+1
22. Morocco 0+0+1
22. Switzerland 0+0+1

žene + muški

1. Germany 19+17+26
2. Croatia 9+5+19
3. France 8+7+9
4. Serbia 4+4+5
5. Slovenia 3+4+2
6. Sweden 3+1+1
7. Moldova 3+0+1
8. Poland 1+4+9
9. Norway 1+3+6
10. Netherlands 1+2+3
11. Austria 1+1+4
12. GB 1+0+1
13. Canada 1+0+0
13. Portugal 1+0+0
15. Israel 0+3+4
16. Italy 0+1+5
17. Finland 0+1+3
18. Greece 0+1+1
18. Morocco 0+1+1
20. Turkey 0+1+0
21. Belarus 0+0+3
21. BiH 0+0+3
23. Bulgaria 0+0+2
23. Czech 0+0+2
25. Belgium 0+0+1
25. Switzerland 0+0+1

 

Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt