TAEKWONDO.HRBAT.COM

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

vijesti
naslovnica
olimpijske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
etu a-turniri
poomsae
natječaji
obrazovanje
ostalo-arhiva
2012
2011
2010
2009
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

 
 

Croatia Open 2011. - ETU A-class

5. 10. 2011.

najava

5./6. 11. 2011. (sve dobne skupine)


Dvorana: Dom sportova (Dvorana 2), Zagreb
Kotizacija za članove HTS-a: 100 kn
Kotizacija za ostale: 45 eura
Rok za prijave: 2. 11. 2011.
Natjecateljska pravila: WTF/ETU/HTS, DaeDo PSS
Dokumentacija i prijave: HTS

5. 10. 2011.

raspored borbi

subota
5. 11. 2011.

SF-46, SF-49, SF-53, SF-57, SF-62, SF-67, SF-73, SF+73
SM-54, SM-58, SM-63, SM-68, SM-74, SM-80, SM-87, SM+87
JF-42, JF-46, JF-52, JF-59, JF-68
JM-45, JM-51, JM-59, JM-68, JM-78

nedjelja
6. 11. 2011.

JF-44, JF-49, JF-55, JF-63, JF+68
JM-48, JM-55, JM-63, JM-73, JM+78
KF -29, -33, -37, -41, -44, -47, -51, -55, -59, +59
KM -33, -37, -41, -45, -49, -53, -57, -61, -65, +65

30. 10. 2011.

Dobra i loša vijest

U pozivima za 17. Otvoreno prvenstvo Hrvatske najavljen rok prijava bio je 2. studenoga. Dobra vijest glasi da je odaziv ove godine izuzetno dobar, a dolazak u Zagreb najavilo je i 20-ak nacionalnih timova.
  Loša vijest također ima veze s brojem sudionika, a tiče se klubova koji su sa prijavama smjerali čekati do zadnjeg časa: zbog straha da bi prevelik broj natjecatelja mogao ugroziti provedbu natjecanja, Organizacijski odbor je odlučio prijave zaključiti kad njihov broj dosegne 1.100 sportaša.
  Prijave su obustavljene danas, u času kad je broj prijavljenih dosegnuo 1.106 natjecatelja. HTS

1. 11. 2011.

sudionici po državama (prijave - 1.11.) s+j+k

 

abecednim redom

po broju sudionika

Argentina 4 (4+0+0)
Austria 42 (20+15+7)
Azerbaijan 15 (15+0+0)
BiH 21 (10+9+2)
Brazil 4 (4+0+0)
Bulgaria 23 (3+6+14)
Central Africa 12 (6+5+1)
Croatia 375 (65+140+170)
Czech 24 (9+5+10)
Denmark 14 (10+1+3)
Egypt 25 (0+10+15)
France 10 (10+0+0)
GB 11 (5+4+2)
Germany 142 (66+52+24)
Greece 69 (20+30+19)
Hungary 12 (4+7+1)
Iceland 3 (3+0+0)
Iran (9+0+0)
Ireland 7 (7+0+0)
Israel 23 (18+3+2)
Italy 5 (0+2+3)
Lithuania 2 (0+0+2)
Mali 1 (1+0+0)
Mauritius 1 (1+0+0)
Montenegro 6 (1+2+3)
Norway 3 (3+0+0)
Poland 38 (21+13+4)
Romania 5 (3+2+0)
San Marino 3 (2+0+1)
Scotland 5 (4+1+0)
Serbia 67 (30+15+22)
Slovakia 12 (4+4+4)
Slovenia 24 (6+7+11)
Spain 2 (1+1+0)
Sweden 49 (21+22+6)
Turkey 25 (8+13+4)
Ukraine 37 (21+11+5)

375 Croatia (65+140+170)
142 Germany (66+52+24)
69 Greece (20+30+19)
67 Serbia (30+15+22)
49 Sweden (21+22+6)
42 Austria (20+15+7)
38 Poland (21+13+4)
37 Ukraine (21+11+5)
25 Egypt
Turkey
(0+10+15)
(8+13+4)
24 Czech
Slovenia
(9+5+10)
(6+7+11)
23 Bulgaria
Israel
(3+6+14)
(18+3+2)
21 BiH (10+9+2)
15 Azerbaijan (15+0+0)
14 Denmark (10+1+3)
12 Cent.Africa
Hungary
Slovakia
(6+5+1)
(4+7+1)
(4+4+4)
11 GB (5+4+2)
10 France (10+0+0)
9 Iran (9+0+0)
7 Ireland (7+0+0)
6 Montenegro (1+2+3)
5 Italy
Romania
Scotland
(0+2+3)
(3+2+0)
(4+1+0)
4 Argentina
Brazil
(4+0+0)
(4+0+0)
3 Iceland
Norway
San Marino
(3+0+0)
(3+0+0)
(2+0+1)
2 Lithuania
Spain
(0+0+2)
(1+1+0)
1 Mali
Mauritius
(1+0+0)
(1+0+0)

37 zemalja / 1143 sportaša

1. 11. 2011.

reprezentacije (prijave - 1.11.) s+j+k

 

abecednim redom

po broju sudionika

Argentina 4 (4+0+0)
Austria 3 (0+0+3)
Azerbaijan 15 (15+0+0)
Brazil 4 (4+0+0)
Denmark 7 (7+0+0)
France 10 (10+0+0)
GB 5 (5+0+0)
Hungary 12 (4+7+1)
Iceland 3 (3+0+0)
Iran (9+0+0)
Ireland 3 (3+0+0)
Israel 15 (15+0+0)
Mali 1 (1+0+0)
Mauritius 1 (1+0+0)
Poland 9 (6+2+1)
Romania 5 (3+2+0)
Serbia 65 (28+15+22)
Slovakia 11 (3+4+4)
Slovenia 24 (6+7+11)
Sweden 15 (6+7+2)
Ukraina 29 (18+8+3)

65 Serbia (28+15+22)
29 Ukraina (18+8+3)
24 Slovenia (6+7+11)
15 Azerbaijan
Israel
Sweden
(15+0+0)
(15+0+0)
(6+7+2)
12 Hungary (4+7+1)
11 Slovakia (3+4+4)
10 France (10+0+0)
9 Iran
Poland
(9+0+0)
(6+2+1)
7 Denmark (7+0+0)
5 Romania
GB
(3+2+0)
(5+0+0)
4 Argentina
Brazil
(4+0+0)
(4+0+0)
3 Austria
Iceland
Ireland
(0+0+3)
(3+0+0)
(3+0+0)
1 Mali
Mauritius
(1+0+0)
(1+0+0)

21 reprezentacija / 250 sportaša (151+52+47)

1. 11. 2011.

hrvatski klubovi (prijave - 1.11.) s+j+k

 

abecednim redom

po broju sudionika

Banija 14 (2+4+8)
Bistra 2 (1+1+0)
Bjelovar 7 (0+4+3)
Brinje 1 (0+0+1)
Čigra 3 (0+0+3)
Dan-Gun 1 (0+0+1)
Dubrava 23 (7+10+6)
Duga Resa 4 (0+1+3)
Feniks 7 (2+2+3)
Fox 11 (0+5+6)
Gacka 6 (0+4+2)
Galeb 2 (1+0+1)
Hwarang 4 (0+1+3)
Jastreb 21 (2+9+10)
Karlovac 15 (1+3+11)
Kneževi Vinogradi 2 (1+0+1)
Knin 4 (2+2+0)
Kocunar DC 4 (1+0+3)
Kondor 11 (0+6+5)
Kwon 2 (0+0+2)
Lokomotiva 5 (1+2+2)
Marjan 25 (4+9+12)
Master 4 (0+2+2)
Medvedgrad 4 (3+1+0)
Metalac 17 (6+6+5)
Neryo 4 (0+4+0)
Novi Zagreb 6 (2+2+2)
Ogrc 4 (0+2+2)
Omega 14 (1+5+8)
Orion 12 (3+4+5)
Orka 3 (0+0+3)
Osijek 8 (1+1+6)
Osvit 30 (5+11+14)
Otok 4 (1+2+1)
Pantera 10 (0+10+0)
Pušća 2 (0+0+2)
Radnik 2 (2+0+0)
Rugvica 11 (2+2+7)
Sajnami 5 (2+3+0)
Senj 2 (2+0+0)
Spiritus 4 (0+1+3)
ST-Kwan 7 (0+4+3)
Susedgrad Sokol 23 (8+7+8)
Škorpion 5 (1+3+1)
Velebit 5 (0+2+3)
Vukovi 4 (0+2+2)
Zaprešić 11 (1+3+7)

30 Osvit (5+11+14)
25 Marjan (4+9+12)
23 Dubrava
S. Sokol
(7+10+6)
(8+7+8)
21 Jastreb (2+9+10)
17 Metalac (6+6+5)
15 Karlovac (1+3+11)
14 Banija
Omega
(2+4+8)
(1+5+8)
12 Orion (3+4+5)
11 Fox
Kondor
Rugvica
Zaprešić
(0+5+6)
(0+6+5)
(2+2+7)
(1+3+7)
10 Pantera (0+10+0)
8 Osijek (1+1+6)
7 Bjelovar
Feniks
ST-Kwan
(0+4+3)
(2+2+3)
(0+4+3)
6 Gacka
Novi Zagreb
(0+4+2)
(2+2+2)
5 Lokomotiva
Sajnami
Škorpion
Velebit
(1+2+2)
(2+3+0)
(1+3+1)
(0+2+3)
4 Duga Resa
Hwarang
Knin
Kocunar DC
Master
Medvedgrad
Neryo
Ogrc
Otok
Spiritus
Vukovi
(0+1+3)
(0+1+3)
(2+2+0)
(1+0+3)
(0+2+2)
(3+1+0)
(0+4+0)
(0+2+2)
(1+2+1)
(0+1+3)
(0+2+2)
3 Čigra
Orka
(0+0+3)
(0+0+3)
2 Bistra
Galeb
K.Vinogradi
Kwon
Pušća
Radnik
Senj
(1+1+0)
(1+0+1)
(1+0+1)
(0+0+2)
(0+0+2)
(2+0+0)
(2+0+0)
1 Brinje
Dan-Gun
(0+0+1)
(0+0+1)

47 klubova; 375 sportaša

1. 11. 2011.

sudionici po kategorijama (prijave - 1.11.)

 
juniori seniori kadeti
JF-42kg (10)
JF-44kg (10)
JF-46kg (13)
JF-49kg (19)
JF-52kg (24)
JF-55kg (23)
JF-59kg (22)
JF-63kg (14)
JF-68kg (13)
JF+68kg (9)
JM-45kg (14)
JM-48kg (19)
JM-51kg (15)
JM-55kg (35)
JM-59kg (37)
JM-63kg (32)
JM-68kg (30)
JM-73kg (15)
JM-78kg (18)
JM+78kg (9)
SF-46kg (15)
SF-49kg (25)
SF-53kg (22)
SF-57kg (29)
SF-62kg (25)
SF-67kg (16)
SF-73kg (9)
SF+73kg (9)

SM-54kg (19)
SM-58kg (29)
SM-63kg (40)
SM-68kg (51)
SM-74kg (56)
SM-80kg (36)
SM-87kg (15)
SM+87kg (21)
CF-29kg (2)
CF-33kg (11)
CF-37kg (15)
CF-41kg (17)
CF-44kg (25)
CF-47kg (20)
CF-51kg (11)
CF-55kg (21)
CF-59kg (9)
CF+59kg (13)
CM-33kg (18)
CM-37kg (23)
CM-41kg (25)
CM-45kg (26)
CM-49kg (20)
CM-53kg (28)
CM-57kg (19)
CM-61kg (13)
CM-65kg (7)
CM+65kg (13)

1. 11. 2011.

ukupan broj sudionika (prijave - 1.11.)

 
seniorke 154 juniorke 157 kadetkinje 145 ukupno 456
seniori 269 juniori 226 kadeti 192 ukupno 687
+ 423 + 383 + 337 + 1143

službeni poredak timova - SVEUKUPNO

1. SERBIAN NATIONAL TEAM 148
2. BAYERISCHE TKD UNION 109
3. OSVIT 109
4. TKD UNION NORTH GREECE 108
5. MARJAN 94
87. SENJ 9
88. WSG 9
89. ADAMA RUH VACH 8
90. BTS 8
91. GACKA 8
92. KIEV-KWON 8
6. JASTREB 93
7. TKD ZVEZA SLOVENIJE 81
8. TEAM NORDIC 75
9. DUBRAVA 70
10. AZERBAIJAN NATIONAL TEAM 58
11. SUSEDGRAD SOKOL 58
12. ORION 54
13. METALAC 53

14. UKRAINIAN NATIONAL TEAM 46
15. IZMIR BIYIKOEHIR BELEDIYE 45
16. FOX 43
17. RUGVICA 40

18. ISRAEL NATIONAL TEAM 38
19. FRENCH NATIONAL TEAM 37
20. IRAN NATIONAL TEAM 36
21. UKRAINE TAEKWONDO TEAM 36
22. PANTERA 35
23. KARLOVAC 32
24. BANIJA PANDAS 31

25. TEAM SWEDEN 31
26. SMOUHA CLUB 28
27. KONDOR 28
28. FORCE - SOFIA 27
29. HUNGARY NATIONALTEAM 27
30. TEAM TSV DACHAU 23
31. TEAM NIEDEROESTERREICH 22
32. BSV FRIEDRICHSHAFEN 21
33. KNIN 20
34. KSV ATALAR 20
35. OMEGA 20
36. TKD LACEK 20
37. ZAPREŠIĆ 20
38. PO-EUN 19
39. POLISH NATIONAL TEAM 19
40. SG-OSTALB 19
41. TAIPA 19
42. GREAT BRITAIN NT 18
43. KOCUNAR DC 18
44. NIKOMAHOS CLUB 18
45. TAEKWONDO TEAM HEREYA 18
46. TEAM EMILIA ROMAGNA 17
47. SPORTWERK DUSSELDORF 16
48. BRAZILIAN NATIONAL TEAM 15
49. NOVI GRAD SARAJEVO 15
50. POST - SV MUNICH 15
51. SLOVAK NATIONAL TEAM 15
52. 1860 WEISSENBURG BATINIC 15
53. ATHLETIC CLUB HWARANG 14
54. MEDVEDGRAD 14
55. OLYMPIC TKD CLUB BONN 14
56. SONGOKUS TKD BIELEFELD 14
57. NERYO 14
58. MACEDONIAN FORCE 13
59. SCM PRAHA 13
60. TAEJANG DOJANG 13
61. TKD SCORPIONS AUSTRIA 13
62. TRAKIEC 13
63. TUS ENDE 13
64. ORESTIS VASILIS XANTHIS 12
65. CIGLI BELEDIYESPOR 12
66. NOVI ZAGREB 12
67. SZAKAL JEZYCE 12
68. A.S. DANAOS 11
69. AKS OSW START OLSZTYN 11
70. DANISH TKD FEDERATION 11
71. MASTER 11
72. ROMANIAN TEAM 11
73. SOUTH HAMS TAEKWONDO 11
74. ST-KWAN 11
75. SAJNAMI 11
76. ZADAR 11

77. AZS OS POZNAN 10
78.GALICIA TKD FEDERATION 10
79. OSIJEK 10
80. TG NETTETAL 10
81. TKD MAGONE - KORYO 10
82. TKD SWISTTAL 10
83. AZS UWM OLSZTYN 9
84. LOKOMOTIVA 9
85. ŠKORPION 9
86. BJELOVAR 9
93. TEAM AUSTRIA CADETS 8
94. TEAM NORREBRO 8
95. FENIKS-VUKOMEREC 7
96. IRELAND NATIONAL TEAM 7
97. LZ-TIROL 7
98. OTOK 7
99. VELEBIT 7

100. TKD VAROL 7
101. VFL - SINDELFINGEN 7
102. BUJIN GYM FRECHEN E.V. 6
103. HWARANG ZAGREB 6
104. ORKA AS 6
105. DUGA RESA 6

106. TEAM OR TEAM -AHI YEHUDA 6
107. TEAM SMS OLSZTYN 6
108. A.S. TKD CHRISOUPOLIS 5
109. AC UECKERATH 5
110. ČIGRA 5
111. ARGENTINA 5
112. AZS AWF WARSZAWA 5
113.BAHCELIEVLER - GOP ERDOGAN 5
114.FRYSHUSET TAEKWONDO KLUBB 5
115. OGRC 5
116. SUNG-RHEE ATLANTIC 5
117. TAE KWON DO TOMIC 5
118. VUKOVI 5
119. TKD KAUNAS 5
120. TKD POSKOK -POSUSJE 5
121. SPIRITUS 5
122. VELBERTER SG 5
123. AC TKD TIRNAVOU 4
124. CRO STAR MOSTAR 4
125. DAN GUN 4
126. GALEB 4

127. HURRICANE-SOFIJA 4
128. OLYMPIC TKD LUEDENSCHEID 4
129. RADNIK 4
130. YILDIZLAR TAEKWONDO CLUB 4
131. A.C. MEGAS ALEXANDROS 3
132. A.C. TKD TOLMI KILKIS 3
133. BALEARES TEAM 3
134. CALEDONIAN TKD SCOTLAND 3
135. ENIGHET 3
136. FILLIPOS ALEXANDRIAS 3
137. FT ROSENHEIM 3
138. ICELAND NATIONAL TEAM 3
139. KYIV TKD FEDERATION 3
140.OLYMPIC SPORTCLUB E.V. TAM 3
141. PEAK PERFORMANCE 3
142. PUŠĆA 3
143. SPORT TAEKWONDO 3
144. TAEKWONDO CLUB ULCINJ 3
145. TEAM FESAM-TSM 3
146. TEAM VIKING 3
147. UKS VICTORIA MORAG 3
148. IMOTSKI 3
149. A.S. FILIPPOS GIANNITSON 2
150. A.S. IFESTOS 2
151.HANSEATISCHER SV ROSTOCK 2
152. KSV UNNA 2
153. KWON 2
154 SMS WARSZAWA 2
155 TEAM A'RBS 2
156 TEAM MAURITIUS 2
157. BISTRA 2
158. TKD CENTER ISERLOHN 2
159. KNEžEVI VINOGRADI 2
160. TKD MONTENEGRO STARS 2
161. TSC GLADBECK 2
162. BRINJE 1
163. LEINSTER TKD 1
164. MUSADO ALSDORF 1
165. NATIONAL TEAM MALI 1
166. PANELLINIOS A.S. 1
167. TEAM SC SPARTAK 1
168. TEAM TOJANG 1
169. TEAM XANTHIS 1
170. TKD SKP KOSICE 1
171. ZAGREB 1
172. UKS ILYO BOLESLAWIEC 1
173. BEOGRAD

službeni poredak timova - seniorke

1. SERBIAN NATIONAL TEAM 24
2. AZERBAIJAN NATIONAL TEAM 21
3. FRENCH NATIONAL TEAM 17
4. UKRAINIAN NATIONAL TEAM 17
5. BRAZILIAN NATIONAL TEAM 14
39. BALEARES TEAM 2
40. BANIJA PANDAS 2
41. GALICIA TKD FEDERATION 2
42. LOKOMOTIVA 2
43. NOVI GRAD SARAJEVO 2
44. SONGOKUS TKD BIELEFELD 2
6. ORION 14
7. MEDVEDGRAD 13

8. TKD UNION OF NORTH GREECE 13
9. TEAM NORDIC 13
10. TUS ENDE 13
11. HUNGARYNATIONALTEAM 12
12. MARJAN 12
13. BAYERISCHE TKD UNION 11
14. KSV ATALAR 9
15. PO-EUN 9
16. SENJ 9
17. TKD ZVEZA SLOVENIJE 9
18. A.S. DANAOS 8
19. DUBRAVA 8
20. SUSEDGRAD SOKOL 7

21. IRELAND NATIONAL TEAM 6
22. İZMİR BÌYÌKŎEHİR BELEDİYE SK 5
23. ISRAEL - NATIONAL TEAM 5
24. METALAC 4
25. POLISH NATIONAL TEAM 4
26. TKD SCORPIONS AUSTRIA 4
27. TKD POSKOK - POSUSJE 4
28. AZS UWM OLSZTYN 3
29. ENIGHET 3
30. TEAM NØRREBRO 3
31. TEAM NIEDEROESTERREICH 3
32. TEAM SMS OLSZTYN 3
33. TEAM SWEDEN 3
34. TEAM VIKING 3
35. AC UECKERATH 2
36. AKS OSW START OLSZTYN 2
37. ATHLETIC CLUB HWARANG 2
38. AZS AWF WARSZAWA 2
45. OSVIT 2
46. TEAM A'RBS 2
47. TEAM OR TEAM -AHI YEHUDA 2
48. TEAM TSV DACHAU 2
49. PANTERA 2
50. TKD SWISTTAL 2
51. UKRAINE TAEKWONDO TEAM 2
52. VFL - SINDELFINGEN 2
53. A.S.TKD CHRISOUPOLIS 1
54. ÇIğLI BELEDIYESPOR 1
55. ARGENTINA 1
56. BSV FRIEDRICHSHAFEN 1
57.CALEDONIAN TKD SCOTLAND 1
58. FENIKS-VUKOMEREC 1
59. ICELAND NATIONAL TEAM 1
60. LZ-TIROL 1
61. MUSADO ALSDORF 1
62. NATIONAL TEAM MALI 1
63. NIKOMAHOS CLUB 1
64. NOVI ZAGREB 1
65.OLYMPIC SPORTCLUB E.V.TAM 1
66. OSIJEK 1
67. PANELLINIOS A.S. 1
68. SMS WARSZAWA 1
69. SPORTWERK DUSSELDORF 1
70. OMEGA 1
71. TAIPA 1
72. TEAM SC 'SPARTAK' 1
73. TEAM TOJANG 1
74. TKD MAGONE - KORYO 1
75. RUGVICA 1
76. VELBERTER SG 1
77. WSG 1

službeni poredak timova - seniori

1. BAYERISCHE TAEKWONDO UNION 38
2. SERBIAN NATIONAL TEAM 38
3. AZERBAIJAN NATIONAL TEAM 37
4. IRAN NATIONAL TEAM 36
5. ISRAEL NATIONAL TEAM 33
46. KOCUNAR DC 3
47. OLYMPIC TKD LUEDENSCHEID 3
48. PEAK PERFORMANCE 3
49. POLISH NATIONAL TEAM 3
50. SLOVAK NATIONAL TEAM 3
51. SPORT TAEKWONDO 3
6. FRENCH NATIONAL TEAM 20
7. METALAC 19
8. GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 18
9. UKRAINIAN NATIONAL TEAM 17
10. TKD ZVEZA SLOVENIJE 16
11. MACEDONIAN FORCE 13
12. SUSEDGRAD SOKOL 13
13. TEAM NIEDEROESTERREICH 13
14. SCM PRAHA 12
15. SPORTWERK DUSSELDORF 12
16. TAIPA 12
17.İZMİR BÌYÌKŎEHİR BELEDİYE S.K.11
18. DANISH TKD FEDERATION 11
19. ZADAR 11
20. OLYMPIC TKD CLUB BONN 10
21. POST - SV MUNICH 10
22. TEAM NORDIC 10
23. TEAM TSV DACHAU 10
24 .GALICIA TKD FEDERATION 8
25. KNIN 8
26. TKD UNION OF NORTH GREECE 7
27. DUBRAVA 7
28. LZ-TIROL 6
29. OSVIT 6
30. UKRAINE TAEKWONDO TEAM 6
31. AZS UWM OLSZTYN 5
32. FRYSHUSET TKD KLUBB 5
33. TAE KWON DO TOMIC 5
34. TEAM SWEDEN 5
35. VFL - SINDELFINGEN 5
36. ARGENTINA 4
37. MARJAN 4
38. NOVI GRAD SARAJEVO 4
39. RADNIK 4
40. JASTREB 4
41. AKS OSW START OLSZTYN 3
42. ATHLETIC CLUB HWARANG 3
43. AZS AWF WARSZAWA 3
44. AZS OS POZNAN 3
45. BSV FRIEDRICHSHAFEN 3
52. TEAM OR TEAM -AHI YEHUDA 3
53. ŠKORPION 3
54. SAJNAMI 3

55. TKD SWISTTAL 3
56. GALEB 2
57. HUNGARY NATIONAL TEAM 2
58. HURRICANE-SOFIJA 2
59. ICELAND NATIONAL TEAM 2
60. ORION 2
61. PO-EUN 2
62. SUNG-RHEE ATLANTIC 2
63. TEAM FESAM-TSM 2
64. TEAM MAURITIUS 2
65. TG NETTETAL 2
66. AC UECKERATH 1
67.BAHCELIEVLER SK-GOP ERDOGAN
68. BANIJA PANDAS 1
69. BRAZILIAN NATIONAL TEAM 1
70. CALEDONIAN TKD SCOTLAND 1
71. FENIKS-VUKOMEREC 1
72. IRELAND NATIONAL TEAM 1
73. KIEV-KWON 1
74. KSV UNNA 1
75. LEINSTER TKD 1
76. NOVI ZAGREB 1
77. OTOK 1

78. ROMANIAN TEAM 1
79. SONGOKUS TKD BIELEFELD 1
80. TEAM SMS OLSZTYN 1
81. BISTRA 1
82. KNEžEVI VINOGRADI 1

83. TKD LACEK 1
84. TKD MAGONE - KORYO 1
85. TKD MONTENEGRO STARS 1
86. TKD POSKOK -POSUSJE 1
87. RUGVICA 1
88. TKD SKP KOSICE 1
89. TKD VAROL 1
90. ZAGREB 1
91. ZAPREšIć 1

službeni poredak timova - juniorke

1 OSVIT 39
2 TKD UNION NORTH GREECE 36
3 TEAM NORDIC 36
4 TKD ZVEZA SLOVENIJE 26
5 DUBRAVA 24
38 HUNGARY NATIONAL TEAM 2
39 HURRICANE-SOFIJA 2
40 KSV ATALAR 2
41 LOKOMOTIVA 2
42 SONGOKUS TKD BIELEFELD 2
43 SPORTWERK DUSSELDORF 2
6 METALAC 19
7 PANTERA 14
8 BANIJA PANDAS 12
9 KNIN 12
10 NERYO 12

11 SG-OSTALB 9
12 BSV FRIEDRICHSHAFEN 8
13 MARJAN 7
14 NOVI ZAGREB 7

15 SERBIAN NATIONAL TEAM 6
16 TKD LACEK 6
17 TKD MAGONE - KORYO 6
18 ZAPREŠIĆ 6
19 POST - SV MUNICH 5
20 ROMANIAN TEAM 5
21 KONDOR 5
22 ŠKORPION 5

23 TKD SWISTTAL 5
24 IZMIR BIYIKOEHIR BELEDIYE S.K. 4
25 ATHLETIC CLUB TKD TIRNAVOU 4
26 AZS OS POZNAN 4
27 BAYERISCHE TAEKWONDO UNION 4
28 NOVI GRAD SARAJEVO 4
29 ORION 4
30 SLOVAK NATIONAL TEAM 4
31 SOUTH HAMS TAEKWONDO 4
32 BJELOVAR 4
33 BTS 3
34 KYIV TAEKWONDO FEDERATION 3
35 TEAM NIEDEROESTERREICH 3
36 WSG 3
37 A.S. FILIPPOS GIANNITSON 2
44 ST-KWAN 2
45 OMEGA 2
46 VUKOVI 2
47 SAJNAMI 2

48 TKD CENTER ISERLOHN 2
49 RUGVICA 2
50 TSC GLADBECK 2
51 UKRAINE TAEKWONDO TEAM 2
52 ADAMA RUH VACH 1
53 BALEARES TEAM 1
54 CRO STAR MOSTAR 1
55 FENIKS-VUKOMEREC 1
56 FORCE - SOFIA 1
57 FT ROSENHEIM 1
58 MASTER 1
59 MEDVEDGRAD 1

60 OLYMPIC SPORTCLUB E.V. TAM 1
61 OLYMPIC TKD CLUB BONN 1
62 OTOK 1
63 FOX 1

64 TKD SCORPIONS AUSTRIA 1
65 TEAM EMILIA ROMAGNA 1
66 TEAM SMS OLSZTYN 1
67 TEAM SWEDEN 1
68 TEAM XANTHIS 1
69 TG NETTETAL 1
70 VELEBIT 1
71 JASTREB 1

72 TKD MONTENEGRO STARS 1
73 SPIRITUS 1
74 UKRAINIAN NATIONAL TEAM 1
75 UKS ILYO BOLESLAWIEC 1

službeni poredak timova - juniori

1 JASTREB 38
2 SERBIAN NATIONAL TEAM 38
3 BAYERISCHE TKD UNION 36
4 MARJAN 32
5 TKD UNION OF NORTH GREECE 26
47 TEAM TSV DACHAU 3
48 A.C. TKD TOLMI KILKIS 2
49 A.S. TKD CHRISOUPOLIS 2
50 AC UECKERATH 2
51 BSV FRIEDRICHSHAFEN 2
52 BTS 2
6 IZMIR BIYIKOEHIR BELEDIYE 25
7 PANTERA 19
8 OSVIT 16
9 SUSEDGRAD SOKOL 15
10 DUBRAVA 13

11 SZAKAL JEZYCE 12
12 ORION 10
13 SMOUHA CLUB 10
14 FOX 10
15 TEAM SWEDEN 10
16 UKRAINIAN NATIONAL TEAM 10
17 CIGLI BELEDIYESPOR 9
18 KSV ATALAR 9
19 SONGOKUS TKD BIELEFELD 9
20 TEAM NORDIC 9
21 TRAKIEC 9
22 HUNGARY NATIONAL TEAM 8
23 PO-EUN 8
24 UKRAINE TAEKWONDO TEAM 8
25 ATHLETIC CLUB HWARANG 6
26 BUJIN GYM FRECHEN E.V. 6
27 KONDOR 6
28 SAJNAMI 6
29 GACKA 5

30 NIKOMAHOS CLUB 5
31 POLISH NATIONAL TEAM 5
32 ST-KWAN 5
33 TKD SCORPIONS AUSTRIA 5
34 TAIPA 5
35 TG NETTETAL 5
36 BAHCELIEVLER SK-GOP ERDOGAN 4
37 OTOK 4
38 OMEGA 4
39 KARLOVAC 4
40 RUGVICA 4

41 TKD ZVEZA SLOVENIJE 4
42 A.C. MEGAS ALEXANDROS 3
43 AZS OS POZNAN 3
44 FILLIPOS ALEXANDRIAS 3
45 OLYMPIC TKD CLUB BONN 3
46 SG-OSTALB 3
53 MASTER 2
54 NOVI GRAD SARAJEVO 2
55 OGRC 2
56 OSIJEK 2
57 SLOVAK NATIONAL TEAM 2
58 TAEJANG DOJANG 2
59 DUGA RESA 2
60 NERYO 2

61 TEAM AUSTRIA CADETS 2
62 TEAM NORREBRO 2
63 TKD MAGONE - KORYO 2
64 TSV 1860 WEISSENBURG TKD BATINIC 2
65 VELBERTER SG 2
66 WSG 2
67 ZAPREŠIĆ 2
68 A.S. IFESTOS 1
69 ADAMA RUH VACH 1
70 BANIJA PANDAS 1
71 CRO STAR MOSTAR 1
72 FENIKS-VUKOMEREC 1
73 HANSEATISCHER SV ROSTOCK 1
74 HWARANG ZAGREB 1
75 KIEV-KWON 1
76 METALAC 1
77 NOVI ZAGREB 1

78 OLYMPIC TKD LUEDENSCHEID 1
79 ROMANIAN TEAM 1
80 SCM PRAHA 1
81 SMS WARSZAWA 1
82 SPORTWERK DUSSELDORF 1
83 SUNG-RHEE ATLANTIC 1
84 TAEKWONDO CLUB ULCINJ 1
85 TEAM EMILIA ROMAGNA 1
86 TEAM OR TEAM -AHI YEHUDA 1
87 TEAM SMS OLSZTYN 1
88 BISTRA 1
89 VELEBIT 1
90 BJELOVAR 1

91 TKD VAROL 1
92 UKS VICTORIA MORAG 1

službeni poredak timova - kadetkinje

1 FOX 29
2 OSVIT 26
3 MARJAN 24
4 KARLOVAC 21
5 DUBRAVA 17
32 VELEBIT 4
33 ČIGRA 3

34 BTS 3
35 HUNGARY NATIONAL TEAM 3
36 MASTER 3
37 OGRC 3
6 RUGVICA 15
7 BANIJA PANDAS 13

8 FORCE - SOFIA 13
9 KONDOR 13
10 TEAM EMILIA ROMAGNA 13
11 JASTREB 13
12 BAYERISCHE TKD UNION 12
13 KOCUNAR DC 12
14 SERBIAN NATIONAL TEAM 11
15 TAEJANG DOJANG 11
16 TAEKWONDO TEAM HEREYA 10
17 TKD UNION OF NORTH GREECE 10
18 ORION 8
19 SMOUHA CLUB 8
20 BSV FRIEDRICHSHAFEN 7
21 POLISH NATIONAL TEAM 7
22 ADAMA RUH VACH 6
23 SG-OSTALB 6
24 ORKA AS 5
25 OMEGA 5

26 TKD LACEK 5
27 ZAPREŠIĆ 5
28 DAN GUN 4
29 HWARANG ZAGREB 4
30 METALAC 4
31 SUSEDGRAD SOKOL 4
38 OSIJEK 3
39 SLOVAK NATIONAL TEAM 3
40 WSG 3
41 IMOTSKI 3
42 CRO STAR MOSTAR 2
43 GACKA 2
44 PUŠĆA 2
45 ST-KWAN 2

46 TEAM NORDIC 2
47 VELBERTER SG 2
48 A.S. IFESTOS 1
49 AKS OSW START OLSZTYN 1
50 BRINJE 1
51 CALEDONIAN TKD SCOTLAND 1
52 FENIKS-VUKOMEREC 1
53 KWON 1
54 LOKOMOTIVA 1
55 NOVI ZAGREB 1

56 TAEKWONDO CLUB ULCINJ 1
57 DUGA RESA 1
58 TAIPA 1
59 TEAM NORREBRO 1
60 ŠKORPION 1
61 TKD KAUNAS 1
62 TKD ZVEZA SLOVENIJE 1
63 UKRAINIAN NATIONAL TEAM 1

službeni poredak timova - kadeti

1 JASTREB 37
2 SERBIAN NATIONAL TEAM 31
3 TKD ZVEZA SLOVENIJE 25
4 OSVIT 20
5 SUSEDGRAD SOKOL 19
41 A.S. DANAOS 3
42 ATHLETIC CLUB HWARANG 3
43 KOCUNAR DC 3
44 NOVI GRAD SARAJEVO 3
45 SLOVAK NATIONAL TEAM 3
46 DUGA RESA 3
6 UKRAINE TAEKWONDO TEAM 18
7 RUGVICA 17
8 ORION 16

9 TKD UNION OF NORTH GREECE 16
10 MARJAN 15
11 FORCE - SOFIA 13
12 TSV 1860 WEISSENBURG TKD BATINIC 13
13 A.S. ORESTIS VASILIS XANTHIS 12
14 NIKOMAHOS CLUB 12
15 TEAM SWEDEN 12
16 SMOUHA CLUB 10
17 BAYERISCHE TKD UNION 8
18 OMEGA 8
19 TAEKWONDO TEAM HEREYA 8
20 TEAM TSV DACHAU 8
21 TKD LACEK 8
22 SOUTH HAMS TAEKWONDO 7
23 KARLOVAC 7
24 KIEV-KWON 6
25 METALAC 6
26 TEAM AUSTRIA CADETS 6
27 ZAPREŠIĆ 6
28 AKS OSW START OLSZTYN 5
29 MASTER 5
30 TEAM NORDIC 5
31 TKD VAROL 5
32 LOKOMOTIVA 4
33 OSIJEK 4

34 ROMANIAN TEAM 4
35 KONDOR 4
36 TKD KAUNAS 4
37 BJELOVAR 4
38 SPIRITUS 4

39 TRAKIEC 4
40 YILDIZLAR TKD CLUB 4
47 FOX 3
48 VUKOVI 3

49 TKD SCORPIONS AUSTRIA 3
50 TEAM NIEDEROESTERREICH 3
51 A.S. TKD CHRISOUPOLIS 2
52 CIGLI BELEDIYESPOR 2
53 ČIGRA 2
54 BANIJA PANDAS 2
55 FENIKS-VUKOMEREC 2

56 FT ROSENHEIM 2
57 GALEB 2
58 ST-KWAN 2

59 SUNG-RHEE ATLANTIC 2
60 TEAM EMILIA ROMAGNA 2
61 TEAM NORREBRO 2
62 TG NETTETAL 2
63 UKS VICTORIA MORAG 2
64 A.C. TKD TOLMI KILKIS 1
65 AZS UWM OLSZTYN 1
66 GACKA 1
67 HANSEATISCHER SPORTVEREIN ROSTOCK E.V. 1
68 HWARANG ZAGREB 1
69 KSV UNNA 1
70 KWON 1
71 NOVI ZAGREB 1
72 OLYMPIC SPORTCLUB E.V. TAM 1
73 ORKA AS 1
74 OTOK 1
75 PUŠĆA 1

76 SG-OSTALB 1
77 TAEKWONDO CLUB ULCINJ 1
78 TEAM FESAM-TSM 1
79 DUBRAVA 1
80 VELEBIT 1
81 KNEžEVI VINOGRADI 1

1. 11. 2011.

prijave iz hrvatskih klubova

 
Banija Pandas
14 (2+4+8)
Marija Vičić
Tomislav Bosanac
Mateja Kunović
Nancy Magdić
Ana Vranešić
Marin Špehar
Ivana Vranešić
Ana Đarmati
Tena Kunović
Ljiljana Brkić
Iva Požega
Sara Protulipac
Eric Žgela
Luka Mlinac
SF-53kg
SM-74kg
JF-46kg
JF-49kg
JF-63kg
JM-78kg
KF-55kg
KF-59kg
KF-51kg
KF-51kg
KF-47kg
KF-44kg
KM-37kg
KM+65kg
Bistra
2 (1+1+0)
Hrvoje Car
Nikola Vrabec
SM-63kg
JM-68kg
Bjelovar
7 (0+4+3)
Ana Šoštarko
Lana Šarić
Sarah Trčak
Jure Pavičić
Matko Popović
Bruno Cajner
Stribor Nekvapil
JF-49kg
JF-49kg
JF-55kg
JM-78kg
KM-41kg
KM-53kg
KM+65kg
Brinje
1 (0+0+1)
Andrea Galetić KF-33kg
Čigra
3 (0+0+3)
Matea Krznarić
Ivana Pačar
Tin Duž
KF-55kg
KF+59kg
KM-33kg
Dan-Gun
1 (0+0+1)
Jelena Detić KF+59 kg
Dubrava
23 (7+10+6)
Marija Štetić
Rea Budić
Mia Radoš
Martina Jazbec
Bruno Rezo
Tomislav Karaula
Filip Šikić
Karla Krsnik
Josipa Cetinić
Ena Ćorić
Sara Obradovac
Ivona Skorup
Iva Radoš
Robert Rezo
Ivan Gavran
Josip Šimunković
Vedran Ferenčak
Lara Pollak
Ana Macan
Doris Pole
Paula Krsnik
Antonela Tandara
Jurica Sever
SF-62kg
SF-67kg
SF-73kg
SF+73kg
SM-63kg
SM-63kg
SM-80kg
JF-59kg
JF-59kg
JF-59kg
JF-63kg
JF-68kg
JF+68kg
JM-59kg
JM-63kg
JM-63kg
JM-68kg
KF-51kg
KF-55kg
KF-55kg
KF-59kg
KF-59kg
KM-33kg
Duga Resa
4 (0+1+3)
Luka Matuzić
Tanja Bosiljevac
Dominik Fudurić
Leo Katić
JM-68kg
KF-37kg
KM-41kg
KM-61kg
Feniks
7 (2+2+3)
Ivona Mandić
Mario Karadža
Lucija Kruneš
Leonardo Crvenković
Barbara Kruneš
Marko Vincek
Krešimir Klepo
SF-53kg
SM-74kg
JF-59kg
JM-59kg
KF+59kg
KM-57kg
KM-61kg
Fox
11 (0+5+6)
Helena Jurina
Brian Češljar
Luka Horvat
Bruno Lovrak
Jerko Meštrović
Andrea Pacadi
Lora Krčmar
Iva Baronić
Sara Rajčević
Magdalena Radić
Karlo Krapec
JF-59kg
JM-51kg
JM-59kg
JM-68kg
JM-78kg
KF-41kg
KF-47kg
KF-55kg
KF-55kg
KF-59kg
KM-49kg
Gacka
6 (0+4+2)
Martin Burić
Davor Nikšić
Kristijan Grahovac
Ivan Majarić
Andrea Crnić
Moreno Burić
JM-48kg
JM-55kg
JM-63kg
JM-73kg
KF-41kg
KM-49kg
Galeb
2 (1+0+1)
Mirko Madžar
Luka Baković
SM-63kg
KM-49kg
Hwarang
4 (0+1+3)
Dora Turkalj
Marina Orešić
Karlo Celiček
Domagoj Turkalj
KF-59kg
KF+59kg
KM-53kg
JM-48kg
Jastreb
21 (2+9+10)
Mladen Sekušak
Vedran Golec
Ivona Jukić
Fran Peh
Hrvoje Šep
Filip Božić
Alen Turkanović
Matia Vladimir Deščak
Marko Mutak
Matija Mlinarić
Luka Boban
Mara Rezar
Erna Džanić
Ajna Džanić
Marko Gregurić
Domagoj Ivan Raič
Marko Jukić
Bruno Noa Jurić
Niko Popović
Mario Jukić
Fran Rezar
SM-63kg
SM+87kg
JF-55kg
JM-55kg
JM-59kg
JM-63kg
JM-68kg
JM-68kg
JM-73kg
JM-78kg
JM-78kg
KF-44kg
KF-51kg
KF+59kg
KM-41kg
KM-45kg
KM-49kg
KM-53kg
KM-53kg
KM-61kg
KM-65kg
Karlovac
15 (1+3+11)
Petra Butala
Josip Epet
Krešimir Kostelac
Silvio Pakšec
Marta Šavor Rdičević
Magdalena Car
Lorena Protulipac
Nina Protulipac
Veronika Petković
Petra Tuškan
Tadea Beršinić
Nikolina Delić
Krunoslav Stavljnić
Stipo Delić
Matej Šprajcar
SF-62kg
JM-59kg
JM-63kg
JM-63kg
KF-33kg
KF-37kg
KF-37kg
KF-41kg
KF-44kg
KF-47kg
KF-51kg
KF-51kg
KM-33kg
KM-45kg
KM-53kg
Kneževi Vinogradi Ivan Priselac
Antonio Marinović
SM-63kg
KM+65kg
Knin
4 (2+2+0)
Stipe Jarloni
Slaven Janković
Matea Jelić
Matea Serdarušić
SM-58kg
SM-63kg
JF-63kg
JF-68kg
Kocunar DC
4 (1+0+3)
Tomi Tudor
Mirna Stolica
Toni Vidović
Luka Perajica
SM-74kg
KF+59kg
KM-57kg
KM+65kg
Kondor
11 (0+6+5)
Maja Ljubanović
Ivana Blatančić
Ana Blatančić
Mladen Kuliš
Andrija Drabić
Leon Marijančić
Petra Kuljiš
Marija Blatančić
Antonio Šegota
David Bazjak
Antonio Stapić
JF-46kg
JF-55kg
JF-55kg
JM-59kg
JM-73kg
JM+78kg
KF-37kg
KF-47kg
KM-37kg
KM-37kg
KM-53kg
Kwon
2 (0+0+2)
Ivana Šantić
Mario Mehmeti
KF+59kg
KM-53kg
Lokomotiva
5 (1+2+2)
Valentina Žinik
Matea Viceban
Dora Tenšek
Katarina Jukić
Franjo Jukić
SF-46kg
JF-52kg
JF-63kg
KF-59kg
KM-41kg
Marjan
25 (4+9+12)
Marina Usanović
Martina Marković
Marin Nevešćanin
Duje Ševo
Ivana Babić
Dora Podrug
Dona Lučin
Karmen Nikolić
Piero Marić
Luka Bugarin
Ivan Luka Šarčević
Jadran Stegić
Toni Kanaet
Ivana Cvitanović
Anđela Ćosić
Bruna Vuletić
Ana Marija Runtić
Klara Luketić
Nina Matošić
Viktorija Pavlovski
Branimir Franović
Tin Vuletić
Mateo Kunac
Josip Jurko
Jakov Svalina
SF-46kg
SF-49kg
SM-58kg
SM-58kg
JF-46kg
JF-52kg
JF-59kg
JF-68kg
JM-48kg
JM-55kg
JM-63kg
JM-63kg
JM-68kg
KF-33kg
KF-33kg
KF-41kg
KF-44kg
KF-44kg
KF-51kg
KF-55kg
KM-33kg
KM-41kg
KM-45kg
KM-57kg
KM-61kg
Master
4 (0+2+2)
Martina Košec
Mario Mišmaš
Mateja Dušek
Filip Besednik
JF-59kg
JM-55kg
KF-51kg
KM-37kg
Medvedgrad
4 (3+1+0)
Iva Zahija
Iva Marinčić
Nives Ambruš
Dorotea Oroši
SF-57kg
SF-62kg
SF-62kg
JF-49kg
Metalac
17 (6+6+5)
Stela Šimunić
Ana Marija Malešević
Vanja Rehak
Filip Grgić
Vanja Rutar
Dean Šarčević
Lucija Mlađenović
Ana Pavlović
Tamara Suša
Antica Šimurina
Nika Dvorščak
Filip Benaković
Lana Klaić
Jelena Rajtmajer
Rikarda Galić
Marko Samac
Tin Benaković
SF-49kg
SF-53kg
SM-63kg
SM-68kg
SM-68kg
SM-74kg
JF-46kg
JF-49kg
JF-52kg
JF-55kg
JF-63kg
JM-55kg
KF-33kg
KF-44kg
KF+59kg
KM-45kg
KM-57kg
Neryo
4 (0+4+0)
Katarina Buzov
Petra Miliša
Iva Paradžik
Domagoj Kapetanović
JF-44kg
JF-55kg
JF-55kg
JM-78kg
Novi Zagreb
6 (2+2+2)
Josipa Mamić
Damjan Banić
Brigita Mamić
Deni Kamal
Mia Čičak
Lucian Meštrov
SF-62kg
SM-68kg
JF-52kg
JM-73kg
KF-44kg
KM-53kg
Ogrc
4 (0+2+2)
Michael Josić
Luka Rogulja
Manuela Molnar
Suzana Sarajlija
JM-63kg
JM-63kg
KF-47kg
KF-47kg
Omega
14 (1+5+8)
Diana Letica
Franka Butković
Eva Palijan
Matija Plesec
Antonio Štefek
Ivan Zelić
Lea Leljak
Stela Mesar
Ana Piragić
Lovro Štefanac
Borna Bačeković
Manuel Cajner
Kristijan Šejić
Luka Grgić
SF-67kg
JF-59kg
JF-68kg
JM-55kg
JM-59kg
JM-73kg
KF-41kg
KF-44kg
KF-47kg
KM-33kg
KM-37kg
KM-41kg
KM-45kg
KM-49kg
Orion
12 (3+4+5)
Jelena Žeravica
Antonija Žeravica
Mislav Erceg
Mia Roso
Dominik Matleković
Magor Papiga
Ivan Penava
Nikolina Matan
Danijela Matošević
Kristijan Roso
Jelena Perković
Mateo Mikuš
SF-53kg
SF-62kg
SM-63kg
JF-52kg
JM-55kg
JM-59kg
JM-68kg
KF-41kg
KF-44kg
KM-37kg
KF-37kg
KM-45kg
Orka AS
3 (0+0+3)
Petra Ladišić
Sara Ćibarić
Nikolin Ramaj
KF-37kg
KF-44kg
KM-33kg
Osijek
8 (1+1+6)
Marina Džapo
Ivan Filipović
Laura Zahirović
Mia Edl
Tena Marjanović
Denis Mijić
Filip Dolić
Matija Šarić
SF-62kg
JM-63kg
KF-41kg
KF-44kg
KF+59kg
KM-37kg
KM-37kg
KM-41kg
Osvit
30 (5+11+14)
Lana Čaktaš
Ivan Muth
Dario Jaić
Luka Cingulin
Siniša Tešić
Sanja Maljković
Kristina Tomić
Hannelore Arnaut
Sara Strojin
Jana Amalija Beligoj
Lucija Mataić
Andrea Kapelina
Magdalena Janeš
Marko Maljković
Adrian Vraneša
Deni Andrun Razić
Diana Bizjak
Sara Gelenčer
Tena Marinović
Elena Dizdar
Mia Bošković
Helena Mrzljak
Dorotea Cvetković
Dorian Vraneša
Vito Sporiš
Matija Tuk
Lovro Mavrlja
Vito Blagec
Jan Kolić
Luka Vlahovski
SF-67kg
SM-54kg
SM-63kg
SM-63kg
SM-74kg
JF-46kg
JF-49kg
JF-52kg
JF-55kg
JF-55kg
JF-59kg
JF-63kg
JF-68kg
JM-48kg
JM-55kg
JM-63kg
KF-33kg
KF-44kg
KF-44kg
KF-47kg
KF-47kg
KF-55kg
KF-55kg
KM-37kg
KM-37kg
KM-37kg
KM-45kg
KM-45kg
KM-57kg
KM-61kg
Otok
4 (1+2+1)
Tomislav Lagator
Ivana Bošnjak
Juraj Pintarić
Drago Šokčević
SM-68kg
JF+68kg
JM-78kg
KM+65kg
Pantera
10 (0+10+0)
Anamarija Petrović
Matea Korač
Dora Pećnik Malčević
Kristina Tašler
Borna krešimir Besednik
Josip Tenjer
Bruno Juranić
David Tenjer
Leon Bjažić
Vedran Diković
JF-44kg
JF-46kg
JF-49kg
JF-52kg
JM-45kg
JM-48kg
JM-51kg
JM-59kg
JM-59kg
JM-68kg
Pušća
2 (0+0+2)
Ema Filipović
Matija Stiperski
KF-44kg
KM+65kg
Radnik
2 (2+0+0)
Fabijan Brčić
Ivan Jelenčić
SM-74kg
SM-74kg
Rugvica
11 (2+2+7)
Lidija Ritan
Antonio Hrdan
Mirna Šapina
Dragan Kerošević
Nikolina Majić
Ana Šaravanja
Iva Hrdan
Patrik Jaković
Mate Šaravanja
Ivan Šapina
Mario Zekić
SF-49kg
SM-80kg
JF-63kg
JM-51kg
KF-33kg
KF-44kg
KF-44kg
KM-33kg
KM-49kg
KM-53kg
KM-57kg
Sajnami
5 (2+3+0)
Divijan-Martin Kelava
Vedran Dakić
Vanessa Šegec
Marija Koledić
Tihomir Baličević
SM-63kg
SM-74kg
JF-49kg
JF-68kg
JM-55kg
Senj
2 (2+0+0)
Tamara Filipović
Ana Lopac
SF-57kg
SF+73kg
Spiritus
4 (0+1+3)
Dora Pančić
Luka Pančić
Josip Stojanović
Luka Čukac
JF-55kg
KM-45kg
KM-57kg
KM-61kg
ST-Kwan
7 (0+4+3)
Antonija Zec
Drago Jukić
Ivan Mikulić
Toni Musinov
Marta Tomljanović
Luka Lozina
Duje Miljević
JF-68kg
JM-59kg
JM-78kg
JM+78kg
KF-55kg
KM-53kg
KM-61kg
S. Sokol
23 (8+7+8)
Karla Ivček
Jelena Ivančić
Jelena Jureta
Tomislav Vojvodić
David Milinković
Tin Solenički
Juraj Stinčić
Kristijan Kočevar-Korenjak
Dragutin Macešan
Filip Jureta
Matija Štrbulec
Hrvoje Gluhak
Filip Majcen
Ivan Macešan
Lovro Bengez
Iva Šeler
Gabrijela Salopek
Mislav Salopek
Dominik Jesih
Filip Celinšćak
Gabrijel Puklin
Filip Kopjar
Damjan Žepina
SF-49kg
SF-53kg
SF-62kg
SM-68kg
SM-74kg
SM-74kg
SM-80kg
SM-80kg
JM-59kg
JM-59kg
JM-63kg
JM-68kg
JM-73kg
JM-78kg
JM+78kg
KF-47kg
KF-47kg
KM-37kg
KM-41kg
KM-49kg
KM-53kg
KM+65kg
KM+65kg
Škorpion
5 (1+3+1)
Mario Maletić
Matea Knežević
Elena Ružička
Gabriela Rumenjak
Barbara Maletić
SM-74kg
JF-49kg
JF-52kg
JF+68kg
KF-47kg
Velebit
5 (0+2+3)
Alida Mirković
Jasmin Đulović
Tamara Danilović
Petra Pavelić
Luka Korda
JF-55kg
JM-63kg
KF-55kg
KF+59kg
KM-41kg
Vukovi
4 (0+2+2)
Sara Kraljević
Karmen Maglov
Mislav Pastulović
Teo Kanđera
JF-49kg
JF-55kg
KM-41kg
KM-45kg
Zaprešić
11 (1+3+7)
Saša Kopeti
Josipa Matić
Dario Kopeti
Ivan Šamec
Dora Krznarić
Elizabeta Kranjčić
Emma Begović
Monika Burušić
Melani Adamić Golić
Marko Šoštarić
Dario Šames
SM-74kg
JF-63kg
JM-59kg
JM+78kg
KF-41kg
KF-47kg
KF-55kg
KF-55kg
KF+59kg
KM-53kg
KM+65kg

NAREDNI ETU A-CLASS TURNIR:

ostale vijesti za listopad 2011 - kronološki

 
ETU A-class: 2009 * 2010 * 2011 * 2012











CROATIA OPEN 2011.
sve hrvatske medalje
1. Marina Usanović, Marjan SF-46kg (11)
1. Antonija Žeravica, Orion SF-62kg (23)
1. Filip Grgić, Metalac SM-68kg (48)
2. Nives Ambruš, Medvedgrad SF-62kg (23)
2. Stipe Jarloni, Knin SM-58kg (26)
2. Nikola Bojo, Zadar SM-87kg (15)
3. Bruno Rezo, Dubrava SM-63kg (40)
3. Mia Radoš, Dubrava SF-73kg (9)
3. Tamara Filipović, Senj SF-57kg (28)
3. Ana Lopac, Senj SF+73kg (10)
3. Jelena Ivančić, S. Sokol SF-53kg (21)
3. David Milinković, S. Sokol SM-74kg (52)
1. Iva Radoš, Dubrava JF+68kg (9)
1. Marko Mutak, Jastreb JM-73kg (15)
1. Luka Boban, Jastreb JM-78kg (18)
1. Matea Jelić, Knin JF-63kg (14)
1. Luka Bugarin, Marjan JM-55kg (34)
1. Toni Kanaet, Marjan JM-68kg (29)
1. Ana Pavlović, Metalac JF-49kg (17)
1. Sanja Maljković, Osvit JF-46kg (13)
1. Sara Strojin, Osvit JF-55kg (24)
1. Deni Andrun Razić, Osvit JM-63kg (31)
1. Anamarija Petrović, Pantera JF-44kg (11)
2. Nancy Mandić, Banija Pandas JF-49kg (17)
2. Karla Krsnik, Dubrava JF-59kg (20)
2. Vedran Ferenčak, Dubrava JM-68kg (29)
2. Matija Mlinarić, Jastreb JM-78kg (18)
2. Katarina Buzov, Neryo JF-44kg (11)
2. Brigita Mamić, Novi Zagreb JF-52kg (22)
2. Leon Bjažić, Pantera JM-59kg (37)
2. Josipa Matić, Zaprešić JF-63kg (14)
3. Ana Vranešić, Banija Pandas JF-63kg (14)
3. Luka Horvat, Fox JM-59kg (37)
3. Andrija Drabić, Kondor JM-73kg (15)
3. Ivana Babić, Marjan JF-46kg (13)
3. Piero Marić, Marjan JM-48kg (19)
3. Lucija Mlađenović, Metalac JF-46kg (13)
3. Iva Paradžik, Neryo JF-55kg (24)
3. Mia Roso, Orion JF-52kg (22)
3. Ivan Penava, Orion JM-68kg (29)
3. Kristina Tomić, Osvit JF-49kg (17)
3. Magdalena Janeš, Osvit JF-68kg (13)
3. Juraj Pintarić, Otok JM-78kg (18)
3. Josip Tenjer, Pantera JM-48kg (19)
3. Dragan Kerošević, Rugvica JM-51kg (15)
3. Dorijan Zorić, Sajnami JM+78kg (10)
3. Filip Jureta, S. Sokol JM-59kg (37)
3. Lovro Bengez, S. Sokol JM+78kg (10)
1. Andrea Pacadi, Fox KF-41kg (18)
1. Sara Rajčević, Fox KF-55kg (21)
1. Marko Gregurić, Jastreb KM-41kg (26)
1. Fran Rezar, Jastreb KM-65kg (7)
1. Tadea Beršinić, Karlovac KF-51kg (12)
1. Mirna Stolica, Kocunar DC KF+59kg (13)
1. Marija Blatančić, Kondor KF-47kg (19)
1. Anđela Ćosić, Marjan KF-33kg (11)
1. Mateo Mikuš, Orion KM-45kg (25)
1. Luka Vlahovski, Osvit KM-61kg (14)
1. Ana Šaravanja, Rugvica KF-44kg (25)
1. Mate Šaravanja, Rugvica KM-49kg (20)
1. Filip Kopjar, S. Sokol KM+65kg (14)
2. Ana Đarmati, Banija Pandas KF-59kg (9)
2. Lara Pollak, Dubrava KF-51kg (12)
2. Ajna Džanić, Jastreb KF+59kg (13)
2. Jakov Svalina, Marjan KM-61kg (14)
2. Diamna Bizjak, Osvit KF-33kg (11)
2. Mia Bošković, Osvit KF-47kg (19)
2. Dorotea Cvetković, Osvit KF-55kg (21)
3. Tena Kunović, Banija Pandas KF-51kg (12)
3. Jelena Detić, Dan Gun KF+59kg (13)
3. Ana Macan, Dubrava KF-55kg (21)
3. Doris Pole, Dubrava KF-55kg (21)
3. Paula Krsnik, Dubrava KF-59kg (9)
3. Marina Orešić, Hwarang KF+59kg (13)
3. Mara Rezar, Jastreb KF-44kg (25)
3. Domagoj Ivan Raič, Jastreb KM-45kg (25)
3. Marko Jukić, Jastreb KM-49kg (20)
3. Matej Šprajcar, Karlovac KM-53kg (28)
3. Franjo Jukić, Lokomotiva KM-41kg (26)
3. Ivana Cvitanović, Marjan KF-33kg (11)
3. Bruna Vuletić, Marjan KF-41kg (18)
3. Mateo Kunac, Marjan KM-45kg (25)
3. Mateja Dušek, Master KF-51kg (12)
3. Filip Besednik, Master KM-37kg (23)
3. Tin Benaković, Metalac KM-57kg (18)
3. Danijela Matošević, Orion KF-44kg (25)
3. Dario Šames, Zaprešić KM+65kg (14)
pojedinačni poredak - seniorke
SF-46kg (11)
1 Marina Usanović, Marjan
2 Ioanna Koutsou, GRE
3 Khayla Guliyeva, AZE
3 Simone Franz, AUT
SF-49kg (23)
1 Iris Tang Sing, BRA
2 Hanna Zajc, SWE
3 Duygu Vatansever, TUR
3 Ganna Soroka, UKR
SF-53kg (21)
1 Barbara Ducz, HUN
2 Ekaterini Piperaki, GRE
3 Jelena Ivančić, Susedgrad Sokol
3 Jennifer Hurley, IRL
SF-57kg (28)
1 Anna Lena Fromming, GER
2 Iulia Podolian, UKR
3 Bat El Gatterer, ISR
3 Tamara Filipović, Senj
SF-62kg (23)
1 Antonija Žeravica, Orion
2 Nives Ambruš, Medvedgrad

3 Rabia Guelec, GER
3 Eleni Karathanasi, GRE
SF-67kg (16)
1 Farida Azizova, AZE
2 Elin Johansson, SWE
3 Maria Popova, UKR
3 Anne Caroline Graffe, FRA
SF-73kg (9)
1 Milica Mandić, SRB
2 Nuša Rajher, SLO
3 Lie Kylborn, SWE
3 Mia Radoš, Dubrava
SF+73kg (10)
1 Maeva Mellier, FRA
2 Edines Kurtovic, AUT
3 Ana Lopac, Senj
3 Athanasia Dilgeraki, GRE
pojedinačni poredak - seniori
SM-54kg (19)
1 Miloš Gladović, SRB
2 Garcia Pablo Carou, ESP
3 Sahar Bello, ISR
3 Edi Serbanescu, ISR
SM-58kg (26)
1 Levent Tuncat, GER
2 Stipe Jarloni, Knin
3 Liran Malachi, ISR
3 Amiri Saeed, IRI
SM-63kg (40)
1 Tayfun Yilmazer, GER
2 Jasin Umusay, AUT
3 Bruno Rezo, Dubrava
3 Nikola Jovanović, SRB
SM-68kg (48)
1 Filip Grgić, Metalac
2 Fariz Aliyev, AZE
3 Konstantinos Konstantinidis, GER
3 Orcun Oeztuerk, GER
SM-74kg (52)
1 Elvin Mammadov, AZE
2 Alireza Azizi, IRI
3 David Milinković, Susedgrad Sokol
3 Mokdad Ounis, GER
SM-80kg (35)
1 Nikolaos Tzellos, GRE
2 Ruebyn Richards, GBR
3 Muhammad Lutalo, GBR
3 Tahir Guelec, GER
SM-87kg (15)
1 Gholamhosein Faghihi, IRI
2 Nikola Bojo, Zadar
3 Jakub Stastny, CZE
3 Hamidreza Hajizavare, IRI
SM+87kg (20)
1 Ivan Trajkovič, SLO
2 Pascal Gentil, FRA
3 Tavakgul Bayramov, AZE
3 Volker Wodzich, GER
pojedinačni poredak - juniorke
JF-42kg (9)
1 Eirin Berg Jakobsen, SWE
2 Adriana Federici, GER
3 Katiee Bradley, GBR
3 Darya Lytvynchuk, UKR
JF-44kg (11)
1 Anamarija Petrović, Pantera
2 Katarina Buzov, Neryo

3 Jelena Prodanovic, SWE
3 Georgia Barnes, GBR
JF-46kg (13)
1 Sanja Maljković, Osvit
2 Suhansera Gokmen, GER
3 Lucija Mlađenović, Metalac
3 Ivana Babić, Marjan

JF-49kg (17)
1 Ana Pavlović, Metalac
2 Nancy Mandić, Banija Pandas

3 Eleni Terzidou, GRE
3 Kristina Tomić, Osvit
JF-52kg (22)
1 Ana Petrušič, SLO
2 Brigita Mamić, Novi Zagreb
3 Pauline Lovgren, SWE
3 Mia Roso, Orion
JF-55kg (24)
1 Sara Strojin, Osvit
2 Sandra Hillergren, SWE
3 Iva Paradžik, Neryo
3 MIHAILA MALINA ROM
JF-59kg (20)
1 Evdoxia Gavrilidou, GRE
2 Karla Krsnik, Dubrava
3 Isabella Canella, GER
3 Eleni Ntintou, GRE
JF-63kg (14)
1 Matea Jelić, Knin
2 Josipa Matić, Zaprešić
3 Ana Vranešić, Banija Pandas

3 Yanna Schneider, GER
JF-68kg (13)
1 Dunja Lemajič, SLO
2 Treodora Ntintou, GRE
3 Bahra Avdović, BIH
3 Magdalena Janeš, Osvit
JF+68kg (9)
1 Iva Radoš, Dubrava
2 Ana Bajić, SRB
3 Ekaterini Gkoutoula, GRE
3 Verena Wegscheider, AUT
pojedinačni poredak - juniori
JM-45kg (14)
1 Daniel Chiovetta, GER
2 Sergiy Pylypenko, UKR
3 Silvio Golino, GER
3 Henrik Freider, GER
JM-48kg (19)
1 Mihajlo Manić, SRB
2 Osama Saqr, GER
3 Piero Marić, Marjan
3 Josip Tenjer, Pantera

JM-51kg (15)
1 Oimoek Mazlum, TUR
2 Herlin Truls, SWE
3 Hasan-Ahmet Koca, GER
3 Dragan Kerošević, Rugvica
JM-55kg (34)
1 Luka Bugarin, Marjan
2 Evez Omer Ramazan, TUR
3 Christakis Chrysovalantis, GRE
3 Tolga Islamodlu, TUR
JM-59kg (37)
1 Konstantinos Chamalidis, GRE
2 Leon Bjažić, Pantera
3 Filip Jureta, Susedgrad Sokol
3 Luka Horvat, Fox

JM-63kg (31)
1 Deni Andrun Razić, Osvit
2 John Asp, SWE
3 Thomas Georgiadis, GRE
3 Ievgeniy Gusiev, UKR
JM-68kg (29)
1 Toni Kanaet, Marjan
2 Vedran Ferenčak, Dubrava

3 Bojan Arbutina, SRB
3 Ivan Penava, Orion
JM-73kg (15)
1 Marko Mutak, Jastreb
2 Draško Jovanov, SRB
3 Nikos Karamanogiolis, GER
3 Andrija Drabić, Kondor
JM-78kg (18)
1 Luka Boban, Jastreb
2 Matija Mlinarić, Jastreb
3 Juraj Pintarić, Otok

3 Marcus Sjodin, SWE
JM+78kg (10)
1 Michal Jozwiak, POL
2 Mihail Mihaylov, BUL
3 Dorijan Zorić, Sajnami
3 Lovro Bengez, Susedgrad Sokol
pojedinačni poredak - kadetkinje
KF-29kg (2)
1 Sara Khattibova, CZE
2 Hend Metwally Smoutha, EGY
3 --
3 --
KF-33kg (11)
1 Anđela Ćosić, Marjan
2 Diamna Bizjak, Osvit
3 Ivana Cvitanović, Marjan

3 Jeamy Navarro-Schrank, GBR
KF-37kg (17)
1 Ibvana Turnova, BLG
2 Giuliana Federici, GER
3 Rahaf Saqr, GER
3 Senil Kaya, GER
KF-41kg (18)
1 Andrea Pacadi, Fox
2 Patrycja Adamkiewicz, POL
3 Dominika Hronova, CZE
3 Bruna Vuletić, Marjan
KF-44kg (25)
1 Ana Šaravanja, Rugvica
2 Tzvetelina Nikolova, BLG
3 Danijela Matošević, Orion
3 Mara Rezar, Jastreb

KF-47kg (19)
1 Marija Blatančić, Kondor
2 Mia Bošković, Osvit

3 Anđela Marić, SRB
3 Sivan Fenster, ISR
KF-51kg (12)
1 Tadea Beršinić, Karlovac
2 Lara Pollak, Dubrava
3 Tena Kunović, Banija Pandas
3 Mateja Dušek, Master

KF-55kg (21)
1 Sara Rajčević, Fox
2 Dorotea Cvetković, Osvit
3 Ana Macan, Dubrava
3 Doris Pole, Dubrava

KF-59kg (9)
1 Licia Martgnani, ITA
2 Ana Đarmati, Banija Pandas
3 Amalia Diakaki, GRE
3 Paula Krsnik, Dubrava
KF+59kg (13)
1 Mirna Stolica, Kocunar DC
2 Ajna Džanić, Jastreb
3 Marina Orešić, Hwarang
3 Jelena Detić, Dan Gun
pojedinačni poredak - kadeti
KM-33kg (18)
1 Taras Malchenko, UKR
2 Leon Glasnovic, SWE
3 Sotir Dimitrov, BUL
3 Martin Garkov, BUL
KM-37kg (23)
1 Vassilios Katsaros, GER
2 Jack Worthington, GBR
3 Filip Besednik, Master
3 Seweryn Bartochowsku, POL
KM-41kg (26)
1 Marko Gregurić, Jastreb
2 Plousios Papadopoulos, GRE
3 Franjo Jukić, Lokomotiva
3 Linden Linus, SWE
KM-45kg (25)
1 Mateo Mikuš, Orion
2 Daniel Turnov, BUL
3 Domagoj Ivan Raič, Jastreb
3 Mateo Kunac, Marjan

KM-49kg (20)
1 Mate Šaravanja, Rugvica
2 Nikola Marcetić, SRB
3 Arturas Petrauskas, LTU
3 Marko Jukić, Jastreb
KM-53kg (28)
1 Georgios Grivas, GRE
2 Domen Pirc, SLO
3 Matej Šprajcar, Karlovac
3 Yaroslav Prykhodko, UKR
KM-57kg (18)
1 Dimitrios Zirganos, GRE
2 Andreas Tausch, GER
3 Florian Furtner, AUT
3 Tin Benaković, Metalac
KM-61kg (14)
1 Luka Vlahovski, Osvit
2 Jakov Svalina, Marjan

3 Luka Conić, SRB
3 Miloš Sucur, SRB
KM-65kg (7)
1 Fran Rezar, Jastreb
2 Andriy Kasatkin, UKR
3 Samir Selimović, BIH
3 Emrullah Varol, GER
KM+65kg (14)
1 Filip Kopjar, Susedgrad Sokol
2 Žiga Hrovat, SLO
3 Dario Šames, Zaprešić
3 Jozsef Tsolt Feher, ROM
uspješnost država - medalje - seniori

seniorke

seniori

1. Croatia 7 (2+1+4)
2.Azerbaijan 2 (1+0+1)
2. France 2 (1+0+1)
2. Germany 2 (1+0+1)
5. Brazil 1 (1+0+0)
5. Hungary 1 (1+0+0)
5. Serbia 1 (1+0+0)
8. Greece 4 (0+2+2)
9. Sweden 3 (0+2+1)
10. Ukraine 3 (0+1+2)
11. Austria 2 (0+1+1)
12. Slovenia 1 (0+1+0)
13/15. Israel 1 (0+0+1)
Ireland 1 (0+0+1)
Turkey 1 (0+0+1)

1. Germany 7 (2+0+5)
2. Croatia 5 (1+2+2)
3. Iran 4 (1+1+2)
4.Azerbaijan 3 (1+1+1)
5. Serbia 2 (1+0+1)
6. Greece 1 (1+0+0)
6. Slovenia 1 (1+0+0)
8. GB 2 (0+1+1)
9. Austria 1 (0+1+0)
9. Spain 1 (0+1+0)
9. France 1 (0+1+0)
12. Israel 3 (0+0+3)
13. Czech 1 (0+0+1)

seniorke + seniori

1. Croatia 12 (3+3+6)
2. Germany 9 (3+0+6)
3. Azerbaijan 5 (2+1+2)
4. Serbia 3 (2+0+1)
5. Greece 5 (1+2+2)
6. Iran 4 (1+1+2)
7. France 3 (1+1+1)
8. Slovenia 2 (1+1+0)
9. Brazil 1 (1+0+0)
9. Hungary 1 (1+0+0)
11. Austria 3 (0+2+1)
12. Sweden 3 (0+2+1)
13. Ukraine 3 (0+1+2)
14. GB 2 (0+1+1)
15. Spain 1 (0+1+0)
16. Israel 4 (0+0+4)
17/19. Czech 1 (0+0+1)
Ireland 1 (0+0+1)
Turkey 1 (0+0+1)
uspješnost država - medalje - juniori

juniorke

juniori

1. Croatia 18 (6+5+7)
2. Slovenia 2 (2+0+0)
3. Greece 5 (1+1+3)
4. Sweden 4 (1+1+2)
5. Germany 4 (0+2+2)
6. Serbia 1 (0+1+0)
7. GB 2 (0+0+2)
8/11. Austria 1 (0+0+1)
BIH 1 (0+0+1)
Romania 1 (0+0+1)
Ukraine 1 (0+0+1)
1. Croatia 18 (5+3+10)
2. Germany 6 (1+1+4)
3. Serbia 3 (1+1+1)
3. Turkey 3 (1+1+1)
5. Greece 3 (1+0+2)
6. Poland 1 (1+0+0)
7. Sweden 3 (0+2+1)
8. Ukraine 2 (0+1+1)
9. Bulgaria 1 (0+1+0)

juniorke + juniori

1.Croatia 36 (11+8+17)
2. Greece 8 (2+1+5)
3. Slovenia 2 (2+0+0)
4. Germany 10 (1+3+6)
5. Sweden 7 (1+3+3)
6. Serbia 4 (1+2+1)
7. Turkey 3 (1+1+1)
8. Poland 1 (1+0+0)
9. Ukraine 3 (0+1+2)
10. Bulgaria 1 (0+1+0)
11. GB 2 (0+0+2)
12/14. BIH 1 (0+0+1)
Austria 1 (0+0+1)
Romania 1 (0+0+1)
uspješnost država - medalje - kadeti

kadetkinje

kadeti

1. Croatia 24 (7+6+11)
2. Bulgaria 2 (1+1+0)
3. Czesh 2 (1+0+1)
4. Italy 1 (1+0+0)
5. Germany 3 (0+1+2)
6. Egypt 1 (0+1+0)
6. Poland 1 (0+1+0)
8/11. GB 1 (0+0+1)
Greece 1 (0+0+1)
Israel 1 (0+0+1)
Serbia 1 (0+0+1)

1. Croatia 15 (6+1+8)
2. Greece 3 (2+1+0)
3. Germany 3 (1+1+1)
3. Ukraine 3 (1+1+1)
5. Slovenia 2 (0+2+0)
6. Bulgaria 3 (0+1+2)
6. Serbia 3 (0+1+2)
8. Sweden 2 (0+1+1)
9. GB 1 (0+1+0)
10/14. BIH 1 (0+0+1)
Austria 1 (0+0+1)
Lithuania 1 (0+0+1)
Poland 1 (0+0+1)
Romania 1 (0+0+1)

kadetkinje + kadeti

1.Croatia 39 (13+7+19)
2. Greece 4 (2+1+1)
3. Germany 6 (1+2+3)
4. Bulgaria 5 (1+2+2)
5. Ukraine 3 (1+1+1)
6. Czesh 2 (1+0+1)
7. Italy 1 (1+0+0)
8. Slovenia 2 (0+2+0)
9. Serbia 5 (0+1+4)
10. GB 2 (0+1+1)
10. Poland 2 (0+1+1)
10. Sweden 2 (0+1+1)
13. Egypt 1 (0+1+0)
14/19. BIH 1 (0+0+1)
Austria 1 (0+0+1)
Israel 1 (0+0+1)
Lithuania 1 (0+0+1)
Romania 1 (0+0+1)

uspješnost država - medalje - ukupno

žene
1. Croatia 49 (15+12+22)
2. Slovenia 3 (2+1+0)
3. Greece 10 (1+3+6)
4. Germany 9 (1+3+5)
5. Sweden 7 (1+3+3)
6. Serbia 3 (1+1+1)
7. Bulgaria 2 (1+1+0)
8. Azerbaijan 2 (1+0+1)
8. Czesh 2 (1+0+1)
8. France 2 (1+0+1)
11. Brazil 1 (1+0+0)
11. Hungary 1 (1+0+0)
11. Italy 1 (1+0+0)
14. Ukraine 4 (0+1+3)
15. Austria 3 (0+1+2)
16. Egypt 1 (0+1+0)
16. Poland 1 (0+1+0)
18. GB 3 (0+0+3)
19. Israel 2 (0+0+2)
20/23. BIH 1 (0+0+1)
20/23. Ireland 1 (0+0+1)
20/23. Romania 1 (0+0+1)
20/23. Turkey 1 (0+0+1)
muški
1. Croatia 38 (12+6+20)
2. Germany 16 (4+2+10)
3. Greece 7 (4+1+2)
4. Serbia 8 (2+2+4)
5. Ukraine 5 (1+2+2)
6. Slovenia 3 (1+2+0)
7. Iran 4 (1+1+2)
8. Azerbaijan 3 (1+1+1)
8. Turkey 3 (1+1+1)
10. Poland 2 (1+0+1)
11. Sweden 5 (0+3+2)
12. Bulgaria 4 (0+2+2)
13. GB 3 (0+2+1)
14. Austria 2 (0+1+1)
15. France 1 (0+1+0)
15. Spain 1 (0+1+0)
17. Israel 3 (0+0+3)
18. BIH 1 (0+0+1)
19/21. Czech 1 (0+0+1)
19/21. Lithuania 1 (0+0+1)
19/21. Romania 1 (0+0+1)

žene + muški

1. Croatia 87 (27+18+42)
2. Germany 25 (5+5+15)
3. Greece 17 (5+4+8)
4. Serbia 12 (3+3+6)
5. Slovenia 6 (3+3+0)
6. Azerbaijan 5 (2+1+2)
7. Sweden 12 (1+6+5)
8. Ukraine 9 (1+3+5)
9. Bulgaria 6 (1+3+2)
10. Iran 4 (1+1+2)
10. Turkey 4 (1+1+2)
12. France 3 (1+1+1)
12. Poland 3 (1+1+1)
14. Czesh 3 (1+0+2)
15. Brazil 1 (1+0+0)
15. Hungary 1 (1+0+0)
15. Italy 1 (1+0+0)
18. GB 6 (0+2+4)
19. Austria 5 (0+2+3)
20. Spain 1 (0+1+0)
20. Egypt 1 (0+1+0)
22. Israel 5 (0+0+5)
23. BIH 1 (0+0+2)
23. Romania 2 (0+0+2)
25/26. Ireland 1 (0+0+1)
25/26. Lithuania 1 (0+0+1)

 

Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt