TAEKWONDO.HRBAT.COM

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

rezultati
olimpijske igre
europske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
grand slam
grand prix
poomsae
vijesti
natječaji
2017
2016
2015
2014
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

 
 

Grand Prix Moscow 2017 * WTF G-4

Moskva, Ruska Federacija, 4.-6. 8. 2017.

prijave po kategorijama (potvrđeno/ždrijeb)

  SF-49kg (26/24)
SF-57kg (29/27)
SF-67kg (27/25)
SF+67kg (27/24)
  SM-58kg (28/27)
SM-68kg (30/27)
SM-80kg (29/28)
SM+80kg (24/24)
 
  109/100 220/206 111/106  

G-4 bodovi za ranking:
1.=40; 2.=24; 3.=14.4; 5.=8.64; 9.=6.05; 17.=4.23 boda
novčane nagrade:
1.=5.000 USD; 2.=3.000 USD; 3.=1.000 USD

raspored natjecanja

rezultati

petak, 4. 8. SF-67kg
SF+67kg
SF+67kg
SM+80kg
Matea Jelić
Iva Radoš
Melani Adamić Golić
Vedran Golec
Marjan
Metalac
Zaprešić
Jastreb
9.
5.
17.
3.
subota, 5. 8. SF-49kg
SM-58kg
SM-80kg
SM-80kg
Kristina Tomić
--
Toni Kanaet
Luka Horvat
Osvit
--
Marjan
Jastreb
5.
--
5.
17.
nedjelja, 6. 8. SF-57kg
SF-57kg
SM-68kg
SM-68kg
Marija Štetić
Bruna Vuletić
Lovre Brečić
Deni Andrun Razić
Dubrava
Marjan
Marjan
Osvit
17.
9.
9.
5.
internet streaming (samo polufinala i finala)
petak, 4. 8. 18:30-21:00 SF-67, SF+67, SM+80
Awarding Ceremony
YouTube
subota, 5. 8. 18:30-21:00 SF-49, SM-58, SM-80
Awarding Ceremony
YouTube
nedjelja, 6. 8. 17:00-19:00 SF-57, SM-68
Awarding Ceremony
YouTube

zastupljenost zemalja (po prijavama)

abecednim redom

po broju sudionika

Argentina 2 (0f+2m)
Australia 7 (2f+5m)
Azerbaijan 6 (2f+4m)
Belgium 8 (4f+4m)
Brazil 7 (5f+2m)
Canada 1 (1f+0m)
China 3 (2f+1m)
Colombia 4 (4f+0m)
DR Congo 1 (1f+0m)
Costa Rica 2 (1f+1m)
Cote D'ivoire 4 (2f+2m)
Croatia 11 (6f+5m)
Cyprus 3 (2f+1m)
Ecuador 1 (0f+1m)
Egypt 3 (1f+2m)
Finland 1 (1f+0m)
France 8 (6f+2m)
Gabon 1 (0f+1m)
Germany 9 (6f+3m)
Great Britain 9 (4f+5m)
Greece 2 (0f+2m)
Honduras 1 (0f+1m)
Hungary 1 (1f+0m)
Iran 4 (1f+3m)
Ireland 1 (0f+1m)
Israel 2 (0f+2m)
Italy 6 (3f+3m)
Jordan 1 (0f+1m)
Kazakhstan 3 (2f+1m)
Korea 15 (8f+7m)
Latvia 1 (1f+0m)
Mexico 2 (0f+2m)
Moldova 3 (0f+3m)
Morocco 1 (0f+1m)
Netherlands 1 (1f+0m)
New Zealand 1 (0f+1m)
Norway 3 (1f+2m)
Panama 1 (1f+0m)
Poland 5 (4f+1m)
Portugal 1 (0f+1m)
Puerto Rico 2 (0f+2m)
Russia 24 (12f+12m)
Senegal 2 (0f+2m)
Serbia 3 (1f+2m)
Slovenia 1 (0f+1m)
Spain 10 (4f+6m)
Sweden 2 (2f+0m)
Thailand 3 (1f+2m)
Tunisia 1 (0f+1m)
Turkey 9 (6f+3m)
Ukraine 4 (3f+1m)
USA 9 (5f+4m)
Uzbekistan 3 (1f+2m)
World Taekwondo (1f+0m)

24 Russia (12f+12m)
15 Korea (8f+7m)
11 Croatia (6f+5m)
10 Spain (4f+6m)
9 Germany (6f+3m)
Great Britain (4f+5m)
Turkey (6f+3m)
USA (5f+4m)
8 Belgium (4f+4m)
France (6f+2m)
7 Australia (2f+5m)
Brazil (5f+2m)
6 Azerbaijan (2f+4m)
Italy (3f+3m)
5 Poland (4f+1m)
4 Colombia (4f+0m)
Cote D'ivoire (2f+2m)
Iran (1f+3m)
Ukraine (3f+1m)
3 China (2f+1m)
Cyprus (2f+1m)
Egypt (1f+2m)
Kazakhstan (2f+1m)
Moldova (0f+3m)
Norway (1f+2m)
Serbia (1f+2m)
Thailand (1f+2m)
Uzbekistan (1f+2m)
2 Argentina (0f+2m)
Costa Rica (1f+1m)
Greece (0f+2m)
Israel (0f+2m)
Mexico (0f+2m)
Puerto Rico (0f+2m)
Senegal (0f+2m)
Sweden (2f+0m)
1 Canada (1f+0m)
DR Congo (1f+0m)
Ecuador (0f+1m)
Finland (1f+0m)
Gabon (0f+1m)
Honduras (0f+1m)
Hungary (1f+0m)
Ireland (0f+1m)
Jordan (0f+1m)
Latvia (1f+0m)
Morocco (0f+1m)
Netherlands (1f+0m)
New Zealand (0f+1m)
Panama (1f+0m)
Portugal (0f+1m)
Slovenia (0f+1m)
Tunisia (0f+1m)
World Taekwondo (1f+0m)
pojedinačni poredak
 
SF-49kg (24)

1. Panipak Wongpattanakit (THA)
2. So-Hui Kim (KOR)
3. Tijana Bogdanović (SRB)
3. Camila Rodriguez (COL)
   5. Min-Ah Ha (KOR)
   5. Kyriaki Kouttouki (CYP)
   5. Rukiye Yildirim (TUR)
   5. Kristina Tomić (CRO)

SM-58kg (27)

1. Tae-Hun Kim (KOR)
2. Ramnarong Sawekwiharee (THA)
3. Mohammad Kazemi (IRI)
3. Jesus Tortosa Cabrera (ESP)
   5. Vladimir Gritsenko (RUS)
   5. Cesar Rodriguez (MEX)
   5. Tawin Hanprab (THA)
   5. Mikhail Artamonov (RUS)
  SF-57kg (27)
1. Ah-Reum Lee (KOR)
2. So Hee Kim (KOR)
3. Raheleh Asemani (BEL)
3. Carolena Carstens (PAN)
   5. Skylar Park (CAN)
   5. Inese Tarvida (LAT)
   5. Madeline Folgmann (GER)
   5. Nikita Glasnovic (SWE)
SM-68kg (27)
1. Dae-Hoon Lee (KOR)
2. Alexey Denisenko (RUS)
3. Ahmad Abughaush (JOR)
3. Christian McNeish (GBR)
   5. Seok-Bae Kim (KOR)
   5. Deni Andrun Razić (CRO)
   5. Konstantin Minin (RUS)
   5. Jaouad Achab (BEL)
  SF-67kg (25)
1. Ruth Gbagbi (CIV)
2. Nur Tatar (TUR)
3. Hye-ri Oh (KOR)
3. Paige Mc Pherson (USA)
   5. Yunfei Guo (CHN)
   5. Lauren Williams (GBR)
   5. Elin Johansson (SWE)
   5. Farida Azizova (AZE)
SM-80kg (28)
1. Anton Kotkov (RUS)
2. Aaron Cook (MDA)
3. Cheick Sallah Cisse (CIV)
3. Hun Kim (KOR)
   5. Seif Eissa (EGY)
   5. Toni Kanaet (CRO)
   5. Maksim Rafalovich (UZB)
   5. Albert Gaun (RUS)
  SF+67kg (24)
1. Bianca Walkden (GBR)
2. Bich-na Kim (KOR)
3. Da-bin Lee (KOR)
3. Olga Ivanova (RUS)
   5. Aleksandra Kowalczuk (POL)
   5. Iva Radoš (CRO)
   5. Nafia Kus (TUR)
   5. Shuyin Zheng (CHN)
 
SM+80kg (24)
1. Roman Kuznetsov (RUS)
2. Kyo-don In (KOR)
3. Vedran Golec (CRO)
3. Yury Kirichenko (RUS)
   5. Ivan Trajković (SLO)
   5. Ramin Azizov (AZE)
   5. Mahama Cho (GBR)
   5. Vladislav  Larin (RUS)
 
ukupna uspješnost zemalja - po medaljama
    8/16. Belgium (0+0+1)  
  1. Korea (3+4+3) 8/16. Colombia (0+0+1)  
  2. Russia (2+1+2)
3. Thailand (1+1+0)
4. Cote d Ivoire (1+0+1)
4. Great Britain (1+0+1)
6. Moldova (0+1+0)
6. Turkey (0+1+0)
 
8/16. Croatia (0+0+1)
8/16. Iran (0+0+1)
8/16. Jordan (0+0+1)
8/16. Panama (0+0+1)
8/16. Serbia (0+0+1)
8/16. Spain (0+0+1)
8/16. USA (0+0+1)
 
uspješnost kontinentalnih unija

Azija - 14 medalja (4+5+5) - sportaši iz četiri zemlje
Europa - 13 medalja (3+3+7) - sportaši iz osam zemalja
Amerike - 3 medalje (0+0+3) - sportaši iz tri zemlje
Afrika - 2 medalje (1+0+1) - sportaši iz Obale Bjelokosti
 
s naše strane ždrijeba
   

Kristina Tomić, Osvit, SF-49kg (24) *  5.
Kristina Tomić - Deanna Kyriazopoulos (AUS) 18:0
Kristina Tomić - Iris Tang Sing (BRA) 12:6
Kristina Tomić - Camila Rodriguez (COL) 17:18
Camila Rodriguez (COL) -PF- So-Hui Kim (KOR) 0:13
So-Hui Kim (KOR) -F- Panipak Wongpattanakit (THA) 6:8

    Marija Štetić, Dubrava, SF-57kg (27) * 17.
Marija Štetić - Rachelle Booth (GBR) 30:42
Rachelle Booth (GBR) - Raheleh Asemani (BEL) 7:9
Raheleh Asemani (BEL) - Inese Tarvida (LAT) 13:10
Raheleh Asemani (BEL) -PF- Ah-Reum Lee (KOR) 6:26
Ah-Reum Lee (KOR) -F- So Hee Kim (KOR) 16:9
    Bruna Vuletić, Marjan, SF-57kg (27) *  9.
Bruna Vuletić - Marta Calvo Gomez (ESP) 3:0 gp
Bruna Vuletić - Skylar Park (CAN) 13:16
Skylar Park (CAN) - Ah-Reum Lee (KOR) 14:36
Ah-Reum Lee (KOR) -PF- Raheleh Asemani (BEL) 26:6
Ah-Reum Lee (KOR) -F- So Hee Kim (KOR) 16:9
   

Matea Jelić, Marjan, SF-67kg (25) *  9.
Matea Jelić - Natalia D Angelo (ITA) 20:3
Matea Jelić - Ruth Gbagbi (CIV) 2:6
Ruth Gbagbi (CIV) - Guo Yungfei (CHN) 15:10
Ruth Gbagbi (CIV) -PF- Hye-ri Oh (KOR) 22:11
Ruth Gbagbi (CIV) -F- Nur Tatar (TUR) 7:4

    Iva Radoš, Metalac, SF+67kg (24) *  5.
Iva Radoš - slobodna
Iva Radoš - Laura Giacomini (ITA) 12:9
Iva Radoš - Bich-na Kim (KOR) 11:12
Bich-na Kim (KOR) -PF- Olga Ivanova (RUS) 2:0
Bich-na Kim (KOR) -F- Bianca Walkden (GBR) 0:14
    Melani Adamić Golić, Zaprešić, SF+67kg (24) * 17.
Melani Adamić Golić - Da-bin Lee (KOR) 2:28
Da-bin Lee (KOR) - Jackie Galloway (USA) 13:9
Da-bin Lee (KOR) - Nafia Kus (TUR) 3:1
Da-bin Lee (KOR) -PF- Bianca Walkden (GBR) 6:21
Bianca Walkden (GBR) -F- Bich-na Kim (KOR) 14:0
    Deni Andrun Razić, Osvit, SM-68kg (27) *  5.
Deni Andrun Razić - Jaroslaw Mecmajer (POL) 17:13
Deni Andrun Razić - Viacheslav Minin (RUS) 11:10
Deni Andrun Razić - Alexey Denisenko (RUS) 17:20
Alexey Denisenko (RUS) -PF- Christian McNeish (GBR) 17:16
Alexey Denisenko (RUS) -F- Dae-Hoon Lee (KOR) 11:18
    Lovre Brečić, Marjan, SM-68kg (27) *  9.
Lovre Brečić - Nikola Vučković (SRB) 10:6
Lovre Brečić - Seok-Bae Kim (KOR) 14:29
Seok-Bae Kim (KOR) - Dae-Hoon Lee (KOR) 18:39
Dae-Hoon Lee (KOR) -PF- Ahmad Abughaush (JOR) 19:7
Dae-Hoon Lee (KOR) -F- Alexey Denisenko (RUS) 18:11
    Toni Kanaet, Marjan, SM-80kg (28) *  5.
Toni Kanaet - John Asp (NOR) 20:5
Toni Kanaet - Daniel Quesada Barrera (ESP) 10:4
Toni Kanaet - Aaron Cook (MDA) 17:19
Aaron Cook (MDA) -PF- Hun Kim (KOR) 15:13
Aaron Cook (MDA) -F- Anton Kotkov (RUS) 26:35
    Luka Horvat, Jastreb, SM-80kg (28) * 17.
Luka Horvat - Hun Kim (KOR) 9:10
Hun Kim (KOR) - Elvis Barbosa (PUR) 11:7
Hun Kim (KOR) - Albert Gaun (RUS) 19:14
Hun Kim (KOR) -PF- Aaron Cook (MDA) 13:15
Aaron Cook (MDA) -F- Anton Kotkov (RUS) 26:35
    Vedran Golec, Jastreb, SM+80kg (24) *  3.
Vedran Golec - slobodan
Vedran Golec - Omar El Yazidi (FRA) 8:2
Vedran Golec - Mahama Cho (GBR) 15:13
Vedran Golec -PF- Roman Kuznetsov (RUS) 4:8
Roman Kuznetsov (RUS) -F- Kyo-don In (KOR) 12:9

sve borbe pobjednika
   

Panipak Wongpattanakit, Thailand, SF-49kg (24)
Panipak Wongpattanakit - slobodna
Panipak Wongpattanakit - Dina Pouryounes (WT) 20:0
Panipak Wongpattanakit - Min-Ah Ha (KOR) 18:2
Panipak Wongpattanakit - Tijana Bogdanović (SRB) 33:3
Panipak Wongpattanakit -F- So-Hui Kim (KOR) 8:6

   

Ah-Reum Lee, Korea, SF-57kg (27)
Ah-Reum Lee (KOR) - slobodna
Ah-Reum Lee (KOR) - Ekaterina Kim (RUS) 21:15
Ah-Reum Lee - Skylar Park (CAN) 36:14
Ah-Reum Lee - Raheleh Asemani (BEL) 26:6
Ah-Reum Lee -F- So Hee Kim (KOR) 16:9

    Ruth Gbagbi, Cote d Ivoire, SF-67kg (25)
Ruth Gbagbi - slobodna
Ruth Gbagbi - Matea Jelić (CRO) 6:2
Ruth Gbagbi - Guo Yungfei (CHN) 15:10
Ruth Gbagbi - Hye-ri Oh (KOR) 22:11
Ruth Gbagbi -F- Nur Tatar (TUR) 7:4
    Bianca Walkden, Great Britain, SF+67kg (24)
Bianca Walkden - slobodna
Bianca Walkden - Lorena Brandl (GER) 13:7
Bianca Walkden - Aleksandra Kowalczuk (POL) 6:1
Bianca Walkden - Da-bin Lee (KOR) 21:6
Bianca Walkden -F- Bich-na Kim (KOR) 14:0
    Tae-Hun Kim, Korea, SM-58kg (27)
Tae-Hun Kim - slobodan
Tae-Hun Kim - Moustapha Kama (SEN) 33:13
Tae-Hun Kim - Vladimir Gritsenko (RUS) 25:6 wdr
Tae-Hun Kim - Mohammad Kazemi (IRI) 25:4
Tae-Hun Kim -F- Ramnarong Sawekwiharee (THA) 0:0 wdr
    Dae-Hoon Lee, Korea, SM-68kg (27)
Dae-Hoon Lee - slobodan
Dae-Hoon Lee - Javier Perez Polo (ESP) 21:18
Dae-Hoon Lee - Seok-Bae Kim (KOR) 39:18
Dae-Hoon Lee - Ahmad Abughaush (JOR) 19:7
Dae-Hoon Lee -F- Alexey Denisenko (RUS) 18:11
    Anton Kotkov, Russia, SM-80kg (28)
Anton Kotkov - Nikita Rafalovich (UZB) 9:8
Anton Kotkov - Maksim Khramtcov (RUS) 15:12
Anton Kotkov - Seif Eissa (EGY) 11:2
Anton Kotkov - Cheick Sallah Cisse (CIV) 17:14
Anton Kotkov -F- Aaron Cook (MDA) 35:26
    Roman Kuznetsov, Russia, SM+80kg (24)
Roman Kuznetsov - slobodan
Roman Kuznetsov - Alexander Bachmann (GER) 7:5
Roman Kuznetsov - Ivan Trajković (SLO) 19:5
Roman Kuznetsov - Vedran Golec (CRO) 8:4
Roman Kuznetsov -F- Kyo-don In (KOR) 12:9

NAREDNI TURNIR GP SERIJE:

ostale vijesti za kolovoz 2017

 
Grand Prix Serija

2013

2014

2015

2016

>2017 2018 2019 2020
Grand Prix Serija 2017




Grand Prix Moskva 2017
sudionici (prihvaćene pozivnice,
temeljem službenog rankinga iz lipnja)
SF-49kg (26)
1. Sohui KIM, Korea *  2.
2. Panipak WONGPATTANAKIT, Thailand *  1.
3. Tijana BOGDANOVIĆ, Serbia *  3.
7. Yasmina AZIEZ, France *  9.
8. Iris Silva TANG SING, Brazil *  9.
9. Patimat ABAKAROVA, Azerbaijan
12. Rukiye YILDIRIM, Turkey *  5.
13. Iryna ROMOLDANOVA, Ukraine *  9.
15. Kyriaki KOUTTOUKI, Cyprus *  5.
18. Min-Ah HA, Korea *  5.
19. Svetlana IGUMENOVA, Russia *  9.
20. Kristina TOMIĆ, Croatia *  5.
21. Camila Ibeth RODRIGUEZ, Colombia *  3.
25. Maryam ISMAILI, Belgium * 17.
26. Dina POURYOUNES LANGEROUDI, WT *  9.
29. Hajer MUSTAPHA, France *  9.
30. Talisca REIS, Brazil * 17.
33. Maria SMIRNOVA, Russia * 17.
36. Blanca Palmer SOLER, Spain *  9.
38. Ipek CIDEM, Turkey * 17.
39. Deanna KYRIAZOPOULOS, Australia * 17.
41. Anneleen GOFFIN, Belgium * 17.
43. Erica NICOLI, Italy * 17.
50. Irene LAGUNA PEREZ, Spain *  9.
53. Rosa KELEKU, DR Congo
* HOST: Regina SAKHAUTDINOVA, Russia * 17.
SF-57kg (29)
3. Nikita GLASNOVIC, Sweden *  5.
5. Ah-Reum LEE, Korea *  1.
7. Anna-Lena FROEMMING, Germany *  9.
8. Radwa ABDELKADER, Egypt *  9.
10. So-hee KIM, Korea *  2.
11. Raheleh ASEMANI, Belgium *  3.
12. Skylar PARK, Canada *  5.
13. Carolena CARSTENS, Panama *  3.
14. Marta CALVO GOMEZ, Spain * 17.
16. Indra CRAEN, Belgium
17. Rachelle BOOTH, Great Britain *  9.
21. Tatiana KUDASHOVA, Russia *  9.
24. Madeline FOLGMANN, Germany *  5.
25. Hatice Kubra ILGUN, Turkey * 17.
27. Ekaterina KIM, Russia *  9.
30. Edina KOTSIS, Hungary * 17.
31. Suvi MIKKONEN, Finland *  9.
34. Patrycja ADAMKIEWICZ, Poland * 17.
36. Inese TARVIDA, Latvia *  5.
37. Despina PILAVAKI, Cyprus * 17.
38. Rafaela DE ARAUJO, Brazil * 17.
39. Marija ŠTETIĆ, Croatia * 17.
40. Bruna VULETIĆ, Croatia *  9.
44. Zeliha AGRIS, Turkey *  9.
46. Josiane LIMA, Brazil * 17.
48. Ara WHITE, USA
50. Clara MALLIEN, France * 17.
51. Laura GARCIA BARRERA, Colombia * 17.
* HOST: Daria MININA, Russia * 17.
SF-67kg (27)
1. Hyeri OH, Korea *  3.
3. Nur TATAR, Turkey *  2.
5. Elin JOHANSSON, Sweden *  5.
7. Ruth GBAGBI, Cote D'ivoire *  1.
8. Yunfei GUO, China *  5.
10. Paige Mc PHERSON, USA *  3.
12. Farida AZIZOVA, Azerbaijan *  5.
16. Lauren WILLIAMS, Great Britain *  5.
17. Rabia GULEC, Germany *  9.
18. Magda WIET HENIN, France *  9.
19. Katherine DUMAR, Colombia *  9.
20. Matea JELIĆ, Croatia *  9.
22. Aleksandra KRZEMIENIECKA, Poland
25. Katherine ALVARADO, Costa Rica * 17.
26. Tetiana TETEREVIATNYKOVA, Ukraine *  9.
27. Anika GODEL-CHELMECKA, Poland * 17.
28. Amanda BLUFORD, USA *  9.
32. Dar'ya YAKOVLEVA, Ukraine * 17.
33. Vanessa KOERNDL, Germany *  9.
34. Cansel DENIZ, Kazakhstan
35. Natalia D'ANGELO, Italy * 17.
38. Polina KHAN, Russia * 17.
46. Yulia TURUTINA, Russia * 17.
47. So-young SEO, Korea * 17.
49. Nigora TURSUNKULOVA, Uzbekistan *  9.
54. Katia CALVAR MARTINEZ, Spain * 17.
* HOST: Valeriia BASHKIROVA, Russia * 17.
SF+67kg (27)
1. Shuyin ZHENG, China *  5.
2. Bianca WALKDEN, Great Britain *  1.
4. Jacqueline GALLOWAY, USA *  9.
6. Reshmie OOGINK, Netherlands *  9.
9. Iva RADOŠ, Croatia *  5.
10. Nafia KUS, Turkey *  5.
11. Aleksandra KOWALCZUK, Poland *  5.
14. Olga IVANOVA, Russia *  3.
17. Yanna SCHNEIDER, Germany *  9.
19. Raphaella GALACHO PIMENTEL, Brazil * 17.
20. Karina ZHDANOVA, Russia *  9.
24. Akram KHODABANDEH, Iran
25. Mamina KONE, Cote D'ivoire * 17.
26. Anne-Caroline GRAFFE, France * 17.
27. Da-bin LEE, Korea *  3.
28. Lorena BRANDL, Germany *  9.
29. Maeva MELLIER, France * 17.
31. Tina SKAAR, Norway *  9.
32. Jade SLAVIN, Great Britain
34. Tassya STEVENS, Australia

35. Sanaz SHAHBAZI, USA * 17.
45. Melani ADAMIĆ GOLIĆ, Croatia * 17.
47. Bich-na KIM, Korea *  2.
48. Laura GIACOMINI, Italy *  9.
50. Jessica Paola BRAVO, Colombia * 17.
54. Mereke ZHUNUSSOVA, Kazakhstan *  9.
* HOST: Olga MUZYCHKA, Russia * 17.
SM-58kg (28)
1. Tae-hun KIM, Korea *  1.
4. Cesar RODRIGUEZ, Mexico *  5.
5. Jesus TORTOSA CABRERA, Spain *  3.
8. Safwan KHALIL, Australia *  9.
9. Tawin HANPRAB, Thailand *  5.
11. Armin HADIPOUR SEIGHALANI, Iran *  9.
12. Salaheddine BENSALEH, Belgium * 17.
13. Jack WOOLLEY, Ireland *  9.
16. Ramnarong SAWEKWIHAREE, Thailand *  2.
17. Mikhail ARTAMONOV, Russia *  5.
19. Stanislav DENISOV, Russia *  9.
21. Stepan DIMITROV, Moldova * 17.
22. Max CATER, Great Britain *  9.
23. Venilton TEIXEIRA, Brazil * 17.
24. Mohamadou KAMA, Senegal *  9.
25. Georgios SIMITSIS, Greece * 17.
26. Eleftherios FAKINOS, Greece *  9.
27. Jun JANG, Korea * 17.
29. Mohammad KAZEMI, Iran *  3.
32. Gashim MAGOMEDOV, Azerbaijan * 17.
34. Gili HAIMOVITZ, Israel * 17.
36. Taras MALCHENKO, Ukraine * 17.
37. Ron ATIAS, Israel
46. Vadim DIMITROV, Moldova * 17.
49. Antonio FLECCA, Italy * 17.
50. Omar LAKEHAL, Morocco *  9.
51. Heiner OVIEDO MOREIRA, Costa Rica * 17.
* HOST: Vladimir GRITSENKO, Russia *  5.
SM-68kg (30)
1. Dae-hoon LEE, Korea *  1.
2. Jaouad ACHAB, Belgium *  5.
3. Alexey DENISENKO, Russia *  2.
4. Ahmad ABUGHAUSH, Jordan *  3.
5. Saul GUTIERREZ, Mexico *  9.
8. Aykhan TAGHIZADE, Azerbaijan * 17.
9. Abolfazl YAGHOUBIJOUYBARI, Iran *
10. Lovre BREČIĆ, Croatia *  9.
11. Seok-bae KIM, Korea *  5.
12. Thomas AFONCZENKO, Australia * 17.
13. Deni ANDRUN RAZIĆ, Croatia *  5.
15. Jose Antonio ROSILLO, Spain
19. Konstantin MININ, Russia *  5.
21. Peter LONGOBARDI, Great Britain * 17.
22. Berkay AKYOL, Turkey *  9.
25. Si Mohamed KETBI, Belgium *  9.
26. Javier PEREZ POLO, Spain *  9.
27. Henrique MOURA, Brazil * 17.
28. Lois COLON, Puerto Rico * 17.
30. Thomas AUGER, Australia * 17.
31. Mahammad MAMMADOV, Azerbaijan *  9.
35. Youssef ALY, Egypt * 17.
38. Jaroslaw MECMAJER, Poland * 17.
40. Lucas GUZMAN, Argentina *  9.
42. Balla DIEYE, Senegal
46. Claudio TREVISO, Italy
48. Ioannis PILAVAKIS, Cyprus * 17.
52. Nikola VUČKOVIĆ, Serbia * 17.
54. Christian MCNEISH, Great Britain *  3.
* HOST: Viacheslav MININ, Russia *  9.
SM-80kg (29)
1. Cheick Sallah CISSE, Cote D'ivoire *  3.
4. Aaron COOK, Moldova *  2.
5. Albert GAUN, Russia *  5.
6. Seif EISSA, Egypt *  5.
9. Nikita RAFALOVICH, Uzbekistan * 17.
10. Tahir GUELEC, Germany * 17.
11. Yassine TRABELSI, Tunisia * 17.
14. Hayder SHKARA, Australia * 17.
16. Damon SANSUM, Great Britain * 17.
17. Toni KANAET, Croatia *  5.
18. Hun KIM, Korea *  3.
19. Maksim KHRAMTCOV, Russia *  9.
20. Julio FERREIRA, Portugal *  9.
21. Jack MARTON, Australia *  9.
27. Thomas RAHIMI, USA *  9.
28. Richard Andre ORDEMANN, Norway * 17.
29. Raul MARTINEZ GARCIA, Spain *  9.
31. Nicholas CORTEN, Belgium * 17.
32. Torann MAIZEROI, France * 17.
33. Jaysen ISHIDA, USA * 17.
36. Roberto BOTTA, Italy * 17.
38. Luka HORVAT, Croatia * 17.
39. John ASP, Norway * 17.
40. Sen QIAO, China *  9.
41. Maksim RAFALOVICH, Uzbekistan *  5.
42. Daniel QUESADA BARRERA, Spain *  9.
43. Miguel FERRERA RODRIGUEZ, Honduras
44. Elvis BARBOSA, Puerto Rico *  9.
* HOST: Anton KOTKOV, Russia *  1.
SM+80kg (24)
4. Vladislav LARIN, Russia *  5.
10. Ivan TRAJKOVIĆ, Slovenia *  5.
11. Mahama CHO, Great Britain *  5.
12. Stephen LAMBDIN, USA *  9.
13. Anthony OBAME, Gabon *  9.
14. Vedran GOLEC, Croatia *  3.
17. Roman KUZNETSOV, Russia *  1.
18. Chol-ho JO, Korea *  9.
19. Daniel Ros GÓMEZ, Spain * 17.
21. Alexander BACHMANN, Germany *  9.
22. Omar EL YAZIDI, France *  9.
25. Serdar YUKSEL, Turkey * 17.
27. Kyo-don IN, Korea *  2.
31. Jonathan HEALY, USA *  9.
32. Martin SIO, Argentina *  9.
33. Ali SARI, Turkey * 17.
35. Seydou GBANE, Cote D'ivoire *  9.
41. Ruslan ZHAPAROV, Kazakhstan * 17.
46. Draško JOVANOV, Serbia * 17.
48. Dafydd SANDERS, New Zealand * 17.
52. Ramin AZIZOV, Azerbaijan *  5.
67. Jesus PEREA TARIRA, Ecuador * 17.
68. Aleksandar KESELJ, Germany * 17.
* HOST: Yury KIRICHENKO, Russia *  3.
 
Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt