TAEKWONDO.HRBAT.COM

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

rezultati
olimpijske igre
europske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
grand slam
grand prix
poomsae
vijesti
natječaji
2017
2016
2015
2014
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

 
 

Grand Prix London 2017 * WTF G-4

London, Velika Britanija, 20.-22. 10. 2017.

prijave po kategorijama (potvrđeno/ždrijeb)

  SF-49kg (28/23)
SF-57kg (27/25)
SF-67kg (25/20)
SF+67kg (25/20)
  SM-58kg (30/26)
SM-68kg (27/25)
SM-80kg (26/22)
SM+80kg (27/22)
 
  105 / 88 215 / 183 110 / 95  

G-4 bodovi za ranking:
1.=40; 2.=24; 3.=14.4; 5.=8.64; 9.=6.05; 17.=4.23 boda
novčane nagrade:
1.=5.000 USD; 2.=3.000 USD; 3.=1.000 USD

raspored natjecanja

poredak

petak,
20. 10.
SF-67kg
SM-68kg
SM-68kg
SM+80kg
Matea Jelić
Lovre Brečić
Deni Andrun Razić
Vedran Golec
Marjan
Marjan
Osvit
Jastreb
WT/18.
WT/11.
WT/14.
WT/14.
3.
9.
9.
5.
subota,
21. 10.
SF-57kg
SF-57kg
SF+67kg
SF+67kg
SM-58kg
Marija Štetić
 Bruna Vuletić
Iva Radoš
Melani Adamić Golić
--
Dubrava
Marjan
Metalac
Zaprešić
--
WT/35.
WT/36.
WT/8.
WT/33.
--
9.
5.
5.
9.
--
nedjelja,
22. 10.
SF-49kg
SM-80kg
Kristina Tomić
Toni Kanaet
Osvit
Marjan
WT/17
WT/18.
5.
5.
internet streaming (samo polufinala i finala)
petak,
20. 10.
18:30-21:00 SF-67, SM-68, SM+80
Awarding Ceremony
YouTube
subota,
21. 10.
18:30-21:00 SF-57, SF+67, SM-58
Awarding Ceremony
YouTube
nedjelja,
22. 10.
17:00-19:00 SF-49, SM-80
Awarding Ceremony
YouTube

zastupljenost zemalja (po prihvaćenim pozivnicama)

abecednim redom

po broju sudionika

Argentina (0f+2m)
Australia (1f+5m)
Azerbaijan (2f+6m)
Belgium (3f+5m)
Brazil (4f+0m)
Bulgaria (0f+1m)
Canada (5f+2m)
China (5f+1m)
Chinese Taipei (2f+2m)
Cote D'ivoire (2f+2m)
Croatia (6f+4m)
Cyprus (2f+0m)
Egypt (0f+2m)
Finland (1f+0m)
France (0f+1m)
Gabon (0f+1m)
Germany (7f+2m)
Great Britain (8f+8m)
Greece (0f+2m)
Hungary (1f+0m)
Iran (0f+6m)
Ireland (0f+1m)
Israel (0f+2m)
Italy (4f+1m)
Japan (0f+1m)
Jordan (0f+1m)
Kazakhstan (0f+2m)
Korea (3f+2m)
Latvia (1f+0m)
Mexico (3f+5m)
Moldova (0f+3m)
Mongolia (0f+1m)
Morocco (0f+1m)
Netherlands (2f+0m)
Niger (0f+1m)
Norway (1f+2m)
Panama (1f+0m)
Peru (1f+0m)
Philippines (1f+0m)
Poland (4f+2m)
Portugal (0f+1m)
Puerto Rico (1f+1m)
Russia (6f+8m)
Senegal (0f+1m)
Serbia (5f+0m)
Slovenia (0f+1m)
Spain (2f+6m)
Sweden (2f+0m)
Thailand (1f+2m)
Tunisia (1f+3m)
Turkey (8f+3m)
Ukraine (3f+1m)
USA (4f+4m)
Uzbekistan (1f+2m)
Vietnam (1f+0m)

16 Great Britain (8f+8m)
14 Russia (6f+8m)
11 Turkey (8f+3m)
10 Croatia (6f+4m)
9 Germany (7f+2m)
8 Azerbaijan (2f+6m)
Belgium (3f+5m)
Mexico (3f+5m)
Spain (2f+6m)
USA (4f+4m)
7 Canada (5f+2m)
6 Australia (1f+5m)
China (5f+1m)
Iran (0f+6m)
Poland (4f+2m)
5 Italy (4f+1m)
Korea (3f+2m)
Serbia (5f+0m)
4 Brazil (4f+0m)
Chinese Taipei (2f+2m)
Cote D'ivoire (2f+2m)
Tunisia (1f+3m)
Ukraine (3f+1m)
3 Moldova (0f+3m)
Norway (1f+2m)
Thailand (1f+2m)
Uzbekistan (1f+2m)
2 Argentina (0f+2m)
Cyprus (2f+0m)
Egypt (0f+2m)
Greece (0f+2m)
Israel (0f+2m)
Kazakhstan (0f+2m)
Netherlands (2f+0m)
Puerto Rico (1f+1m)
Sweden (2f+0m)
1 Bulgaria (0f+1m)
Finland (1f+0m)
France (0f+1m)
Gabon (0f+1m)
Hungary (1f+0m)
Ireland (0f+1m)
Japan (0f+1m)
Jordan (0f+1m)
Latvia (1f+0m)
Mongolia (0f+1m)
Morocco (0f+1m)
Niger (0f+1m)
Panama (1f+0m)
Peru (1f+0m)
Philippines (1f+0m)
Portugal (0f+1m)
Senegal (0f+1m)
Slovenia (0f+1m)
Vietnam (1f+0m)
pojedinačni poredak
 
SF-49kg (23)

1. Panipak Wongpattanakit (THA)
2. Tijana Bogdanović (SRB)
3. Rukiye Yildirim (TUR)
3. Iris Tang Sing (BRA)
   5. Wan-Ting Lin (TPE)
   5. Kristina Tomić (CRO)
   5. Vanja Stanković (SRB)
   5. Dina Pouryounes (WTF)

SM-58kg (26)

1. Mikhail Artamonov (RUS)
2. Armin Hadipour Seighalani (IRI)
3. Tawin Hanprab (THA)
3. Jesus Tortosa Cabrera (ESP)
   5. Farzan Ashourzadeh (IRI)
   5. Jack Woolley (IRL)
   5. Carlos Navarro (MEX)
   5. Ramnarong Sawekwiharee (THA)
  SF-57kg (25)
1. Jade Jones (GBR)
2. Ah-Reum Lee (KOR)
3. Tatiana Kudashova (RUS)
3. Patrycja Adamkiewicz (POL)
   5. Skylar Park (CAN)
   5. Zeliha Agris (TUR)
   5. Carolena Carstens (PAN)
   5. Bruna Vuletić (CRO)
SM-68kg (25)
1. Ahmad Abughaush (JOR)
2. Bradly Sinden (GBR)
3. Alexey Denisenko (RUS)
3. Joel Gonzalez Bonilla (ESP)
   5. Abolfazl Yaghoubijouybari (IRI)
   5. Jaouad Achab (BEL)
   5. Seok-Bae Kim (KOR)
   5. Saul Gutierrez (MEX)
  SF-67kg (20)
1. Lauren Williams (GBR)
2. Ruth Gbagbi (CIV)
3. Paige Mc Pherson (USA)
3. Matea Jelić (CRO)
   5. Nur Tatar (TUR)
   5. Melissa Pagnotta (CAN)
   5. Jan-Di Kim (KOR)
   5. Polina Khan (RUS)
SM-80kg (21)
1. Cheick Sallah Cisse (CIV)
2. Maksim Khramtcov (RUS)
3. Raul Martinez Garcia (ESP)
3. Aaron Cook (MDA)
   5. Toni Kanaet (CRO)
   5. Richard Andre Ordemann (NOR)
   5. Seif Eissa (EGY)
   5. Julio Ferreira (POR)
  SF+67kg (20)
1. Bianca Walkden (GBR)
2. Aleksandra Kowalczuk (POL)
3. Briseida Acosta (MEX)
3. Da-Bin Lee (KOR)
   5. Ana Bajić (SRB)
   5. Shuyin Zheng (CHN)
   5. Iva Radoš (CRO)
   5. Reshmie Ooging (NED)
 
SM+80kg (22)
1. Kyo-Don In (KOR)
2. Rafail Aiukaev (RUS)
3. Sajjad Mardani (IRI)
3. Mahama Cho (GBR)
   5. Smaiyl Duisebay (KAZ)
   5. Vedran Golec (CRO)
   5. Ivan Trajković (SLO)
   5. Alexander Bachmann (GER)
 
ukupna uspješnost zemalja - po medaljama
1. Great Britain (3+1+1)
2. Russia (1+2+2)
3. Korea (1+1+1)
4. Cote d Ivoire (1+1+0)
5. Thailand (1+0+1)
6. Jordan (1+0+0)
7. Iran (0+1+1)
7. Poland (0+1+1)
9. Serbia (0+1+0)
10. Spain (0+0+3)
11. Brazil (0+0+1)
11. Croatia (0+0+1)
11. Mexico (0+0+1)
11. Moldova (0+0+1)
11. Turkey (0+0+1)
16. USA (0+0+1)
uspješnost kontinentalnih unija
Europa - 19 medalja (4+5+10) odlazi u osam zemalja
Afrika - 2 medalje (1+1+0) odlaze u jednu zemlju
Azija - 8 medalja (3+2+3) odlazi u četiri zemlje
Panamerika - 3 medalje (0+0+3) odlaze u tri zemlje
s naše strane ždrijeba
   

Kristina Tomić, Osvit, SF-49kg (23) *  5.
Kristina Tomić -1- slobodna
Kristina Tomić -2- Svetlana Igumenova (RUS) 6:1
Kristina Tomić -3- Tijana Bogdanović (SRB) 14:31
Tijana Bogdanović (SRB) -PF- Rukiye Yildirim (TUR) 25:16
Bogdanović (SRB) -F- Panipak Wongpattanakit (THA) 44:6

    Marija Štetić, Dubrava, SF-57kg (25) *  9.
Marija Štetić -1- Indra Craen (BEL) 17:11
Marija Štetić -2- Zeliha Agris (TUR) 14:17 gp
Zeliha Agris (TUR) -3- Tatiana Kudashova (RUS) 6:14
Tatiana Kudashova (RUS) -PF- Jade Jones (GBR) 10:25
Jade Jones (GBR) -F- Ah-Reum Lee (KOR) 31:14
    Bruna Vuletić, Marjan, SF-57kg (25) *  5.
Bruna Vuletić -1- Marta Calvo Gomez (ESP) 12:7
Bruna Vuletić -2- Hatice Kubra Ilgun (TUR) 17:0
Bruna Vuletić -3- Patrycja Adamkiewicz (POL) 9:14
Patrycja Adamkiewicz (POL) -PF- Ah-Reum Lee (KOR) 11:29
Ah-Reum Lee (KOR) -F- Jade Jones (GBR) 14:31
   

Matea Jelić, Marjan, SF-67kg (20) *  3.
Matea Jelić -1- Yunfei Guo (CHN) 16:9
Matea Jelić -2- Polina Khan (RUS) 8:1
Matea Jelić -PF- Ruth Gbagbi (CIV) 6:7
Ruth Gbagbi (CIV) -F- Lauren Williams (GBR) 23:43

    Iva Radoš, Metalac, SF+67kg (20) *  5.
Iva Radoš -1- Raphaella Galacho (BRA) 15:4
Iva Radoš -2- Briseida Acosta (MEX) 5:9
Briseida Acosta (MEX) -PF- Bianca Walkden (GBR) 11:13
Bianca Walkden (GBR) -F- Aleksandra Kowalczuk (POL) 20:7
    Melani Adamić Golić, Zaprešić, SF+67kg (20) *  9.
Melani Adamić Golić -1- Sude Bulut (TUR) 4:3
Melani Adamić Golić -2- Bianca Walkden (GBR) 6:14
Bianca Walkden (GBR) -3- Ana Bajić (SRB) 6:5
Bianca Walkden (GBR) -PF- Briseida Acosta (MEX) 13:11
Bianca Walkden (GBR) -F- Aleksandra Kowalczuk (POL) 20:7
    Deni Andrun Razić, Osvit, SM-68kg (25) 9.
Deni Andrun Razić -1- Jaroslaw Mecmajer (POL) 17:12
Deni Andrun Razić -2- Abdolfazl Yaghoubijouybari (IRI) 8:14
A.Yaghoubijouybari (IRI) -3- Ahmad Abughaush (JOR) 14:18
A. Abughaush (JOR) -PF- Alexey Denisenko (RUS) 19:17
Ahmad Abughaush (JOR) -F- Bradly Sinden (GBR) 7:5
    Lovre Brečić, Marjan, SM-68kg (25) *  9.
Lovre Brečić -1- Thomas Auger (AUS) 27:2
Lovre Brečić -2- Bradly Sinden (GBR) 21:31
Bradly Sinden (GBR) -3- Jaouad Achab (BEL) 9:8 gp
Bradly Sinden (GBR) -PF- Joel Gonzalez Bonilla (ESP) 16:9
Bradly Sinden (GBR) -F- Ahmad Abughaush (JOR) 5:7
    Toni Kanaet, Marjan, SM-80kg (21) *  5.
Toni Kanaet -1- Rene Lizaraga (MEX) 17:4
Toni Kanaet -2- Cheick Sallah Cisse (CIV) 8:13
Cheick S.Cisse (CIV) -PF- Raul Martinez Garcia (ESP) 23:7
Cheick S.Cisse (CIV) -F- Maksim Khramtcov (RUS) 14:11
    Vedran Golec, Jastreb, SM+80kg (22) *  5.
Vedran Golec -1- Stephen Lambdin (USA) 11:10 gp
Vedran Golec -2- Rafail Aiukaev (RUS) 3:17
Rafail Aiukaev (RUS) -PF- Mahama Cho (GBR) 8:5
Rafail Aiukaev (RUS) -F- Kyo-Don In (KOR) 15:8
sve borbe pobjednika
   


Panipak Wongpattanakit, Thailand, SF-49kg (23)
Panipak Wongpattanakit (THA) - Blanca Palmer (ESP) 13:0
Panipak Wongpattanakit (THA) - Wan-Ting Lin (TPE) 16:0
Panipak Wongpattanakit (THA) - Iris Tang Sing (BRA) 21:12
P. Wongpattanakit (THA) -F- Tijana Bogdanović (SRB) 44:6
 

   

Jade Jones, Great Britain, SF-57kg (25)
Jade Jones - Suvi Mikkonen (FIN) 33:8
Jade Jones - Skylar Park (CAN) 28:15
Jade Jones - Tatiana Kudashova (RUS) 25:10
Jade Jones -F- Ah-Reum Lee (KOR) 31:14

    Lauren Williams, Great Britain, SF-67kg (20)
Lauren Williams - Rabia Gulec (GER) 23:8
Lauren Williams - Nur Tatar (TUR) 19:17 gp
Lauren Williams - Paige Mc Pherson (USA) 32:26
Lauren Williams -F- Ruth Gbagbi (CIV) 43:23
    Bianca Walkden, Great Britain, SF+67kg (20)
Bianca Walkden - Melani Adamić Golić 14:6
Bianca Walkden - Ana Bajić (SRB) 6:5
Bianca Walkden - Briseida Acosta (MEX) 13:11
Bianca Walkden -F- Aleksandra Kowalczuk (POL) 20:7
    Mikhail Artamonov, Russia, SM-58kg (26)
Mikhail Artamonov - Gili Haimovitz (ISR) 29:3
Mikhail Artamonov - Omar Lakehal (MAR) 20:18
Mikhail Artamonov - Farzan Ashourzadeh (IRI) 30:12
Mikhail Artamonov - Jesus Tortosa Cabrera (ESP) 1:0 gp
M. Artamonov -F- Armin Hadipour Seighalani (IRI) 3:0 gp
    Ahmad Abughaush, Jordan, SM-68kg (25)
Ahmad Abughaush - Konstantin Minin (RUS) 22:9
Ahmad Abughaush - Abolfazl Yaghoubijouybari (IRI) 18:14
Ahmad Abughaush - Alexey Denisenko (RUS) 20:18
Ahmad Abughaush -F- Bradly Sinden (GBR) 7:5 gp
    Cheick Sallah Cisse, Cote d Ivoire, SM-80kg (21)
Cheick Sallah Cisse (CIV) - Nicholas Corten (BEL) 15:4
Cheick Sallah Cisse (CIV) - Toni Kanaet (CRO) 13:8
Cheick Sallah Cisse (CIV) - Raul Martinez Garcia (ESP) 23:7
Cheick Sallah Cisse (CIV) - Maksim Khramtcov (RUS) 14:11
    Kyo-Don In, Korea, SM+80kg (22)
Kyo-Don In - M Bar N Diaye (FRA) 10:3
Kyo-Don In - Smaiyl Duisebay (KAZ) 15:0
Kyo-Don In - Sajjad Mardani (IRI) 5:5 sup
Kyo-Don In -F- Rafail Aiukaev (RUS) 15:8

NAREDNI TURNIR GP SERIJE:

ostale vijesti za listopad 2017

 
Grand Prix Serija

2013

2014

2015

2016

>2017 2018 2019 2020
Grand Prix Serija 2017




Grand Prix London 2017
sudionici (prihvaćene pozivnice,
temeljem službenog rankinga iz rujna)
SF-49kg (28)
1. Panipak WONGPATTANAKIT, Thailand *  1.
3. Tijana BOGDANOVIC, Serbia *  2.
6. Rukiye YILDIRIM, Turkey *  3.
7. Iris TANG SING, Brazil *  3.
9. Iryna ROMOLDANOVA, Ukraine
10. Kyriaki KOUTTOUKI, Cyprus *  9.
12. Yvette YONG, Canada *  9.
13. Patimat ABAKAROVA, Azerbaijan
15. Charlie MADDOCK, Great Britain

17. Kristina TOMIC, Croatia *  5.
19. Wan-Ting LIN, Chinese Taipei *  5.
21. Svetlana IGUMENOVA, Russia *  9.
22. Fadia FARHANI, Tunisia
23. Vanja STANKOVIC, Serbia *  5.
26. Thi Kim Tuyen TRUONG, Vietnam
27. Dina POURYOUNES, Netherlands *  5.
28. Maryam ISMAILI, Belgium * 17.
29. Talisca REIS, Brazil
31. Ipek CIDEM, Turkey *  9.
32. Lizbeth DIEZ CANSECO VERDE, Peru *  9.
34. Blanca PALMER SOLER, Spain *  9.
36. Yuntao WENREN, China * 17.
37. Victoria STAMBAUGH, Puerto Rico * 17.
40. Kaiqi LIU, China * 17.
41. Erica NICOLI, Italy *  9.
43. Shae Rom KIM, Germany * 17.
45. Deanna KYRIAZOPOULOS, Australia * 17.
Ferimata COULIBALY, Cote d Ivoire * 17.
HOST: Taylor Goodall, Great Britain *  9.
SF-57kg (27)
1. Jade JONES, Great Britain *  1.
2. Ah-Reum LEE, Republic of Korea *  2.
4. Nikita GLASNOVIC, Sweden *  9.
7. Tatiana KUDASHOVA, Russia *  3.
8. Zeliha AGRIS, Turkey *  5.
9. Hatice Kubra ILGUN, Turkey *  9.
11. Anna-Lena FROEMMING, Germany *  9.
12. Raheleh ASEMANI, Belgium * 17.
13. Skylar PARK, Canada *  5.
15. Carolena CARSTENS, Panama *  5.
16. Rachelle BOOTH, Great Britain
17. Marta CALVO GOMEZ, Spain * 17.
18. Indra CRAEN, Belgium * 17.
19. Madeline FOLGMANN, Germany *  9.
21. Ekaterina KIM, Russia * 17.
22. Inese TARVIDA, Latvia *  9.
27. Evelyn GONDA, Hungary * 17.
30. Paulina ARMERIA, Mexico
31. Suvi MIKKONEN, Finland *  9.
32. Rafaela ARAUJO, Brazil * 17.
33. Patrycja ADAMKIEWICZ, Poland *  3.
34. Despina PILAVAKI, Cyprus * 17.
35. Marija STETIC, Croatia *  9.
36. Bruna VULETIC, Croatia *  5.
40. Aleksandra RADMILOVIC, Serbia * 17.
41. Pauline Louise LOPEZ, Philippines * 17.
43. Lijun ZHOU, China *  9.
SF-67kg (25)
2. Nur TATAR, Turkey *  5.
3. Ruth GBAGBI, Cote D'ivoire *  2.
4. Elin JOHANSSON, Sweden *  9.
7. Irem YAMAN, Turkey * 17.
8. Paige MC PHERSON, USA *  3.
9. Yunfei GUO, China *  9.
10. Melissa PAGNOTTA, Canada *  5.
11. Farida AZIZOVA, Azerbaijan
13. Lauren WILLIAMS, Great Britain *  1.
14. Rabia GULEC, Germany *  9.
15. Ashley KRAAYEVELD, Canada *  9.
18. Matea JELIC, Croatia *  3.
20. Daniela ROTOLO, Italy *  9.
22. Aleksandra KRZEMIENIECKA, Poland
23. Anika GODEL-CHELMECKA, Poland

25. Jan-di KIM, Republic of Korea *  5.
26. Polina KHAN, Russia *  5.
27. Dar'ya YAKOVLEVA, Ukraine
28. Tetiana TETEREVIATNYKOVA, Ukraine

29. Nigora TURSUNKULOVA, Uzbekistan *  9.
31. Vanessa KOERNDL, Germany * 17.
32. Amanda BLUFORD, USA * 17.
35. Victoria TAMEZ, Mexico
38. Yi-Ching LIN, Chinese Taipei * 17.
43. Natalia D'ANGELO, Italy *  9.
Katherine ALVARADO, Costa Rica *  9.
SF+67kg (25)
1. Bianca WALKDEN, Great Britain *  1.
2. Shuyin ZHENG, China *  5.
3. Jackie GALLOWAY, USA
5. Milica MANDIC, Serbia

6. Reshmie OOGINK, Netherlands *  5.
7. Briseida ACOSTA, Mexico *  3.
8. Iva RADOS, Croatia *  5.
9. Nafia KUS, Turkey *  9.
10. Aleksandra KOWALCZUK, Poland *  2.
13. Olga IVANOVA, Russia *  9.
16. Ana BAJIC, Serbia *  5.
18. Yanna SCHNEIDER, Germany
19. Karina ZHDANOVA, Russia *  9.
20. Da-bin LEE, Republic of Korea *  3.
22. Raphaella GALACHO, Brazil *  9.
23. Mamina KONE, Cote D'ivoire *  9.
25. Lorena BRANDL, Germany *  9.
30. Tina SKAAR, Norway
31. Jade SLAVIN, Great Britain *  9.
33. Melani ADAMIC GOLIC, Croatia *  9.
34. Sude BULUT, Turkey * 17.
35. Madelynn GORMAN-SHORE, USA * 17.
36. Nathalie ILIESCO, Canada * 17.
42. Laura GIACOMINI, Italy * 17.
HOST: Rebecca Mcgowan, Great Britain
SM-58kg (30)
2. Carlos NAVARRO, Mexico *  5.
3. Farzan ASHOURZADEH FALLAH, Iran *  5.
4. Jesus TORTOSA CABRERA, Spain *  3.
5. Cesar RODRIGUEZ, Mexico *  9.
6. Armin HADIPOUR SEIGHALANI, Iran *  2.
7. Mourad LAACHRAOUI, Belgium *  9.
8. Mikhail ARTAMONOV, Russia *  1.
9. Tawin HANPRAB, Thailand *  3.
10. Safwan KHALIL, Australia * 17.
12. Ramnarong SAWEKWIHAREE, Thailand *  5.
13. Salaheddine BENSALEH, Belgium *  9.
14. Jack WOOLLEY, Ireland *  5.
17. Moaz NABIL, Egypt * 17.
18. Stepan DIMITROV, Moldova *  9.
19. Stanislav DENISOV, Russia *  9.
20. Max CATER, Great Britain * 17.
22. Moustapha KAMA, Senegal * 17.
23. Eleftherios FAKINOS, Greece *  9.
26. Bailey LEWIS, Australia * 17.
27. Tumenbayar MOLOM, Mongolia * 17.
29. Gashim MAGOMEDOV, Azerbaijan
31. Georgios SIMITSIS, Greece * 17.
32. Hedi NEFFATI, Tunisia
36. Taras MALCHENKO, Ukraine

37. Omar LAKEHAL, Morocco *  9.
38. Vadim DIMITROV, Moldova * 17.
39. Gili HAIMOVITZ, Israel * 17.
40. Sergio SUZUKI, Japan *  9.
43. Gadi Liel HAIMOVITS, Israel
HOST: Hassan Haider, Great Britain * 17.
SM-68kg (27)
2. Jaouad ACHAB, Belgium *  5.
3. Alexey DENISENKO, Russia *  3.
4. Ahmad ABUGHAUSH, Jordan *  1.
5. Saul GUTIERREZ, Mexico *  5.
6. Joel GONZALEZ BONILLA, Spain *  3.
7. Aykhan TAGHIZADE, Azerbaijan
9. Abolfazl YAGHOUBIJOUYBARI, Iran *  5.
10. Shuai ZHAO, China *  9.
11. Lovre BRECIC, Croatia *  9.
12. Seok-bae KIM, Republic of Korea *  5.
13. Mahammad MAMMADOV, Azerbaijan
14. Deni ANDRUN RAZIC, Croatia *  9.
15. Peter LONGOBARDI, Great Britain * 17.
16. Thomas AFONCZENKO, Australia * 17.
17. Konstantin MININ, Russia *  9.
18. Yu-Jen HUANG, Chinese Taipei *  9.
20. Si Mohamed KETBI, Belgium *  9.
21. Javier PEREZ POLO, Spain * 17.
26. Mirhashem HOSSEINI, Iran * 17.
27. Berkay AKYOL, Turkey * 17.
32. Luis COLON, Puerto Rico *  9.
34. Vladimir DALAKLIEV, Bulgaria *  9.
37. Jaroslaw MECMAJER, Poland * 17.
38. Lucas GUZMAN, Argentina * 17.
39. Bradly SINDEN, Great Britain *  2.
42. Thomas AUGER, Australia * 17.
HOST: Christian McNeish, Great Britain * 17.
SM-80kg (26)
1. Milad BEIGI HARCHEGANI, Azerbaijan
2. Cheick Sallah CISSE, Cote D'ivoire *  1.
3. Aaron COOK, Moldova *  3.
4. Lutalo MUHAMMAD, Great Britain
5. Maksim KHRAMTCOV, Russia *  2.
6. Nikita RAFALOVICH, Uzbekistan
7. Seif EISSA, Egypt *  5.
8. Anton KOTKOV, Russia
12. Yassine TRABELSI, Tunisia *  9.
13. Oussama OUESLATI, Tunisia
14. Damon SANSUM, Great Britain *  9.
16. Tahir GUELEC, Germany *  9.
17. Rene LIZARRAGA, Mexico *  9.
18. Toni KANAET, Croatia *  5.
20. Julio FERREIRA, Portugal *  5.
21. Richard Andre ORDEMANN, Norway *  5.
23. Raul MARTINEZ GARCIA, Spain *  3.
25. Wei-Ting LIU, Chinese Taipei * 17.
26. Jaysen ISHIDA, USA * 17.
29. Jack MARTON, Australia * 17.
30. Nicholas CORTEN, Belgium *  9.
31. Maksim RAFALOVICH, Uzbekistan * 17.
32. Thomas RAHIMI, USA *  9.
34. Roberto BOTTA, Italy *  9.
37. Daniel QUESADA BARRERA, Spain *  9.
39. John ASP, Norway * 17.
SM+80kg (27)
1. Radik ISAEV, Azerbaijan
2. Abdoul ISSOUFOU, Niger *  9.
3. Vladislav LARIN, Russia *  9.
4. Sajjad MARDANI, Iran *  3.
6. Alexander BACHMANN, Germany *  5.
9. Mahama CHO, Great Britain *  3.
10. Ivan TRAJKOVIC, Slovenia *  5.
11. Anthony OBAME, Gabon
13. Kyo-don IN, Republic of Korea *  1.
14. Vedran GOLEC, Croatia *  5.
15. Stephen LAMBDIN, USA *  9.
17. M'bar N'DIAYE, France *  9.
18. Daniel ROS GOMEZ, Spain *  9.
23. Marc Andre BERGERON, Canada * 17.
26. Serdar YUKSEL, Turkey *  9.
27. Martin SIO, Argentina
29. Seydou GBANE, Cote D'ivoire *  9.
30. Jordan STEWART, Canada * 17.
31. Jonathan HEALY, USA * 17.
32. Rafail AIUKAEV, Russia *  2.
34. Smaiyl DUISEBAY, Kazakhstan *  5.
36. Ramin AZIZOV, Azerbaijan
37. Saeid RAJABI, Iran

38. Ali SARI, Turkey * 17.
40. Bryan SALAZAR, Mexico * 17.
42. Ruslan ZHAPAROV, Kazakhstan *  9.
44. Piotr HATOWSKI, Poland * 17.
Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt