TAEKWONDO.HRBAT.COM

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

rezultati
olimpijske igre
europske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
grand slam
grand prix
poomsae
vijesti
natječaji
2017
2016
2015
2014
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

 
 

21. juniorsko prvenstvo Europe (G-2)

Larnaka, Cyprus, 2.-5. 11. 2017.

hrvatska reprezentacija

JF-42kg (16) Paula Antunović, CroNT/Marjan
JF-44kg (17) --
JF-46kg (18) Lena Stojković, CroNT/Marjan
JF-46kg (18) Paola Strašćek, CroNT/Jastreb
JF-46kg (18) Natalia Lovrić, CroNT/Velika Gorica
JF-49kg (24) Nina Marin, CroNT/Metalac
JF-52kg (29) Iris Dinković, CroNT/Medvedgrad
JF-55kg (25) Petra Miškulin, CroNT/Fox
JF-59kg (29) Amela Nicol Imširović, CroNT/Čigra
JF-59kg (29) Nika Klepac, CroNT/Medvedgrad
JF-63kg (22) Ana Taslak, CroNT/Jastreb
JF-63kg (22) Dina Petrak, CroNT/Novi Zagreb
JF-68kg (22) Kristina Čerina, CroNT/Banija Pandas
JF-68kg (22) Nina Mikulin, CroNT/Velika Gorica
JF+68kg (18) Anja Madunić, CroNT/Marjan

JM-45kg (23) Josip Teskera, CroNT/Div Knin
JM-48kg (26) Matija Vrbetić, CroNT/Osvit
JM-51kg (26) Luka Turkalj, CroNT/Metalac
JM-55kg (31) Jan Kovačević, CroNT/Jastreb
JM-59kg (35) Borna Hogge, CroNT/Casper
JM-63kg (30) Martin Putak, CroNT/Contra
JM-68kg (30) Marko Golubić, CroNT/Metalac
JM-73kg (24) Mateo Zorko, CroNT/Jastreb
JM-73kg (24) Marko Čulina, CroNT/Susedgrad Sokol
JM-78kg (19) Dino Obradovac, CroNT/ZTŠ
JM+78kg (22) Nicholas Novaković, CroNT/Sušak

direktni plasmani

osvajanjem medalja na "Kupu predsjednika WT-a 2017" direktne plasmane,
odnosno pravo nastupa na Juniorskom prvenstvu Europe, izborili su:

Ana Taslak, Jastreb, JF-63kg/2.
Paola Strašček, Jastreb, JF-46kg/3.
Natalia Lovrić, Velika Gorica, JF-46kg/3.
Nina Mikulin, Velika Gorca, JF-68kg/3.
Amela Nicol Imširović, Čigra, JF-59kg/3.

Marko Čulina, Susedgrad Sokol, JM-73kg/2.

raspored natjecanja

plasman

2. 11. JF-42kg (16)
JF-52kg (29)
JM-45kg (23)
JM-59kg (35)
JM-78kg (19)
Paula Antunović
Iris Dinković
Josip Teskera
Borna Hogge
Dino Obradovac
Marjan
Medvedgrad
Div Knin
Casper
ZTŠ
JPH/1.
JPH/1.
JPH/1.
JPH/1.
JPH/2.
17.
9.
3.
9.
9.
3. 11. JF-44kg (17)
JF-55kg (25)
JF-68kg (22)
JF-68kg (22)
JM-48kg (26)
JM-63kg (30)
--
Petra Miškulin
 Kristina Čerina
Nina Mikulin
Matija Vrbetić
Martin Putak
--
Fox
Banija Pandas
Velika Gorica
Osvit
Contra
--
JPH/1.
JPH/1.
JPH/2.
JPH/1.
JPH/1.
--
9.
3.
17.
9.
5.
4. 11. JF-46kg (18)
JF-46kg (18)
JF-46kg (18)
JF-59kg (29)
JF-59kg (29)
JM-51kg (26)
JM-73kg (24)
JM-73kg (24)
JM+78kg (22)
Lena Stojković
Paola Strašćek
Natalia Lovrić
Amela Nicol Imširović
Nika Klepac
Luka Turkalj
Mateo Zorko
Marko Čulina
Nicholas Novaković
Marjan
Jastreb
Velika Gorica
Čigra
Medvedgrad
Metalac
Jastreb
S. Sokol
Sušak
JPH/1.
JPH/3.
JPH/3.
JPH/0
JPH/2.
JPH/1.
JPH/1.
JPH/3.
JPH/1.
5.
5.
17.
17.
1.
9.
5.
17.
9.
5. 11. JF-49kg (24)
JF-63kg (22)
JF-63kg (22)
JF+68kg (18)
JM-55kg (31)
JM-68kg (30)
Nina Marin
Dina Petrak
Ana Taslak
Anja Madunić
Jan Kovačević
Marko Golubić
Metalac
Novi Zagreb
Jastreb
Marjan
Jastreb
Metalac
JPH/1.
JPH/1.
JPH/2.
JPH/3.
JPH/3.
JPH/1.
17.
5.
1.
3.
9.
2.

pojedinačni poredak

 

JF-42kg (16)
1. Emine GOGEBAKAN, TUR
2. Shayna GUERRA, GER
3. Valeriia GURCHENKO, RUS
3. Yana YARKOVA, RUS
JF-44kg (17)
1. Polina SHCHERBAKOVA, RUS
2. Aaliyah POWELL, GBR
3. Arina PUCHKO, RUS
3. Edanur KOC, TUR
JF-46kg (18)
1. Anastasiia ARTAMONOVA, RUS
2. Olha PROTSVITAIEVA, UKR
3. Abishag SEMBERG, ISR
3. Laura KOPCSIK, HUN
JF-49kg (24)
1. Elizaveta RYADNINSKAYA, RUS
2. Anna KAZARNOVSKAIA, RUS
3. Lorena CABEL, ESP
3. Tatiana MICCOLI, SUI
JF-52kg (29)
1. Vanessa BECKSTEIN, GER
2. Liana MUSTEATA, ROU
3. Arlet ORTIZ, ESP
3. Julia SEREDA, POL
JF-55kg (25)
1. Serdja STEVIC, SRB
2. Anastasiia NOSOVA, RUS
3. Fani TZELI, GRE
3. Jolanta TARVIDA, LAT
JF-59kg (29)
1. Nika KLEPAC, CRO
2. Ikra KAYIR, TUR
3. Aleksandra PERISIC, SRB
3. Diana MAKIEVSKAIA, RUS
JF-63kg (22)
1. Ana TASLAK, CRO
2. Celine SCHMIDT, GER
3. Natalia MORENO, ESP
3. Alexandra SHABALINA, RUS
JF-68kg (22)
1. Althea LAURIN, FRA
2. Sharissa GANNAWAY, GBR
3. Dalila D AMBRA, ITA
3. Kristina ČERINA, CRO
JF+68kg (18)
1. Kristina ADEBAIO, RUS
2. Ella BORISOVA, RUS
3. Anja MADUNIĆ, CRO
3. Alema HADZIC, GER

JM-45kg (23)
1. Bahruz GULUZADE, AZE
2. Dmitrii SHISHKO, RUS
3. Zurab KINTSURASHVILI, GEO
3. Josip TESKERA, CRO
JM-48kg (26)
1. Ziyadin IBRAGIMOV, RUS
2. Epameinondas TRIANTAFYLLOU, GRE
3. Daniil KUVALOV, RUS
3. Gorkem POLAT, TUR
JM-51kg (26)
1. Georgy POPOV, RUS
2. Vladimir LOVTSOV, RUS
3. Vasyl KOTYASH, UKR
3. Bojan STEFANOVIC, SRB
JM-55kg (31)
1. Vito Dell AQUILA, ITA
2. Viacheslav BOVKUN, RUS
3. Spiridon NITSAS, GER
3. Dzianis BADANIN, BLR
JM-59kg (35)
1. Mertcan DOLMACI, TUR
2. Roman HAYRAPETOV, ARM
3. Valeriy SHIMANOV, RUS
3. Hueseyin CANAN, GER
JM-63kg (30)
1. Maxim EMELKIN, RUS
2. Magomedrasul OMAROV, RUS
3. Nedzad HUSIC, BIH
3. Javad AGHAYEV, AZE
JM-68kg (30)
1. Anargyros SOFOTASIOS, GRE
2. Marko GOLUBIĆ, CRO
3. Javier GONZALEZ, ESP
3. Andranik KHACHATRYAN, ARM
JM-73kg (24)
1. Simone ALESSIO, ITA
2. Adrien CAZAUX, FRA
3. Mehdi JERMAMI, FRA
3. Stavros TSIPOUNIS, GRE
JM-78kg (19)
1. Dali ISHBERDIN, RUS
2. Dmitriy EVTUKHOV, RUS
3. Alexandr LUPU, MDA
3. Pavel TSYGANKOV, RUS
JM+78kg (22)
1. Emre Kutalmis ATESLI, TUR
2. Adrian WAGSTAFFE, GBR
3. Artur BAIMATOV, RUS
3. Ruslan TEREKHOV, RUS

službeni ekipni pobjednici
juniorke juniori ukupno
1. Russia
2. Croatia
3. Germany
1. Russia
2. Turkey
3. Italy
1. Russia
2. Turkey
3. Croatia

ukupna uspješnost zemalja

juniorke juniori ukupno
1. Russia (4+3+5)
2. Croatia (2+0+2)
3. Germany (1+2+1)
4. Turkey (1+1+1)
5. Serbia (1+0+1)
6. France (1+0+0)
7.Great Britain (0+2+0)
8. Romania (0+1+0)
8. Ukraine (0+1+0)
10. Spain (0+0+3)
11. Greece (0+0+1)
11. Hungary (0+0+1)
11. Israel (0+0+1)
11. Italy (0+0+1)
11. Latvia (0+0+1)
11. Poland (0+0+1)
17. Switzerland (0+0+1)
1. Russia (4+5+5)
2. Turkey (2+0+1)
3. Italy (2+0+0)
4. Greece (1+1+1)
5. Azerbaijan (1+0+1)
6. Armenia (0+1+1)
6. Croatia (0+1+1)
6. France (0+1+1)
9.Great Britain (0+1+0)
10. Germany (0+0+2)
11. BIH (0+0+1)
11. Belarus (0+0+1)
11. Spain (0+0+1)
11. Georgia (0+0+1)
11. Moldova (0+0+1)
11. Serbia (0+0+1)
17. Ukraine (0+0+1)
1. Russia (8+8+10)
2. Turkey (3+1+2)
3. Croatia (2+1+3)
4. Italy (2+0+1)
5. Germany (1+2+3)
6. Greece (1+1+2)
7. France (1+1+1)
8. Serbia (1+0+2)
9. Azerbaijan (1+0+1)
10.Great Britain (0+3+0)
11. Armenia (0+1+1)
11. Ukraine (0+1+1)
13. Romania (0+1+0)
14. Spain (0+0+4)
15. BIH (0+0+1)
15. Belarus (0+0+1)
15. Georgia (0+0+1)
15. Hungary (0+0+1)
15. Israel (0+0+1)
15. Latvia (0+0+1)
15. Moldova (0+0+1)
15. Poland (0+0+1)
23. Switzerland (0+0+1)

najbolji suci prvenstva

Panikos Loizou (CYP)
Katarzyna Rejent (POL)
Stefan Eugen Raileanv (MLD)
Pantelis Panteli (CYP)
Reza Shojaie (AUT)
Federico Zanete (ITA)

sve vijesti za listopad 2017

 
europska prvenstva

seniori

olimpijske

u-21 klubovi
studenti > juniori
kadeti ml.kadeti
  veterani
juniorska ep
juniorsko prvenstvo Europe 2017.
sve hrvatske medalje
1. Nika Klepac, Medvedgrad, JF-59kg (29)
1. Ana Taslak, Jastreb, JF-63kg (22)
2. Marko Golubić, Metalac, JM-68kg (30)
3. Josip Teskera, Div Knin, JM-45kg (23)
3. Kristina Čerina, Banija Pandas, JF-68kg (22)
3. Anja Madunić, Marjan, JF+68kg (18)

 

svi naši juniorski prvaci Europe

Eva Politeo, Metalac - JPE 1997/1.
Lana Banely, Metalac - JPE 2001/1.
Sandra Šarić, Senj - JPE 2001/1.
Ivana Žagar, Likos - JPE 2001/1.
Antonija Žeravica, Orion - JPE 2007/1.
Stipe Jarloni, Knin - JPE 2007/1.
Lovre Brečić, Marjan - JPE 2011/1.
Bruna Vuletić, Marjan - JPE 2015/1.
Anamarija Runtić, Marjan - JPE 2015/1.
Nika Klepac, Medvedgrad - JPE 2017/1.
Ana Taslak, Jastreb - JPE 2017/1.

 
Hrvatska na JPE - kronološki
1. JPE 1992 1 (0+0+1)
2. JPE 1994 2 (0+0+2)
3. JPE 1996 10 (0+3+7)
4. JPE 1997 3 (1+1+1)
5. JPE 1999 0 (0+0+0)
6. JPE 2001 5 (3+0+2)
7. JPE 2003 3 (0+2+1)
8. JPE 2005 3 (0+2+1)
9. JPE 2007 5 (2+3+0)
10. JPE 2009 5 (0+2+3)
11. JPE 2011 5 (1+2+2)
12. JPE 2013 2 (0+1+1)
13. JPE 2015 7 (2+1+4)
14. JPE 2017 6 (2+1+3)
  ukupno 57 (11+18+28)

 

Hrvatska na JPE - po uspješnosti
1. JPE 2001 5 (3+0+2)
2. JPE 2007 5 (2+3+0)
3. JPE 2015 7 (2+1+4)
4. JPE 2017 6 (2+1+3)
5. JPE 2011 5 (1+2+2)
6. JPE 1997 3 (1+1+1)
7. JPE 1996 10 (0+3+7)
8. JPE 2009 5 (0+2+3)
9. JPE 2003 3 (0+2+1)
9. JPE 2005 3 (0+2+1)
11. JPE 2013 2 (0+1+1)
12. JPE 1994 2 (0+0+2)
13. JPE 1992 1 (0+0+1)
14. JPE 1999 0 (0+0+0)
  ukupno 57 (11+18+28)

 

Juniorska PE 1978-2017.
 

 

Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt