TAEKWONDO.HRBAT.COM

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

vijesti
naslovnica
olimpijske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
etu a-turniri
poomsae
natječaji
obrazovanje
ostalo-arhiva
2013
2012
2011
2010
2009
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

KADETSKO PRVENSTVO EUROPE 2009

1. 6. 2009.

KADETSKO PRVENSTVO EUROPE

 Pod pokroviteljstvom Europske taekwondo unije domaćin Kadetskog prvenstva Europe ove godine je HTS, a bit će održano u zagrebačkom Domu sportova od 26. do 28. lipnja. Službeni hotel je Four Points - Panorama, a tehničku organizaciju odrađuju stručne službe Zagrebačkog športskog saveza uz pomoć volontera zagrebačkih taekwondo klubova. Svi klubovi su pozvani na organizirani dolazak u gledalište, a detalji o ulaznicama bit će im dostavljeni na vrijeme.
18. 6. 2009.

PRAVILA

 Kako se to najljepšim mogućim rječnikom kaže u svim sličnim prigodama, Kadetsko prvenstvo Europe bit će održano po pravilima WTF-a i ETU.
 Borbe će trajati tri runde po jednu i pol minutu, s minutom pauze između rundi. Koristit će se od ETU odobreni Adidasovi elektronski štitnici koje s kacigom osigurava domaćin, a ostalu propisanu opremu moraju osigurati nacionalni savezi.
 Rok za prijave državnih tomova istekao je 15. lipnja.
18. 6. 2009.

HRVATSKA REPREZENTACIJA

KADETI

 -33kg Lovre Brečić, Marjan (PH'08/1 -33kg, AO'09/1)
-37kg Luka Bugarin, Marjan (PH'08/2 -37kg, AO'09/2)
-41kg Filip Jureta, Susedgrad Sokol (PH'08/3, AO'09/3 -41)
-45kg Deni Andrun Razić, Osvit (PH'08/1, AO'09/3 -45kg)
-49kg Vedran Ferenčak, Dubrava (PH'08/3 -49kg)
-53kg Slaven Janković, Knin (PH'08/1 -49kg)
-57kg Toni Kanaet, Marjan (PH'08/2 -49kg, AO'09/1 -57kg)
-61kg Marko Mutak, Jastreb (PH'08/2 -61kg)
-65kg Mislav Letinčić, Susedgrad Sokol (PH'08/3 -65kg)
+65kg Matej Koločaj, Ogrc (PH'08/3 -65kg)

KADETKINJE

-29kg Tena Marinović, Osvit (AO'09/3 -29kg)
-33kg Matea Korač, Kondor
-37kg Lucija Mlađenović, Pantera
-41kg Sanja Maljković, Osvit (PH'08/1, AO'09/1 -41kg)
-44kg Brigita Mamić, Novi Zagreb (PH'08/2, AO'09/1 -44kg)
-47kg Tanja Rastović, Marjan (PH'08/1, AO'09/1 -47kg)
-51kg Tamara Filipović, Senj (PH'08/2 -51kg)
-55kg Ivona Skorup, Dubrava (PH'08/3, AO'09/2 -55kg)
-59kg Magdalena Janeš, Osvit (PH'08/2, AO'09/3 -59kg)
+59kg Matina Šapina, Rugvica (PH'08/2, AO'09/3 +59kg)

LOGISTIKA

Glavni trener - Dinko Koštić
Pomoćni treneri - Ivan Vidović i Igor Matić

18. 6. 2009.

ZASTUPLJENOST KLUBOVA

4 sportaša: Marjan (prvak i prvakinja RH, dva doprvaka)
4 sportaša: Osvit (prvak i prvakinja, doprvakinja, treća)
2 sportaša: Dubrava (2 trećeplasirana)
2 sportaša: Susedgrad Sokol (2 trećeplasirana)
1 prvak RH: Knin
1 doprvak RH: Jastreb, Novi Zagreb, Rugvica, Senj
1 trećeplasirani na PH: Ogrc
1 reprezentativac bez plasmana na PH: Kondor, Pantera
18. 6. 2009.

TIMETABLE - SATNICA

9.30 – 12.00 Preliminaries
12.00 – 13.30 Lunch Break
13.45 – 19.00 Preliminaries/Semifinals/Finals/Awarding

Opening Ceremony: June 26th, 17.00 – 18.00

26. lipnja
june 26
M -33kg Lovre Brečić, Marjan
M -37kg Luka Bugarin, Marjan
M -41kg Filip Jureta, Susedgrad Sokol
F  -29kg Tena Marinović, Osvit
F  -33kg Matea Korač, Kondor
F  -37kg Lucija Mlađenović, Pantera
27. lipnja
june 27
M -45kg Deni Andrun Razić, Osvit
M -49kg Vedran Ferenčak, Dubrava
M -53kg Slaven Janković, Knin
M -57kg Toni Kanaet, Marjan
F  -41kg Sanja Maljković, Osvit
F  -44kg Brigita Mamić, Novi Zagreb
F  -47kg Tanja Rastović, Marjan
F  -51kg Tamara Filipović, Senj
28. lipnja
june 28
M -61kg Marko Mutak, Jastreb
M -65kg Mislav Letinčić, Susedgrad Sokol
M+65kg Matej Koločaj, Ogrc
F  -55kg Ivona Skorup, Dubrava
F  -59kg Magdalena Janeš, Osvit
F +59kg Matina Šapina, Rugvica
poredak klubova
na posljednjem PH
medalje na PH u repki
na EP
medalje
na EP
1. 2. 3. ukupno
1. Osvit 5 2 4 11 4 1 (1+0+0)
2. Marjan 3 3 4 10 4 4 (2+2+0)
3. Jastreb 2 2 1 5 1  
4. Susedgrad Sokol 2 1 4 7 2 1 (1+0+0)
5. Rugvica 1 2 3 6 1 1 (0+0+1)
6. Radnik 1 1 0 2    
7/9. Bjelovar 1 0 1 2    
7/9. Metalac 1 0 1 2    
7/9. Orion 1 0 1 2    
10/11. Knin 1 0 0 1 1 1 (0+0+1)
10/11. Sajnami 1 0 0 1    
12. Fox 0 2 1 3    
13. Dubrava 0 1 3 4 2 1 (0+0+1)
14. Omega 0 1 1 2    
15/18. Kondor 0 1 0 1 1  
15/18. Novi Zagreb 0 1 0 1 1 1 (0+0+1)
15/18. Orka 0 1 0 1    
15/18. Senj 0 1 0 1 1  
19/20. Pantera 0 0 3 3 1 1 (1+0+0)
19/20. Zaprešić 0 0 3 3    
21/28. Feniks 0 0 1 1    
21/28. Forteca 0 0 1 1    
21/28. Gacka 0 0 1 1    
21/28. Lekenik 0 0 1 1    
21/28. Neryo 0 0 1 1    
21/28. Ogrc 0 0 1 1 1  
21/28. Otok 0 0 1 1    
21/28. Zadar 0 0 1 1    

26. 6. 2009.

PRVI DAN

M -33kg Lovre Brečić, Marjan (PH'08/1 -33kg, AO'09/1)
Lovre Brecic - 1. kolo slobodan
Lovre Brecic - Sandro Peer, Austria 2:0
Lovre Brecic - Dmytro Milashchenko, Ukraine 12:5
Lovre Brecic - Evgeny Pak, Russia 7:0
srebro Lovre Brecic - Pierre M Ramanantsoa, France 3:10
M -37kg Luka Bugarin, Marjan (PH'08/2 -37kg, AO'09/2)
Luka Bugarin - Hasan-Ahmet Koca, Germany 8:1
Luka Bugarin - Pavel Abramenkov, Russia 4:0
Luka Bugarin - Stepan Dimitrov, Moldova 4:1
Luka Bugarin - Anej Brumec, Slovenia 11:9
srebro Luka Bugarin - Sean Mcconnell, Ireland 2:3
M -41kg Filip Jureta, Susedgrad Sokol (PH'08/3, AO'09/3 -41)
Filip Jureta - Kristo Frigyes, Hungary 3:0
Filip Jureta - Alexander Smirnov, Russia 0:0 gp
F -29kg Tena Marinović, Osvit (AO'09/3 -29kg)
Tena Marinovic - 1. kolo slobodna
Tena Marinovic - Yedemskaya, Russia 0:7 bronca
F -33kg Matea Korač, Kondor
Mateja Korac - Natalya Arzumanova, Russia 9:7
Mateja Korac - Kyriaki Kouttouki, Cyprus 5:11
F -37kg Lucija Mlađenović, Pantera
Lucija Mladenovic - Anastasia Pankina, Russia 4:1
Lucija Mladenovic - Felisity Stoikova, Bulgaria 9:3
Lucija Mladenovic - Irene Pashiouli, Cyprus 7:0
ZLATO Lucija Mladenovic - Sezen Sevik, Turkey 2:1
27. 6. 2009.

DRUGI DAN

M -45kg Deni Andrun Razić, Osvit (PH'08/1, AO'09/3 -45kg)
Deni Andrun Razic, Croatia - Suat Tekin, Turkey 0:2
M -49kg Vedran Ferenčak, Dubrava (PH'08/3 -49kg)
Vedran Ferencak, Croatia - Tugay Ingun, Germany 1:2
M -53kg Slaven Janković, Knin (PH'08/1 -49kg)
Slaven Jankovic - Jesus Turpin Martos, Spain 1:0 gp
Slaven Jankovic - Bojan Arbutina, Serbia 1:0
bronca Slaven Jankovic - Angelos Keramitsis, Greece 1:2
M -57kg Toni Kanaet, Marjan (PH'08/2 -49kg, AO'09/1 -57kg)
Toni Kanaet - Omar Gromilic, BiH 7:1
Toni Kanaet - Valentin Delval, France 4:3
Toni Kanaet - Oleksii Malitskyi, Ukraine 1:0
ZLATO Toni Kanaet - George Lee, GB 4:2
F -41kg Sanja Maljković, Osvit (PH'08/1, AO'09/1 -41kg)
Sanja Maljkovic - Stella Kyriakidou, Cyprus 7:2
Sanja Maljkovic - Dolores Lopez Merino, Spain 1:0 gp
Sanja Maljkovic - Yulia Kustova, Russia 1:0
ZLATO Sanja Maljkovic - Stavroula Kontou, Greece 2:0
F -44kg Brigita Mamić, Novi Zagreb (PH'08/2, AO'09/1 -44kg)
Brigita Mamic - Marija Perisic, Serbia 9:1
Brigita Mamic - Anastasia Safronava, Belarus 2:0
bronca Brigita Mamic - Anfisa Samokhvalova, Russia -1:1
F -47kg Tanja Rastović, Marjan (PH'08/1, AO'09/1 -47kg)
Tanja Rastovic - Loucia Poyiadji, Cyprus 8:0
Tanja Rastovic - Aikaterini Piperaki, Greece 5:2
Tanja Rastovic - Ana Petrusic, Slovenia 0:0 sup
ZLATO Tanja Rastovic - Judiht Baeta Humanes, Spain 11:3

F -51kg

Tamara Filipović, Senj (PH'08/2 -51kg)
Tamara Filipovic - 1. kolo slobodna
Tamara Filipovic - Anna-Lena Fromming, Germany 2:0
Tamara Filipovic - Farida Azizova, Azerbaijan 0:6 bronca

28. 6. 2009.

TREĆI DAN
M -61kg Marko Mutak, Jastreb (PH'08/2 -61kg)
Marko Mutak - Savvas Kilinkaridis, Greece 0:1
M -65kg Mislav Letinčić, Susedgrad Sokol (PH'08/3 -65kg)
Mislav Letincic - Eduard Skolota, Ukraine 1:0
Mislav Letincic - Alikhan Alikhanov, Rusia 7:6
ZLATO Mislav Letincic - Theodoros Koumousidis, Greece 6:3
M +65kg Matej Koločaj, Ogrc (PH'08/3 -65kg)
Matej Kolocaj - Manuel Di Stefano, Italy 9:2
Matej Kolocaj - Konstantinos Benos, Greece 8:12 bronca
F -55kg Ivona Skorup, Dubrava (PH'08/3, AO'09/2 -55kg)
Ivona Skorup - Mikaella Damaskinou, Cyprus 7:0
Ivona Skorup - Karolina Vander Zwaag, Poland 8:6
bronca Ivona Skorup, Croatia - Yonca Celik, Germany 2:3
F -59kg Magdalena Janeš, Osvit (PH'08/2, AO'09/3 -59kg)
Magdalena Janeš - 1. kolo slobodna
Magdalena Janeš - Theodora Ntintou, Greece 5:8 bronca
F +59kg Matina Šapina, Rugvica (PH'08/2, AO'09/3 +59kg)
Matina Šapina - Ahata Oliynyk, Ukraine 9:1
Matina Šapina - Joana Costa, Portugal 7:0
bronca Matina Šapina - Ana Bajic, Serbia 2:9
 

O D J E C I

29. 6. 2009.

BRILJANTNO EP

 U dvorani III Doma sportova nastupilo je 350 boraca iz 38 zemalja - 10% više nego na prošlom prvenstvu u Budimpešti 2007. Naši jedini članovi repke s prethodnim iskustvom branili su titule viceprvaka Europe: Sanja Maljković postala je jedna od novih prvakinja, a Luka Bugarin je opet osvojio srebro. Konačno smo doživjeli briljantan nastup jedne naše državne taekwondo vrste: 20 kadeta i kadetkinja osvojilo nam je 11 medalja (5+2+4). I kadeti i kadetkinje ekipno su prvi.
29. 6. 2009.

NEMA STRAHA ZA BUDUĆNOST

 Naše najuspješnije od tri jako uspješna Kadetska EP još jednom dokazuje da ovoj zemlji ne fali talentiranih sportaša i trenera koji će ih na vrijeme prepoznati. Medalje je uzelo 11 članova repke, dok je od preostalih četvero izgubilo svoj drugi meč, a petero je izgubilo već prvi... Analiziranje poraza ovaj put prepuštamo klubovima i vodstvu repke - recimo tek da su tri borbe izgubljene od Grčke, dvije od Rusije, a po jedna od Azerbajdžana, Cipra, Njemačke i Turske.
29. 6. 2009.

MARJANE, MARJANE

 Apsolutni hit prvenstva je nastup četiri sportaša Taekwondo kluba Marjan, kojim su dokazali da u svim dobnim skupinama raspolažu kadrom kojega svijet mora uvažavati. Aktualne doprvakinje svijeta seniorka Ana Zaninović i Europe juniorka Marina Usanović na vrhu su dobile društvo kadetskih prvaka Europe Tanje Rastović i Toni Kanaeta, a srebra su osvojili Lovre Brečić i Luka Bugarin. Da su samo oni nastupili za našu repku, kadeti bi nam i dalje bili ekipno prvi.
29. 6. 2009.

ROĐENA PANTERA

 Erna Bjažić, osobna trenerica europske kadetske prvakinje Lucije Mlađenović (Taekwondo klub Pantera): "Mnogo toga bi se promijenilo da se kadetsko prvenstvo Hrvatske održalo prije Europskog: Lucija Mlađenović je bez plasmana na PH jer nije imala pravo nastupa na državnom 2008. Rođena je 17.9.1997. Nema još 12 godina. Ona nije neki joker s klupe. Bila je više puta 1. na velikim međunarodnim natjecanjima za djecu (KTO, Park pokal) i na domaćim natjecanjima. Trenira skoro 5 godina i ima pregršt medalja i pokala za najbolju kadetkinju turnira. Kao trenerica ozbiljno sam računala na nju i na Europskom prvenstvu. Nakon brojnih natjecanja bila je potpuno samouvjerena i sigurna u svaku svoju pobjedu."
 

SVE BORBE NAŠIH KADETA

 

ČETIRI POBJEDE

M -37kg Luka Bugarin, Marjan - Hasan-Ahmet Koca, Germany 8:1
Luka Bugarin - Pavel Abramenkov, Russia 4:0
Luka Bugarin - Stepan Dimitrov, Moldova 4:1
Luka Bugarin - Anej Brumec, Slovenia 11:9
srebro Luka Bugarin - Sean Mcconnell, Ireland 2:3
M -57kg Toni Kanaet, Marjan - Omar Gromilic, BiH 7:1
Toni Kanaet - Valentin Delval, France 4:3
Toni Kanaet - Oleksii Malitskyi, Ukraine 1:0
ZLATO Toni Kanaet - George Lee, GB 4:2
F -37kg Lucija Mlađenović, Pantera - Anastasia Pankina, Russia 4:1
Lucija Mlađenović - Felisity Stoikova, Bulgaria 9:3
Lucija Mlađenović - Irene Pashiouli, Cyprus 7:0
ZLATO Lucija Mlađenović - Sezen Sevik, Turkey 2:1
F -41kg Sanja Maljković, Osvit - Stella Kyriakidou, Cyprus 7:2
Sanja Maljković - Dolores Lopez Merino, Spain 1:0 gp
Sanja Maljković - Yulia Kustova, Russia 1:0
ZLATO Sanja Maljković - Stavroula Kontou, Greece 2:0
F -47kg Tanja Rastović, Marjan - Loucia Poyiadji, Cyprus 8:0
Tanja Rastović - Aikaterini Piperaki, Greece 5:2
Tanja Rastović - Ana Petrusic, Slovenia 0:0 sup
ZLATO Tanja Rastović - Judiht Baeta Humanes, Spain 11:3
  TRI POBJEDE
M -33kg Lovre Brečić, Marjan - Sandro Peer, Austria 2:0
Lovre Brečić - Dmytro Milashchenko, Ukraine 12:5
Lovre Brečić - Evgeny Pak, Russia 7:0
srebro Lovre Brečić - Pierre M Ramanantsoa, France 3:10
M -65kg Mislav Letincic - Eduard Skolota, Ukraine 1:0
Mislav Letincic - Alikhan Alikhanov, Rusia 7:6
ZLATO Mislav Letincic - Theodoros Koumousidis, Greece 6:3
  DVIJE POBJEDE
M -53kg Slaven Janković, Knin - Jesus Turpin Martos, Spain 1:0 gp
Slaven Janković - Bojan Arbutina, Serbia 1:0
bronca Slaven Janković - Angelos Keramitsis, Greece 1:2
F -44kg Brigita Mamic, Novi Zagreb - Marija Perisic, Serbia 9:1
Brigita Mamic - Anastasia Safronava, Belarus 2:0
bronca Brigita Mamic - Anfisa Samokhvalova, Russia -1:1
F -55kg Ivona Skorup, Dubrava - Mikaella Damaskinou, Cyprus 7:0
Ivona Skorup - Karolina Vander Zwaag, Poland 8:6
bronca Ivona Skorup, Croatia - Yonca Celik, Germany 2:3
F +59kg Matina Šapina, Rugvica - Ahata Oliynyk, Ukraine 9:1
Matina Šapina - Joana Costa, Portugal 7:0
bronca Matina Šapina - Ana Bajic, Serbia 2:9
  JEDNA POBJEDA
M -41kg Filip Jureta, Susedgrad Sokol - Kristo Frigyes, Hungary 3:0
Filip Jureta - Alexander Smirnov, Russia 0:0 gp
F -33kg Matea Korač, Kondor - Natalya Arzumanova, Russia 9:7
Matea Korač - Kyriaki Kouttouki, Cyprus 5:11
F -51kg Tamara Filipović, Senj - Anna-Lena Fromming, Ger 2:0
Tamara Filipović - Farida Azizova, Azerbaijan 0:6
M +65kg Matej Koločaj, Ogrc - Manuel Di Stefano, Italy 9:2
Matej Koločaj - Konstantinos Benos, Greece 8:12
  BEZ POBJEDE
M -49kg Vedran Ferenčak, Dubrava - Tugay Ingun, Germany 1:2
M -61kg Marko Mutak, Jastreb - Savvas Kilinkaridis, Greece 0:1
M -45kg Deni Andrun Razić, Osvit - Suat Tekin, Turkey 0:2
F -29kg Tena Marinović, Osvit - Yedemskaya, Russia 0:7
F -59kg Magdalena Janeš, Osvit - Theodora Ntintou, Greece 5:8

 

2011 | 2009 | 2010

 
seniorska ep
ep u-21
ep za klubove
prvenstva europskih sveučilišta
juniorska ep
kadetska ep
mediteranski kup
KADETSKO EP 2009
SVE HRVATSKE MEDALJE
1. Lucija Mlađenović, Pantera (-37kg)
1. Sanja Maljković, Osvit (-41kg)
1. Tanja Rastović, Marjan (-47kg)
1. Toni Kanaet, Marjan (-57kg)
1. Mislav Letinčić, Susedgrad Sokol (-65kg)
2. Lovre Brečić, Marjan (-33kg)
2. Luka Bugarin, Marjan (-37kg)
 3. Slaven Janković, Knin (-53kg)
3. Brigita Mamić, Novi Zagreb (-44kg)
3 Ivona Skorup, Dubrava (-55kg)
3. Matina Šapina, Rugvica (+59kg)

POJEDINAČNI POREDAK

KADETKINJE
-29kg Fin (10 competitors)
1. Anastasia Yedemskaya, Russia
2. Esra Kalem, Turkey
3. Leyla Jafarova, Azerbaijan
3. Cherylee Lungershausen, Germany
-33kg Fly (16 competitors)
1. Mirnesa Fetahovic, BiH
2. Kyriaki Kouttouki, Cyprus
3. Gizem Pekol, Turkey
3. Mathilda Svensson, Sweden
-37kg Bantam (18 competitors)
1. Lucija Mladenovic,
Croatia
2. Sezen Sevik, Turkey
3. Irene Pashiouli, Cyprus
3. Amila Karšic, BiH
-41kg Feather (16 competitors)
1. Sanja Maljkovic, Croatia
2. Stavroula Kontou, Greece
3. Busra Genc, Turkey
3. Yulia Kustova, Russia
-44kg Light (14 competitors)
1. Kubra Durdane Cakir, Turkey
2. Anfisa Samokhvalova, Russia
3. Brigita Mamic, Croatia
3. Amnah Chehade, Sweden
-47kg Welter (17 competitors)
1. Tanja Rastovic, Croatia
2. Judiht Baeta Humanes, Spain
3. Michal Zrihen, Israel
3. Ana Petrusic, Slovenia
-51kg Light middle (24 competitors)
1. Farida Azizova, Azerbaijan
2. Maria Mavrina, Russia
3. Magda Wiet Henin, France
3. Veronika Krejcova, Czech
-55kg Middle (18 competitors)
1. Yonca Celik, Germany
2. Laura Saez Martinez, Spain
3. Alexandra Potapova, Russia
3. Ivona Skorup, Croatia
-59kg Light heavy (12 competitors)
1. Anastasia Didenko Russia
2. Aysenur Yilmaz, Turkey
3. Theodora Ntintou, Greece
3. Cristiana Rizzelli, Italy
+59kg Heavy (11 competitors)
1. Ana Bajic, Serbia
2. Nafia Kus, Turkey
3. Matina Šapina, Croatia
3. Anastasia Zampoura, Greece
KADETI
-33kg Fin (26 competitors)
1. Pierre Michael Ramanantsoa, France
2. Lovre Brecic, Croatia
3. Evgeny Pak, Russia
3. Renato Tuka, BiH
-37kg Fly (25 competitors)
1. Sean McConnell, Ireland
2. Luka Bugarin, Croatia
3. Elmedin Cekrlija, BiH
3. Anej Brumec, Slovenia
-41kg Bantam (27 competitors)
1. Rolf Rempel, Germany
2. Oleksandr Slynko, Ukraine
3. Jamie Abley, Great Britain
3. Vladislav Prilutchi, Moldova
-45kg Feather (26 competitors)
1. Suat Tekin, Turkey
2. Avetik Ghazaryan, Armenia
3. Guram Kutubidze, Georgia
3. Mario Moitzi, Austria
-49kg Light (25 competitors)
1. Ron Atias, Israel
2. Marko Bodulica, Sweden
3. Michael Falkensteiner, Austria
3. Amin Badr, Great Britain
-53kg Welter (18 competitors)
1. Artem Marchenko, Ukraine
2. Angelos Keramitsis, Greece
3. Alexandre Castillo, France
3. Slaven Jankovic, Croatia
-57kg Light middle (20 competitors)
1. Toni Kanaet, Croatia
2. George Lee, Great Britain
3. Sadi Saygilar, Turkey
3. Oleksii Malitskyi, Ukraine
-61kg Middle (15 competitors)
1. Daniel Quesada, Spain
2. Raman Mushurui, Belarus
3. Sergey Avachev, Russia
3. Said Nuri Dogdu, Turkey
-65kg Light heavy (8 competitors)
1. Mislav Letincic, Croatia
2. Theodoros Koumousidis, Greece
3. Alikhan Alikhanov, Russia
3. Oscar Peon Lamas, Spain
+65kg Heavy (11 competitors)
1. Nikita Lagun, Belarus
2. Konstantinos Benos, Greece
3. Wiktor Komorowski, Poland
3. Andrey Batsaev, Russia

SLUŽBENI EKIPNI POREDAK
SVEUKUPNO
1. Croatia 5+2+4
2. Turkey 2+4+4
3. Russia 2+2+6
4. Germany 2+0+1
5. Spain 1+2+1
6. Ukraine 1+1+1
7. Belarus 1+1+0
8. BiH 1+0+3
9. France 1+0+2
10/11. Azerbaijan 1+0+1
10/11. Israel 1+0+1
12/13. Ireland 1+0+0
12/13. Serbia 1+0+0
14. Greece 0+4+2
15/16. GB 0+1+2
15/16. Sweden 0+1+2
17. Cyprus 0+1+1
18. Armenia 0+1+0
19/20. Austria 0+0+2
19/20. Slovenia 0+0+2
21/25. Czech 0+0+1
21/25. Georgia 0+0+1
21/25. Italy 0+0+1
21/25. Moldova 0+0+1
21/25. Poland 0+0+1

KADETKINJE

KADETI

1. Croatia 3+0+3
2. Russia 2+2+2
3. Turkey 1+4+2

4/6. Azerbaijan 1+0+1
4/6. BiH 1+0+1
4/6. Germany 1+0+1
7. Serbia 1+0+0
8. Spain 0+2+0
9. Greece 0+1+2
10. Cyprus 0+1+1
11. Sweden 0+0+2
12/16. Czech 0+0+1
12/16. France 0+0+1
12/16. Israel 0+0+1
12/16. Italy 0+0+1
12/16. Slovenia 0+0+1
1. Croatia 2+2+1
2. Ukraine 1+1+1
3. Belarus 1+1+0
4. Turkey 1+0+2
5/6. France 1+0+1
5/6. Spain 1+0+1
7/9. Germany 1+0+0
7/9. Ireland 1+0+0
7/9. Israel 1+0+0
10. Greece 0+3+0
11. GB 0+1+2
12/13. Armenia 0+1+0
12/13. Sweden 0+1+0
14. Russia 0+0+4
15/16. Austria 0+0+2
15/16. BiH 0+0+2
17/20. Georgia 0+0+1
17/20. Moldova 0+0+1
17/20. Poland 0+0+1
17/20. Slovenia 0+0+1

 

Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt