TAEKWONDO.HRBAT.COM

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

rezultati
olimpijske igre
europske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
grand slam
grand prix
poomsae
vijesti
natječaji
2017
2016
2015
2014
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

 
 

8. kadetsko prvenstvo Europe 2017.

Budimpešta, Mađarska, 5.-8. 10. 2017.

hrvatska reprezentacija

CF-33kg (18) Bruna Duvančić, Marjan
CF-37kg (22) Anja Popović, Fox
CF-41kg (23) Matea Jelić, Olympic Knin
CF-44kg (24) Tia Slovenc, Ion
CF-47kg (27) Lara Maras, Sutla Šenkovec
CF-51kg (23) Ariana Oreč, Zadar
CF-51kg (23) Helena Kičema, Novi Zagreb (President's Cup)
CF-51kg (23) Ema Galić, Metalac (President's Cup)
CF-55kg (24) Anđela Piplović, Marjan
CF-59kg (22) Ela Jelić, Olympic Knin
CF+59kg (18) Nika Petanjek, Dubrava

CM-33kg (21) Mateo Pratljačić, Div Knin
CM-37kg (29) Nikola Brnardić, Karlovac
CM-41kg (25) Vito Jelić, Dubrava
CM–45kg (30) Borna Herceg, Osvit
CM-49kg (26) Saša Mišljenović, Karlovac
CM-53kg (29) Josip Bilić, Marjan
CM-57kg (19) Matej Nikolić, Metalac
CM-61kg (21) Vito Krpan, Osvit
CM-65kg (19) Neven Sente, Susedgrad Sokol
CM+65kg (19) Roko Karin, Gusar

treneri (izvod iz izvješća organizatora):
Veljko Laura, Erna Bjažić, Hrvoje Bregeš, Martin Erdeljac,
Stipe Jarloni, Tomislav Karaula, Dinko Koštić, Feda Medak,
Ivan Petošić, Dragan Pinjuh

raspored natjecanja

plasman

5. 10. 2017. CF-29kg (14)
CF-33kg (18)
CM-33kg (21)
CM-37kg (29)
--
Bruna Duvančić
Mateo Pratljačić
Nikola Brnardić
-
Marjan
Div Knin
Karlovac
-
1.
9.
9.
6. 10. 2017. CF-37kg (22)
CF-41kg (23)
CM-41kg (25)
CM–45kg (30)
Anja Popović
Matea Jelić
Vito Jelić
Borna Herceg
Fox
Olympic Knin
Dubrava
Osvit
5.
9.
3.
5.
7. 10. 2017. CF-44kg (24)
CF-47kg (27)
CF-51kg (23)
CF-51kg (23)
CF-51kg (23)
CM-49kg (26)
CM-53kg (29)
CM-57kg (19)
Tia Slovenc
Lara Maras
Helena Kičema
Ariana Oreč
Ema Galić
Saša Mišljenović
Josip Bilić
Matej Nikolić
Ion
Sutla Šenkovec
Novi Zagreb
Zadar
Metalac
Karlovac
Marjan
Metalac
3.
9.
1.
5.
9.
5.
9.
17.
  8. 10. 2017. CF-55kg (24)
CF-59kg (22)
CF+59kg (18)
CM-61kg (21)
CM-65kg (19)
CM+65kg (19)
Anđela Piplović
Ela Jelić
Nika Petanjek
Vito Krpan
Neven Sente
Roko Karin
Marjan
Olympic Knin
Dubrava
Osvit
Susedgrad Sokol
Gusar
9.
17.
3.
5.
5.
5.
 

pojedinačni poredak

CF-29kg (14)
1. Nur Arayan (GER)
2. Emilia Li (RUS)
3. Areti Tsigka (GRE)
3. Dora Halasz (HUN)
CF-33kg (18)
1. Bruna Duvančić (CRO)
2. Aina Murzaeva (RUS)
3. Anastasiia Makarova (RUS)
3. Elsa Hernandez (ESP)
CF-37kg (22)
1. Fatma Eylul Koca (TUR)
2. Nilla Brostrom (NED)
3. Evelyn Buntusch (GER)
3. Martina Pesce (ITA)
CF-41kg (23)
1. Jovana Vasiljević (SRB)
2. Andrea Bokan (SRB)
3. Adriana Cerezo (ESP)
3. Anastasia Subbotina (RUS)
CF-44kg (24)
1. Roja Rezaie (GER)
2. Valeriia Romanova (RUS)
3. Tia Slovenc (CRO)
3. Irina Meshcherekova (RUS)
CF-47kg (27)
1. Katarina Kraisnik (BIH)
2. Vera Protsvetaeva (UKR)
3. Esma Nur Ersoy (TUR)
3. Sophia Efanova (RUS)
CF-51kg (23)
1. Helena Kičema (CRO)
2. Tania Maria Rache (ROU)
3. Anfisa Lazareva (RUS)
3. Antonia Ioannou (GRE)
CF-55kg (24)
1. Dimitra Sotiria Bitsikokou (GRE)
2. Sasja van Wanrooij (NED)
3. Sara Nuzzo (ITA)
3. Magdalena Josifoski (SRB)
CF-59kg (22)
1. Liliia Khuzina (RUS)
2. Juliana Lipatova (UKR)
3. Yuliya Karnevich (BLR)
3. Sandra Stamevski (SRB)
CF+59kg (18)
1. Anna Pekonkina (RUS)
2. Aicha Odrago (ESP)
3. Nika Petanjek (CRO)
3. Aliah Angel Palma (ITA)

CM-33kg (21)
1. Bendeguz Molnar (HUN)
2. Olexandr Oganov (UKR)
3. Idar Bagov (RUS)
3. Teodoro Del Vecchio (ITA)
CM-37kg (29)
1. Tom Pashcovsky (ISR)
2. Sebastian Oberski (GER)
3. Milan Molle (NED)
3. Hristo Bogdanov (BUL)
CM-41kg (25)
1. Zeynel Firat Tanriverdi (TUR)
2. Aleksandr Tsoi (RUS)
3. Danylo Ulianov (UKR)
3. Vito Jelić (CRO)
CM–45kg (30)
1. Daniel Ladzhev (BUL)
2. Artem Stepanenko (RUS)
3. Kristian Storsu Borgen (NOR)
3. Nikola Lukić (SRB)
CM-49kg (26)
1. Gor Iakovlev (RUS)
2. Wassil Kheribi (FRA)
3. Omer Yasin Orhan (TUR)
3. Emre Tepe (GER)
CM-53kg (29)
1. Ilia Danilov (RUS)
2. Ivan Arbuzov (RUS)
3. Daniil Paliakou (BLR)
3. Filippos Kounoupas (GRE)
CM-57kg (19)
1. Lorenzo Glaviano (ITA)
2. Roman Parkhomenko (UKR)
3. Sotirios Michopoulos (GRE)
3. Sergei Reshetnikov (RUS)
CM-61kg (21)
1. Matvei Shekhovtcov (RUS)
2. Andreas Rodopoulos (GRE)
3. Giuseppe Guarna (ITA)
3. Yevgeniy Kucherenko (UKR)
CM-65kg (19)
1. Amran Liev (RUS)
2. Andrea Riondino (ITA)
3. Elias Ibisi (FRA)
3. Valerii Tanasiuk (UKR)
CM+65kg (19)
1. Vladyslav Dzoz (UKR)
2. Michal Paczkowski (POL)
3. Dragos Marinescu (MDA)
3. Nikola Ostojić (SRB)

sve borbe naših kadeta

   

Bruna Duvančić, Marjan, CF-33kg (18) * 1.mjesto

1. kolo: Sophia Spagnoletti (ITA) 28:12
2. kolo: Ada Avdagić (BIH) 42:7
3. kolo: Hiba Maghnouj (NED) 14:5
PF: Anastasiia Makarova (RUS) 7:0
F: Aina Murzaeva (RUS) 11:2

 

Helena Kičema, Novi Zagreb, CF-51 (23) * 1.mjesto

1. kolo: slobodna
2. kolo: Ksenija Spajić (SRB) 11:4
3. kolo: Siobann Delaye (FRA) 18:7
PF: Anfisa Lazareva (RUS) 9:2
F: Tania Maria Rache (ROU) 27:11

   

Tia Slovenc, Ion, CF-44kg (24) * 3. mjesto
1. kolo: slobodna
2. kolo: Aleksandra Mitić (SRB) 25:11
3. kolo: Sefika Cakal (TUR) 2:0 gp
PF: Roja Rezaie (GER) 7:23

   

Nika Petanjek, Dubrava, CF+59kg (18) * 3. mjesto
1. kolo: Ayselnur Saglik (TUR) 21:9
2. kolo: Emma-Rosa Bessi (FRA) 33:11
PF: Anna Pekonkina (RUS) 2:4

   

Vito Jelić, Dubrava, CM-41kg (25) * 3. mjesto
1. kolo: slobodan
2. kolo: Stefan Stamenov (BUL) 25:8
3. kolo: Kiran Chitaroe (NED) 10:9
PF: Aleksandr Tsoi (RUS) 9:11

 

Anja Popović, Fox, CF-37kg (22) * 5. mjesto
1. kolo: Anastasiia Shabalkina (RUS) 9:6
2. kolo: Tegan Paynter (GBR) 7:4
3. kolo: Fatma Eylul Koca (TUR) 2:7

 

Matea Jelić, Olympic Knin, CF-41kg (23) * 9. mjesto
1. kolo: slobodna
2. kolo: Andrea Bokan (SRB) 20:24

 

Lara Maras, Sutla Šenkovec, CF-47kg (27) * 9. mjesto
1. kolo: Lilja Ostervall (SWE) 23:11
2. kolo: Vera Protsvetaeva (UKR) 3:16

 

Ariana Oreč, Zadar, CF-51kg (23) * 5. mjesto
1. kolo: slobodna
2. kolo: Iva Popovska (MKD) 13:2
3. kolo: Tania Maria Rache (ROU) 6:10

 

Ema Galić, Metalac, CF-51kg (23) * 9. mjesto
1. kolo: slobodna
2. kolo: Nedi Korelli (CYP) 10:12

 

Anđela Piplović, Marjan, CF-55kg (24) * 9. mjesto
1. kolo: Julia Voll (GER) 7:0
2. kolo: Cheyenne Brito (ESP) 12:22

 

Ela Jelić, Olympic Knin, CF-59kg (22) * 17. mjesto
1. kolo: Kaja Husby Hansen (NOR) 21:23

 

Mateo Pratljačić, Div Knin, CM-33kg (21) * 9. mjesto
1. kolo: slobodan
2. kolo: Merdan Calik (TUR) 11:20

 

Nikola Brnardić, Karlovac, CM-37kg (29) * 9. mjesto
1. kolo: Matteo Marinaro (ITA) 31:13
2. kolo: Tom Pashcovsky (ISR) 1:22

 

Borna Herceg, Osvit, CM–45kg (30) * 5. mjesto
1. kolo: Denis Buzuc (ROU) 33:3
2. kolo: Daniel Timofti (MDA) 13:11
3. kolo: Daniel Ladzhev (BUL) 15:21

 

Saša Mišljenović, Karlovac, CM-49kg (26) * 5. mjesto
1. kolo: Yaroslav Cherkasov (RUS) 24:6
2. kolo: Lin Kovacic (SLO) 27:18
3. kolo: Wassil Kheribi (FRA) 16:34

 

Josip Bilić, Marjan, CM-53kg (29) * 9. mjesto
1. kolo: Lucas Klint Dehn (DEN) 33:23
2. kolo: Alexios Michalopoulos (GRE) 15:19

 

Matej Nikolić, Metalac, CM-57kg (19) * 17. mjesto
1. kolo: Biel Ruiz (AND) 7:8

 

Vito Krpan, Osvit, CM-61kg (21) * 5. mjesto
1. kolo: Martin Martirosyan (ARM) 14:6
2. kolo: Andreas Rodopoulos (GRE) 9:17

 

Neven Sente, Susedgrad Sokol, CM-65kg (19) * 5. mjesto
1. kolo: Antons Vavilovs (LAT) 14:7
2. kolo: Valerii Tanasiuk (UKR) 20:26

 

Roko Karin, Gusar, CM+65kg (19) * 5. mjesto
1. kolo: Kristiyan Zlatev (BUL) 16:3
2. kolo: Dragos Marinescu (MDA) 6:10

sve vijesti za listopad 2017

 
europska prvenstva

seniori

olimpijske

u-21 klubovi
studenti juniori
> kadeti ml.kadeti
  veterani
kadetska ep

kadetsko prvenstvo Europe 2017.

sve hrvatske medalje
1. Bruna Duvančić, Marjan, CF-33kg (18)
1. Helena Kičema, Novi Zagreb, CF-51kg (23)
3. Tia Slovenc, Ion, CF-44kg (24)
3. Nika Petanjek, Dubrava, CF+59kg (18)
3. Vito Jelić, Dubrava, CM-41kg (25)

 

uspješnost zemalja - UKUPNO

1. Russia (6+6+7)
2. Germany (2+1+2)
3. Croatia (2+0+3)
11. BIH (1+0+0)
11. Israel (1+0+0)
13. Netherlands (0+2+1)
  4. Turkey (2+0+2)
5. Ukraine (1+4+3)
6. Italy (1+1+5)
7. Greece (1+1+4)
7. Serbia (1+1+4)
9. Bulgaria (1+0+1)
9. Hungary (1+0+1)
14. Spain (0+1+2)
15. France (0+1+1)
16. Poland (0+1+0)
16. Romania (0+1+0)
18. Belarus (0+0+2)
19. Moldova (0+0+1)
19. Norway (0+0+1)

uspješnost zemalja - KADETKINJE

1. Russia (2+3+5)
2. Croatia (2+0+2)
3. Germany (2+0+1)
8. Netherlands (0+2+0)
8. Ukraine (0+2+0)
10. Spain (0+1+2)
  4. Serbia (1+1+2)
5. Greece (1+0+2)
6. Turkey (1+0+1)
7. BIH (1+0+0)
11. Romania (0+1+0)
12. Italy (0+0+3)
13. Belarus (0+0+1)
13. Hungary (0+0+1)

uspješnost zemalja - KADETI

1. Russia (4+3+2)
2. Ukraine (1+2+3)
3. Italy (1+1+2)
4. Bulgaria (1+0+1)
4. Turkey (1+0+1)
6. Hungary (1+0+0)
6. Israel (1+0+0)
8. Greece (0+1+2)
9. France (0+1+1)
9. Germany (0+1+1)
11. Poland (0+1+0)
  12. Serbia (0+0+2)
13. Croatia (0+0+1)
13. Belarus (0+0+1)
13. Moldova (0+0+1)
13. Netherlands (0+0+1)
13. Norway (0+0+1)
 
sva naša Kadetska PE - kronološki
prvenstvo medalje ekipno
1. KPE Palermo 2005 (4+1+2) 3.
2. KPE Budimpešta 2007 (3+3+2) 3.
3. KPE Zagreb 2009 (5+2+4) 1.
4. KPE Tbilisi 2011 (0+4+1) 10.
5. KPE Bukurešt 2013 (4+2+3) 2.
6. KPE Strasbourg 2015 (0+0+3) 17.
7. KPE Bukurešt 2016 (1+0+2) 6.
8. KPE Budimpešta 2017 (2+0+3) 3.
sva naša Kadetska PE - uspješnost
prvenstvo medalje ekipno
1. 3. KPE Zagreb 2009 (5+2+4) 1.
2. 5. KPE Bukurešt 2013 (4+2+3) 2.
3. 1. KPE Palermo 2005 (4+1+2) 3.
4. 2. KPE Budimpešta 2007 (3+3+2) 3.
5. 8. KPE Budimpešta 2017 (2+0+3) 3.
6. 7. KPE Bukurešt 2016 (1+0+2) 6.
7. 4. KPE Tbilisi 2011 (0+4+1) 10.
8. 6. KPE Strasbourg 2015 (0+0+3) 17.
Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt