TAEKWONDO.HRBAT.COM

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

WTF KALENDAR
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
World Taekwondo Federation
 

 
 

2012

Siječanj
January
11.-12. African Qualification Tournament for OG WTF G-5   Kairo Egypt
14. Licenčni seminar za trenere i voditelje HTS-a   Zagreb Hrvatska
15. Licenčni seminar za ispitivače taekwondo zvanja HTS-a   Zagreb Hrvatska
15. Polaganja za crne pojaseve 1. do 4. Dan   Zagreb Hrvatska
14.-15.  Tečaj HOA (II dio specijalnosti, 14.-20.1.)     Hrvatska
21.-22.  Licenčni seminar za taekwondo suce HTS-a   Zagreb Hrvatska
27.-29. European Qualification Tournament for OG WTF G-5   Kazan Russia
Veljača
February
4.-5. M-2 (ogledni turnir za juniorsku repku) invitation Rugvica Croatia
9.-11. Bahrain Open WTF G-1   Manama Bahrain
11.-12. Trelleborg Open WTF G-1  ETU-A-class invitation Trelleborg Sweden
11.-12. Don Bosco Open 2012. (tehnika)   Zagreb Croatia
18. Dalmacija Kup (ogledni turnir za juniorsku repku) invitation Split Croatia
21.-24. U.S. Open Taekwondo Championships WTF G-2 invitation Las Vegas USA
25. German Open Poomsae ETU A-Class invitation Ingolstadt Germany
Ožujak
March
3. 15th Open Challenge Cup Poomsae 2012 invitation Tongeren Belgium
3. Juniorsko prvenstvo Hrvatske   Zagreb Hrvatska
3.-4. German Open WTF G-1  ETU-A-class invitation Hamburg Germany
4. 29th Open Challenge Cup Kyorugi 2012 invitation Tongeren Belgium
17. Feniks Budo Sport kup (borba, tehnika, kick) poziv Zagreb Croatia
17.-18. Dutch Open ETU A-class invitation Eindhoven Netherlands
24. Plemeniti turnir Zaprešića invitation Zaprešić Croatia
24.-25. 10th Spanish Open WTF G-2  ETU-A-class invitation Alicante Spain
31. Memorijalni turnir 'Josip Jović'   Imotski Croatia
31. Vinkovci Open   Vinkovci Croatia
31. Kup Nove Gradiške   NovaGradiška Croatia
31.3.-1.4. Belgian Open ETU A-class invitation Gent Belgium
31.3.-1.4. 16e Open International d’Alsace invitation Schiltigheim France
Travanj
April
5.-8. 9th WTF World Junior Taekwondo Championships   Sh. El Sheikh Egypt
14.-15. Seniorsko prvenstvo Hrvatske   Zagreb Hrvatska
21.-22. Jurjevo   Sisak Croatia
21.-22. Dan Gun Open (borba i tehnika)   Zagreb Croatia
25.-27. 2nd Asian Junior Taekwondo Championships   HCMC Vietnam
28.-29. Bljesak 1995   Novska Croatia
28.-30. 20th Asian Taekwondo Championships WTF G-5   HCMC Vietnam
Svibanj
May
1.-2. 2nd Asian Poomsae Championships   HCMC Vietnam
3.-4. 2nd Asian Junior Poomsae Championships   HCMC Vietnam
3.-6. European Taekwondo Championships WTF G-5   Manchester GB
5.-6. Gacka Open   Otočac Croatia
10.-13. Canada Open WTF G-1   Toronto Canada
12.-13. Susedgrad Sokol Pokal (borba i tehnika)   Zagreb Croatia
13. Kup grada Zagreba (ekipno)   Zagreb Hrvatska
19. Danish Open Poomsae ETU A-Class invitation Kolding Danmark
19. Jurjevo 2012   Lekenik Croatia
20.-25. Sportaccord Convention   QuebecCity Canada
26. Karlovac Open (borba i tehnika) invitation Karlovac Croatia
25.-30. 12th World University Taekwondo Championships WTF G-2   Pocheon Korea
27.-29. 7th Asia Pacific Deaf Games - Taekwondo   Seoul Korea
Lipanj
June
2.-3. Austrian Open ETU A-class   Innsbruck Austria
2.-3. Grobnik Kup (borba i tehnika)   Mavrinci Croatia
2.-6. Int. WTF Poomsae Referee Seminar and Refresher Course   Belgrade Serbia
8.-12. International Referee–Coach Joint Training Camp   Suzhou China
9.-10. Memorijalni turnir 'Senjski vitezovi'   Senj Croatia
14.-17. European Taekwondo Championships u-21   Athens Greece
16. Austrian Open Poomsae ETU A-Class   Vienna Austria
16.-17. 8e Coupe du monde francophone   Abidjan Cote d'Ivoire
20.-25.  2nd South American Taekwondo Championships   Buenos Aires Argentina
Srpanj
July
30.6.-1.7. 5th Mediterranean Taekwondo Cup 2012 - odgođeno   Bursa Turkey
4.-8. Alexandria International Open WTF G-1 - odgođeno invitation Alexandria Egypt
12.-17. International Children's Games   Daegu Korea
13.-23. 1st European Universities Games   Cordoba Spain
19.-24.  4th World Youth Taekwondo Camp   Muji Korea
Kolovoz
August
8.-11. OLYMPIC GAMES TAEKWONDO TOURNAMENT WTF G-10   London GB
18. Finnish Open Poomsae ETU A-Class   Turku Finland
25.-26. Korčula Open (borba i tehnika)   Korčula Croatia
Rujan
September
7.-9.  Polish Open 2012 - Warsaw Cup   Warsaw Poland
7.-9. Australian Open WTF G-1   Gold Coast Australia
11.-13. 14th World Deaf Martial Arts Championships   Margarita Venezuela
15. Wonderful Copenhagen TT   Copenhagen Denmark
15.-16. Rovinj Open (borba i tehnika)   Rovinj Croatia
15.-16. 1st Moldavian Open - CADETS   Chisinau Moldova
22.-23.  Balkan Taekwondo Championships   Sarajevo BiH
22.-23. Susret prijateljstva (borba i tehnika)   Slav. Brod Croatia
23. Prvenstvo Zagreba (s/j/k)   Zagreb Hrvatska
29. Hallelujah Cup (borba, tehnika, kick)   Karlovac Croatia
29.-30. 12th Riviera Cup (Kyorugi, Poomsae)   Vevey Switzerland
Listopad
October
5.-7. Ukraine Open Cup ETU A-class   Kharkov Ukraine
6. Bjelovar '91   Bjelovar Croatia
6. Olympic Open   Sarajevo BiH
7. Poomsae taekwondo turnir Zaprešića   Zaprešić Croatia
9.-12. 18th Pan American Taekwondo Championships WTF G-5   Sucre Bolivia
9.-11. 2nd Pan American Senior Poomsae Championships   Sucre Bolivia
9.-11. 2nd Pan American Para-Taekwondo Championships   Sucre Bolivia
12. 1st Euro-Asia Intercontinental Championships   Moscow Russia
13. Hungarian Open Poomsae ETU A-Class   Budapest Hungary
13. Tehničko prvenstvo Hrvatske   Rijeka Hrvatska
13.-14. Russia Open WTF G-1  ETU-A-class   Moscow Russia
13.-14. Pan American Open   Sucre Bolivia
14. Kondor Open   Zagreb Croatia
14. 10th International Israel Open ETU A-class   ?? Israel
20.-21. 11th Galeb Belgrade Trophy - Serbian Open ETU A-class   Belgrade Serbia
20.-26. 21st CISM World Military Taekwondo Championship WTF G-1   HCMC Vietnam
25.-30. 7th Korea Open WTF G-2   Gyeongju Korea
27. Jastreb Open (borba i tehnika)   Zagreb Croatia
Studeni
November
1.-4. European Taekwondo Team Championships - odgođeno   Crete Greece
2.-4. 11th African Championships WTF G-5   Antananarivo Madagascar
5. 1st African Cup Taekwondo Team Championships WTF G-5   Antananarivo Madagascar
6. 2nd African Taekwondo Poomsae Championships   Antananarivo Madagascar
10.-11. 18. Zagreb - Croatia Open ETU A-class   Zagreb Croatia
10.-11. Swiss Open WTF G-1  ETU-A-class   Lausanne Switzerland
17. Serbian Open Poomsae ETU A-Class   Belgrade Serbia
22. World Para-taekwondo Championships   Santa Cruz Aruba
23.-25. World Cup Taekwondo Team Championships WTF G-5   Santa Cruz Aruba
24. 1. Studentsko taekwondo prvenstvo Republike Hrvatske   Karlovac Hrvatska
24. 1. Vukovar Open (seniori, juniori, kadeti)   Vukovar Hrvatska
24. Kup Marjana (mlađi kadeti)   Split Croatia
24. Adidas Maksimir Kup (seniori, juniori, kadeti; borba i tehnika)   Zagreb Croatia
Prosinac
December
1. Kadetsko prvenstvo Hrvatske   Osijek Hrvatska
1.-2. 2012 Oceania Taekwondo Championships WTF G-5   Gold Coast Australia
1.-2. 27. Internationaler Park Pokal BRT   Sindelfingen Germany
6.-9. 7. WTF World Taekwondo Poomsae Championships   Tunja Colombia
8. Sveti Nikola   Duga Resa Croatia
13.-16. International Children of Ukraine   Kharkov Ukraine
21.-22. 24th Fajr Open WTF G-1   Tehran Iran

Vrh-Top

© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt