TAEKWONDO.HRBAT.COM

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

rezultati
olimpijske igre
europske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
grand slam
grand prix
poomsae
vijesti
natječaji
2017
2016
2015
2014
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

Seniorsko prvenstvo Hrvatske 2013.

Nova Gradiška, 18. 5. 2013.

seniorski prvaci Hrvatske 2013.

SF-46kg (4) • Mateja Kunović, Banija Pandas
SF-49kg (5) • Lucija Zaninović, Marjan
SF-53kg (10) • Ana Zaninović, Marjan
SF-57kg (13) • Tanja Rastović, Marjan
SF-62kg (6) • Marina Sumić, Metalac
SF-67kg (9) • Jelena Jureta, Susedgrad Sokol
SF-73kg (9) • Franka Anić, Forteca Korčula
SF+73kg (6) • Ines Kovač, Metalac

SM-54kg (4) • Piero Marić, Marjan
SM-58kg (5) • Lovre Brečić, Marjan
SM-63kg (19) • Stipe Jarloni, Knin
SM-68kg (17) • Filip Grgić, Metalac
SM-74kg (17) • Tin Solenički, Susedgrad Sokol
SM-80kg (12) • Toni Kanaet, Marjan
SM-87kg (8) • Nikola Bojo, Zadar
SM+87kg (4) • Vedran Golec, Jastreb

pojedinačni poredak

SF-46kg
1. Mateja Kunović, Banija Pandas
2. Stela Šimunić, Metalac
3. Barbara Trupković, Karlovac
3. Dina Vidović, Čigra
SF-49kg
1. Lucija Zaninović, Marjan
2. Kristina Tomić, Osvit
3. Ana Šoštarko, Bjelovar
3. Ana Pavlović, Metalac
SF-53kg
1. Ana Zaninović, Marjan
2. Jelena Žeravica, Orion
3. Dora Marić, Salona
3. Sanja Maljković, Osvit
SF-57kg
1. Tanja Rastović, Marjan
2. Martina Zubčić, Dubrava
3. Matea Knežević, Škorpion
3. Karla Krsnik, Dubrava
SF-62kg
1. Marina Sumić, Metalac
2. Antonija Žeravica, Orion
3. Ana Vranešić, Banija Pandas
3. Marija Štetić, Dubrava
SF-67kg
1. Jelena Jureta, Susedgrad Sokol
2. Ana Znaor, Pantera
3. Kristina Mijat, HBD Vodice
3. Rea Budić, Dubrava
SF-73kg
1. Franka Anić, Forteca Korčula
2. Iva Radoš, Dubrava
3. Marija Koledić, Sajnami
3. Lana Čaktaš, Osvit
SF+73kg
1. Ines Kovač, Metalac
2. Mia Radoš, Dubrava
3. Danica Žagar, Likos
3. Rea Veseli, Osvit

SM-54kg
1. Piero Marić, Marjan
2. Josip Tenjer, Pantera
3. Matija Plesec, Omega
3. Dragan Kerošević, Rugvica
SM-58kg
1. Lovre Brečić, Marjan
2. Tihomir Baličević, Sajnami
3. Brian Češljar, Fox
3. Filip Atlija, Jastreb
SM-63kg
1. Stipe Jarloni, Knin
2. Deni Andrun Razić, Osvit
3. Domagoj Krušić, Casper
3. Tomislav Karaula, Dubrava
SM-68kg
1. Filip Grgić, Metalac
2. Divijan-Martin Kelava, Sajnami
3. Bruno Rezo, Dubrava
3. Marko Marić, MTA
SM-74kg
1. Tin Solenički, Susedgrad Sokol
2. Filip Majcen, Susedgrad Sokol
3. Kristijan Filipčić, Casper
3. Robert Ledinski, Spiritus
SM-80kg
1. Toni Kanaet, Marjan
2. Dinko Šegedin, Forteca Korčula
3. David Milinković, Susedgrad Sokol
3. Stipe Ljubičić, Susedgrad Sokol
SM-87kg
1. Nikola Bojo, Zadar
2. Luka Boban, Jastreb
3. Dorian Zorić, Osijek
3. Nikola Drača, Zadar
SM+87kg
1. Vedran Golec, Jastreb
2. Luka Majetić, Jastreb
3. Ivan Karačić, Novi Zagreb
3. Luka Mavračić, Motiv+

službeni ekipni TOP-10/41

seniorke seniori ukupno
1. Marjan
2. Metalac
3. Dubrava
4. Banija Pandas
5. Osvit
6. Susedgrad Sokol
6. Forteca Korčula
8. Orion
9. Pantera
10. Sajnami
1. Marjan
2. Susedgrad Sokol
3. Jastreb
4. Metalac
5. Zadar
6. Knin
7. Sajnami
8. Osvit
9. Forteca Korčula
10. Dubrava
1. Marjan
2. Metalac
3. Susedgrad Sokol
4. Dubrava
5. Jastreb
6. Osvit
7. Forteca Korčula
8. Zadar
9. Sajnami
10. Banija Pandas

ostale vijesti za travanj 2013

 
prvenstva Hrvatske
2010 2011 2012 >2013
2014 2015 2016 2017

2018

2019

2020

2021

 
 
 
 
 
 
Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt