TAEKWONDO.HRBAT.COM

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

rezultati
olimpijske igre
europske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
grand slam
grand prix
poomsae
vijesti
natječaji
2017
2016
2015
2014
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

Seniorsko prvenstvo Hrvatske 2017.

Imotski, 2. 4. 2017.

seniorski prvaci Hrvatske 2017.

 

SF-46kg (6) • Paola Strašček, Jastreb
SF-49kg (6) • Kristina Tomić, Osvit
SF-53kg (10) • Stela Kavelj, Imotski
SF-57kg (10) • Sara Gelenčer, Elite
SF-62kg (14) • Marija Štetić, Dubrava
SF-67kg (6) • Kristina Čerina, Banija Pandas
SF-73kg (4) • Sara Rajčević, Fox
SF+73kg (3) • Melani Adamić Golić, Zaprešić

 

SM-54kg (5) Jan • Marijan Kovačević, Jastreb
SM-58kg (5) • Marko Lipovac, Jastreb
SM-63kg (7) • Lovre Brečić, Marjan
SM-68kg (13) • Bruno Rezo, Dubrava
SM-74kg (8) • Marko Mutak, Casper
SM-80kg (6) • Luka Horvat, Jastreb
SM-87kg (5) • Ivan Šapina, Rugvica
SM+87kg (4) • Vedran Golec, Jastreb

pojedinačni poredak

SF-46kg
1. PAOLA STRAŠĆEK, Jastreb
2. ANDREA PACADI, Fox
3. NATALIA LOVRIĆ, Velika Gorica
3. TENA MARINOVIĆ, Metalac
SF-49kg
1. KRISTINA TOMIĆ, Osvit
2. TAMARA TKALČEVIĆ, Casper
3. MATEA KORAČ, Dubrava
3. ANDREA GALETIĆ, Gacka
SF-53kg
1. STELA KAVELJ, Imotski
2. ANAMARIA KOVČALIJA, Velika Gorica
3. LARA DERDIĆ TRIFUNOVIĆ, V.Gorica
3. LUCIJA KRUNEŠ, Feniks-Vukomerec
SF-57kg
1. SARA GELENČER, Elite
2. ANA ŠARAVANJA, Rugvica
3. IVONA MIHANOVIĆ, Velika Gorica
3. MARIJA BADROV, Marjan
SF-62kg
1. MARIJA ŠTETIĆ, Dubrava
2. KRISTINA BEROŠ, Dubrava
3. ANA TASLAK, Jastreb
3. IVANA KRIVIĆ, Marjan
SF-67kg
1. KRISTINA ČERINA, Banija Pandas
2. IRA TAFRA, Gusar
3. ANA PIRAGIC, Omega
3. MIA VALINČIĆ, Gacka
SF-73kg
1. SARA RAJČEVIĆ, Fox
2. FRANKA ANIĆ, Elite
3. KATARINA MIHALJEVIĆ, Čigra
3. GLORIA BOJO, Zadar
SF+73kg
1. MELANI ADAMIĆ GOLIĆ, Zaprešić
2. IVA POŽEGA, Banija Pandas
3. ANDREJA IVAS, Karlovac
3. --

SM-54kg
1.JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ,Jastreb
2. LUKA TURKALJ, Metalac
3. LUCIAN JERAK, Zadar
3. MATIJA PLESEC, Omega
SM-58kg
1. MARKO LIPOVAC, Jastreb
2. MARKO MALJKOVIĆ, Osvit
3. MATIJA BRCKOVIĆ, Duga Resa
3. LOVRO MAVRLJA, Elite
SM-63kg
1. LOVRE BREČIĆ, Marjan
2. DENI ANDRUN RAZIĆ, Osvit
3. KARLO HERCEG, Osvit
3. JAN KOLIĆ, Osvit
SM-68kg
1. BRUNO REZO, Dubrava
2. ANTONIO DIVKOVIĆ, Dubrava
3. ANTONIO ŠEGOTA, Metalac
3. MARKO TRIVA, Marjan
SM-74kg
1. MARKO MUTAK, Casper
2. FILIP BESEDNIK, Metalac
3. LEO KATIĆ, Metalac
3. MATE ŠARAVANJA, Rugvica
SM-80kg
1. LUKA HORVAT, Jastreb
2. LUKA BAKOVIĆ, Galeb
3. TOMI TUDOR, Kocunar
3. FRANJO GUCIĆ, Zadar
SM-87kg
1. IVAN ŠAPINA, Rugvica
2. HRVOJE ŠEP, Jastreb
3. NIKOLA BOJO, Zadar
3. LUKA PERAJICA, Kocunar
SM+87kg
1. VEDRAN GOLEC, Jastreb
2. BRANIMIR TRLIN, Monter
3. LUKA BOBAN, Jastreb
3. IVAN RADOŠ, Metalac

službeni ekipni TOP-10/32

seniorke
1. Dubrava
2. Banija Pandas
3. Elite
4. Fox
5. Jastreb
6. Velika Gorica
7. Imotski
8. Osvit
9. Zaprešić
10. Casper
seniori
1. Jastreb
2. Dubrava
3. Metalac
4. Osvit
5. Rugvica
5. Marjan
7. Casper
8. Galeb
8. Monter
10. Zadar
ukupno
1. Jastreb
2. Dubrava
3. Osvit
4. Rugvica
5. Marjan
6. Metalac
7. Casper
8. Elite
9. Banija Pandas
10. Fox
10. Gusar
10. Rugvica

kompletna izvješća, s rezultatima (pdf)

ostale vijesti za travanj 2017

 
prvenstva Hrvatske
2010 2011 2012 2013
2014 2015 2016 >2017

2018

2019

2020

2021

ph u-21

 
 
 
 
 
Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt