TAEKWONDO.HRBAT.COM

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

rezultati
olimpijske igre
europske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
grand slam
grand prix
poomsae
vijesti
natječaji
2017
2016
2015
2014
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

 
 

2. Kadetsko prvenstvo svijeta

Muju, Koreja, 23.-26. 8. 2015.

Hrvatska nije nastupila

22. 8. 2013.

 

sudionici po kategorijama

  CF-29kg (16)
CF-33kg (20)
CF-37kg (25)
CF-41kg (25)
CF-44kg (28)
CF-47kg (27)
CF-51kg (24)
CF-55kg (23)
CF-59kg (15)
CF+59kg (16)
  CM-33kg (31)
CM-37kg (31)
CM-41kg (17)
CM–45kg (30)
CM-49kg (27)
CM-53kg (24)
CM-57kg (20)
CM-61kg (19)
CM-65kg (17)
CM+65kg (14)
 
  219 449 230  

22. 8. 2013.

 

hrvatska reprezentacija

- o -

   

pojedinačni poredak

CF-29kg (16)
1. Fatemeh Ebrahimizadeh, Iran
2. Anima Cherchesova, Russia
3. Mallorie Dellenbach, France
3. Alima Kaidarova, Kazakhstan
CF-33kg (20)
1. Mahla Momenzadeh, Iran
2.Chutikan Jongkolrattanawattana,THA
3. Jordyn Smith, Great Britain
3. Ash Ogan, United States
CF-37kg (25)
1. Mobina Nejad Katesari, Iran
2. Kiana Chai Chong, United States
3. Supara Jarussangkulku, Thailand
3. Supharada Kisskalt, Germany
CF-41kg (25)
1. Ploylapus Chaiprasit, Thailand
2. Setareh Chaboki, Iran
3. Viktoriya Sobko, Ukraine
3. Derya Esme, Turkey
CF-44kg (28)
1. Ye-ji Lee, Korea
2. Raquel Tirado German, Spain
3. Vanessa Beckstein, Germany
3. Liana Musteata, Romania
CF-47kg (27)
1. Ines Mehnana, France
2. Elizaveta Andriianenko, Russia
3. Ahsen Sengun, Turkey
3. Namuun Boldbaatar, Mongolia
CF-51kg (24)
1. Mobina Shakeri, Iran
2. Polina Arzhevitina, Russia
3. Ji-yeong Seo, Korea
3. Stefanie Grunauer, Germany
CF-55kg (23)
1. Zohreh Hasan Nataj, Iran
2. Nadica Božanić, Serbia
3. Kezban Sefahat Bugan, Turkey
3. Aitana Santome Santos, Spain
CF-59kg (15)
1. Margarita Blizniakova, Russia
2. Huri Korkut, Turkey
3. Isabella Diaz, Puerto Rico
3. Negar Pourjamali, Iran
CF+59kg (16)
1. Melanie Diaz, United States
2. Aysheh Alsedah, Jordan
3. Nada Elashkar, Egypt
3. Kristina Adebaio, Russia

CM-33kg (31)
1. Kang-min Kim, Korea
2. Amir Valipour, Iran
3. Jasurbek Zokirov, Uzbekistan
3. Wendil Jay Rama, Philippines
CM-37kg (31)
1. Ratchapon Senghaphan, Thailand
2. Jorge Fonseca, Mexico
3. Mason Yarrow, Great Britain
3. Chan-yeong Lee, Korea
CM-41kg (17)
1. Ranye Drebes, Germany
2. Mohammad Yasini, Palestine
3. Andres Moreno, Colombia
3. Artem Sysoev, Russia
CM–45kg (30)
1. Denis Lantratov, Russia
2.SuparwitLaowpolprateep,Thailand
3. Hamed Asghari Mahiabadi, Iran
3.Spyros Raffael Kostaras,Germany
CM-49kg (27)
1. Gi-yeong Lee, Korea
2. Dang Quang Pham, Vietnam
3. Artur Kulida, Ukraine
3. Jose Bellido Martin, Spain
CM-53kg (24)
1. Muhammedcan Goekce,Germany
2. Oleksandr Dziuba, Ukraine
3. Anil Erkin Zeray, Turkey
3. Baldomero Gutierrez Pena,Mexico
CM-57kg (20)
1. Chang-geun Kim, Korea
2. Erfan Moradi, Iran
3. Taner Bas, Turkey
3. Luis Osorio, Mexico
CM-61kg (19)
1. Vladyslav Yerko, Ukraine
2. Mikhail Sokolov, Russia
3. Yelaman Baltabayev, Kazakhstan
3. Nuchit Rakyart, Thailand
CM-65kg (17)
1. Mohammad Khani, Iran
2. Stanislav Melnik, Russia
3. Dulat Sikhymov, Kazakhstan
3. Luis M. Flores Avendano, Mexico
CM+65kg (14)
1. Nima Mehrali, Iran
2. Min-hyeok Kim, Korea
3. Dzmitry Malinouski, Belarus
3. Islomjon Adkhamov, Uzbekistan

službeni ekipni poredak - kadetkinje

1. Iran - 83 boda (5+1+1)
2. Russia - 48 bodova (1+3+1)
3. United States - 37 bodova (1+1+1)
4. Korea - 36 bodova (1+0+1)
5. Turkey - 33 boda (0+1+3)

službeni ekipni poredak - kadeti

1. Korea - 63 boda (3+1+1)
2. Iran - 58 bodova (2+2+1)
3. Russia - 47 bodova (1+2+1)
4. Germany - 38 bodova (2+0+1)
5. Thailand - 34 boda (1+1+1)

   

sve borbe svjetskih prvaka

    Fatemeh Ebrahimizadeh, Iran, CF-29kg (16)
Fatemeh Ebrahimizadeh - Quabaha Maiar, Palestine 40:10
Fatemeh Ebrahimizadeh, Iran - Z. Taskin, Turkey 18:9
Fatemeh Ebrahimizadeh - Mallorie Dellenbach, France 32:25
F. Ebrahimizadeh -f- Anima Cherchesova, Russia 14:10
    Mahla Momenzadeh, Iran, CF-33kg (20)
Mahla Momenzadeh - A. Zarezina, Russia 11:2
Mahla Momenzadeh - S. Stoiber, Germany 12:6
Mahla Momenzadeh - Jordyn Smith, Great Britain 14:1
Momenzadeh -f- Chutikan Jongkolrattanawattana, THA 9:7
    Mobina Nejad Katesari, Iran, CF-37kg (25)
Mobina Nejad Katesari - Valeriia Gurchenko, Russia 14:9
Mobina Nejad Katesari - Alicia Rodriguez, Mexico 10:7
Mobina Nejad Katesari - Batol Alsqour, Jordan 21:2
Mobina Nejad Katesari - Supharada Kisskalt, Germany 10:1
Mobina Nejad Katesari -finale- Kiana Chai Chong, USA 5:4
    Ploylapus Chaiprasit, Thailand, CF-41kg (25) * MVP
Ploylapus Chaiprasit - M. Ezat, Egypt 23:3
Ploylapus Chaiprasit - M. Kim, Korea 18:1
Ploylapus Chaiprasit - A. Artamonova, Russia 14:2
Ploylapus Chaiprasit - Viktoriya Sobko, Ukraine 13:2
Ploylapus Chaiprasit -finale- Setareh Chaboki, Iran 8:6
    Ye-ji Lee, Korea, CF-44kg (28)
Ye-ji Lee - Gozde Sahinbaz, Turkey 12:0
Ye-ji Lee - Kianna Louissaint, Haiti 15:5
Ye-ji Lee - Zalika Babayeva, Azerbaijan 20:14
Ye-ji Lee - Liana Musteata, Romania 21:9
Ye-ji Lee -finale- Raquel Tirado German, Spain 11:2
    Ines Mehnana, France, CF-47kg (27)
Ines Mehnana - G. Zhumatay, Kazakhstan 16:2
Ines Mehnana - A. Izurdiaga Urdapilleta, Spain 15:3
Ines Mehnana - M. Castillo, Mexico 18:15
Ines Mehnana - Namuun Boldbaatar, Mongolia 20:12
Ines Mehnana -finale- Elizaveta Andriianenko, Russia 8:6
    Mobina Shakeri, Iran, CF-51kg (24)
Mobina Shakeri - I. Faiz, Morroco 15:1
Mobina Shakeri - S. Macedo, Brazil 9:8
Mobina Shakeri - M. Elgohary, Egypt 5:1
Mobina Shakeri - Ji-yeong Seo, Korea 11:3
Mobina Shakeri -finale- Polina Arzhevitina, Russia 4:0
    Zohreh Hasan Nataj, Iran, CF-55kg (23)
Zohreh Hasan Nataj - slobodna
Zohreh Hasan Nataj - Kamaria Harris, USA 18:16
Zohreh Hasan Nataj - Min-seo Nam, Koea 14:2
Zohreh Hasan Nataj - Aitana Santome Santos, Spain 1:0 gp
Zohreh Hasan Nataj -finale- Nadica Božanić, Serbia 17:10
    Margarita Blizniakova, Russia, CF-59kg (15)
Margarita Blizniakova - Chanathinath Chumpoo, Thailand 9:1
Margarita Blizniakova - Dong-ju Park, 10:9
Margarita Blizniakova - Negar Pourjamali, Iran 10:2
Margarita Blizniakova -finale- Huri Korkut, Turkey 10:2
    Melanie Diaz, United States, CF+59kg (16)
Melanie Diaz - Sakshi Bhati, India 23:0
Melanie Diaz - Zahra Nasir Ahmadi, Iran 10:5
Melanie Diaz - Kristina Adebaio, Russia 8:7
Melanie Diaz -finale- Aysheh Alsedah, Jordan 16:4
    Kang-min Kim, Korea, CM-33kg (31)
Kang-min Kim - D. Purevjal, Mongolia 24:12
Kang-min Kim - Y. Yelshibay, Kazakhstan 15:9
Kang-min Kim - A. Greenidge, GBR 15:4
Kang-min Kim - Jasurbek Zokirov, Uzbekistan DSQ
Kang-min Kim -finale- Amir Valipour, Iran 5:3
    Ratchapon Senghaphan, Thailand, CM-37kg (31)
Ratchapon Senghaphan - L. Cedeno, Ecuador 18:3
Ratchapon Senghaphan - M. Avramovski, Macedonia DSQ
Ratchapon Senghaphan - Y. Regragui, Moorocco 8:3
Ratchapon Senghaphan - Chan-yeong Lee, Korea 19:7
Ratchapon Senghaphan -f- Jorge Fonseca, Mexico 21:17
    Ranye Drebes, Germany, CM-41kg (17)
Ranye Drebes, Germany - ??
Ranye Drebes, Germany - ??
Ranye Drebes - Andres Moreno, Colombia / Artem Sysoev, Russia
Ranye Drebes, Germany -f- Mohammad Yasini, Palestine
    Denis Lantratov, Russia, CM–45kg (30)
Denis Lantratov - Thanh Tung Tran, Vietnam 17:5
Denis Lantratov - Samir Maharramov, Azerbaijan 18:6
Denis Lantratov - BRAKilian Perez, Andora 23:7
Denis Lantratov - Spyros Raffael Kostaras, Germany 14:12
Denis Lantratov -f- Suparwit Laowpolprateep, THA 26:14
    Gi-yeong Lee, Korea, CM-49kg (27) * MVP
Gi-yeong Lee - slobodan
Gi-yeong Lee - Krish Soni, IND 34:4
Gi-yeong Lee - Ashkan Zahmatkeshan, Iran 33:5
Gi-yeong Lee - Artur Kulida, Ukraine 22:9
Gi-yeong Lee -finale- Dang Quang Pham, Vietnam 21:5
    Muhammedcan Goekce, Germany, CM-53kg (24)
Muhammedcan Goekce - I. C. Dias, Brazil 25:5
Muhammedcan Goekce - D. Krstevski, Macedonia DSQ
Muhammedcan Goekce - Y. Bekbolat, Kazakhstan 19:7
Muhammedcan Goekce - Anil Erkin Zeray, Turkey 17:15
Muhammedcan Goekce -f- Oleksandr Dziuba, Ukraine 31:19
    Chang-geun Kim, Korea, CM-57kg (20)
Chang-geun Kim, Korea - Ghanim Al Hamadi, Qatar DSQ
Chang-geun Kim, Korea - Vladimir Beloshapkin, Russia 24:22
Chang-geun Kim, Korea - Taner Bas, Turkey 24:17
Chang-geun Kim, Korea -finale- Erfan Moradi, Iran 9:8
    Vladyslav Yerko, Ukraine, CM-61kg (19)
Vladyslav Yerko - Saifeldin Omar, Egypt 30:22
Vladyslav Yerko - Carlos Munoz, Mexico 10:7
Vladyslav Yerko - Nuchit Rakyart, Thailand 18:17
Vladyslav Yerko -finale- Mikhail Sokolov, Russia 17:14
    Mohammad Khani, Iran, CM-65kg (17)
Mohammad Khani - Z. Zhohib, Egypt 19:0
Mohammad Khani - D. Padilla, ECU 21:15
Mohammad Khani - Dulat Sikhymov, Kazakhstan 17:1
Mohammad Khani -f- Stanislav Melnik, Russia 18:11
    Nima Mehrali, Iran, CM+65kg (14)
Nima Mehrali - slobodan
Nima Mehrali - D. Markin, Ukraine 24:17
Nima Mehrali - Dzmitry Malinouski, Belarus 0:0 wdr
Nima Mehrali -f- Min-hyeok Kim, Korea 1:0 gp

ostale vijesti za kolovoz 2015

 
prvenstva svijeta

seniorska

ekipna

juniorska studentska
> kadetska vojna
kadetska prvenstva svijeta
KADETSKO PRVENSTVO SVIJETA 2015
ukupna ekipna uspješnost (medalje)
  9. Turkey (0+1+5)
1. Iran (7+3+2)
2. Korea (4+1+2)
3. Russia (2+5+2)
10. Mexico (0+1+3)
11. Spain (0+1+2)
12. Jordan (0+1+0)
4. Thailand (2+2+2)
5. Germany (2+0+4)
6. Ukraine (1+1+2)
7. USA (1+1+1)
8. France (1+0+1)

 
12. Palestine (0+1+0)
12. Serbia (0+1+0)
12. Vietnam (0+1+0)
16. Kazakhstan (0+0+3)
17. GBR (0+0+2)
17. Uzbekistan (0+0+2)
19. Belarus (0+0+1)
19. Colombia (0+0+1)
19. Egypt (0+0+1)
19. Mongolia (0+0+1)
19. Philippines (0+0+1)
19. Puerto Rico (0+0+1)
19. Romania (0+0+1)
ekipno - kadetkinje (medalje)
  7. Turkey (0+1+3)
1. Iran (5+1+1)
2. Russia (1+3+1)
3. Thailand (1+1+1)
3. USA (1+1+1)
8. Spain (0+1+1)
9. Jordan (0+1+0)
9. Serbia (0+1+0)
11. Germany (0+0+3)
5. France (1+0+1)
5. Korea (1+0+1)




 
12. Egypt (0+0+1)
12. GBR (0+0+1)
12. Kazakhstan (0+0+1)
12. Mongolia (0+0+1)
12. Puerto Rico (0+0+1)
12. Romania (0+0+1)
12. Ukraine (0+0+1)
ekipno - kadeti (medalje)
  7. Mexico (0+1+3)
1. Korea (3+1+1)
2. Iran (2+2+1)
3. Germany (2+0+1)
8. Palestine (0+1+0)
8. Vietnam (0+1+0)
10. Kazakhstan (0+0+2)
4. Russia (1+2+1)
5. Thailand (1+1+1)
5. Ukraine (1+1+1)



 
10. Turkey (0+0+2)
10. Uzbekistan (0+0+2)
13. Belarus (0+0+1)
13. Colombia (0+0+1)
13. GBR (0+0+1)
13. Philippines (0+0+1)
13. Spain (0+0+1)
uspješnost kontinentalnih unija


Azijska TU: 35 (13+9+13) - 10 zemalja
Europska TU: 35 (6+9+20) - 10 zemalja
Panamerička TU: 9 (1+2+6) - 4 zemlje
Afrička TU: 1 (0+0+1) - Egypt
 

uspješnost europskih zemalja
  Turkey (0+1+5)
Russia (2+5+2)
Germany (2+0+4)
Ukraine (1+1+2)
France (1+0+1)
Spain (0+1+2)
Serbia (0+1+0)
Great Britain (0+0+2)
Belarus (0+0+1)
  Romania (0+0+1)
nagrade i priznanja WTF-a
Male Most Valuable Player:
Gi-yeong Lee (Korea)
Female Most Valuable Player:
Ploylapus Chaiprasit (Thailand)
The best male team coach:
Tae-hoon Lee (Korea)
The best female team coach:
Mahru Komrani (Iran)
The Good Fighting Spirit Award: Palestine
Active Participation Award: India
The Best Referee Awards:
Jae-sung Moon (Korea),
Anees Ibrahim Al-Atari (Jordan),
Reza Shojaie Aliabadi (Austria)
Priče i fotografije s 2. Kadetskog SP
donosimo i
ovdje
Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt