TAEKWONDO.HRBAT.COM

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

rezultati
olimpijske igre
europske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
grand slam
grand prix
poomsae
vijesti
natječaji
2017
2016
2015
2014
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

 
 

3. Kadetsko prvenstvo svijeta

Sharm El-Sheikh, Egipat, 24.-27. 8. 2017.

 

Hrvatska nije nastupila

 

sudionici po kategorijama (prijave)

  CF-29kg (10)
CF-33kg (20)
CF-37kg (20)
CF-41kg (20)
CF-44kg (21)
CF-47kg (21)
CF-51kg (22)
CF-55kg (23)
CF-59kg (18)
CF+59kg (15)
  CM-33kg (30)
CM-37kg (27)
CM-41kg (26)
CM–45kg (29)
CM-49kg (23)
CM-53kg (26)
CM-57kg (20)
CM-61kg (16)
CM-65kg (16)
CM+65kg (16)
 
  190 419 229  
 

hrvatska reprezentacija

 

- o -

   

pojedinačni poredak

CF-29kg (10)
1. Masoumeh Ranjbar, IRI
2. Fasai Chaknok, THA
3. Habiba Ahmed, EGY
3. Munisa Karimova, UZB
CF-33kg (20)
1. Ratatip Namsri, THA
2. Eyleen Gongora, MEX
3. Rita Bakisheva, KAZ
3. Shahd Elhosseiny, EGY
CF-37kg (20)
1. Azra Cavus, TUR
2. Arianne Espida, PHI
3. Ahmed Toqa, EGY
3. Alisa Gerasymenko, UKR
CF-41kg (20)
1. Chu Jonkolrattanawattana, THA
2. Mobina Kalivand, IRI
3. Karima El Ghild, TUN
3. Karina Klivak, UKR
CF-44kg (21)
1. Mary Angeline Alcantara, PHI
2. Oksana Smirnova, RUS
3. Tugce Cankurt, TUR
3. Chaima Toumi, TUN
CF-47kg (21)
1. Ghazal Soltani, IRI
2. Isil Zafer, TUR
3. Khasanova Umidakhon, UZB
3. Maria Clara Pacheco, BRA
CF-51kg (22)
1. Sasikarn Tongchan, THA
2. Dilara Kartal, TUR
3. Vlada Grodnia, RUS
3. Jumana Asfar, JOR
CF-55kg (23)
1. Cheyenne Brito Rico, ESP
2. America Comonfort, MEX
3. Larisa Lončarič, SLO
3. Nazanin Tonekaboni, IRI
CF-59kg (18)
1. Huriye Nur Ergin, TUR
2. Yalda Ranjbar, IRI
3. Shreya Rani, IND
3. Liliia Khuzina, RUS
CF+59kg (15)
1. Anna Pekonkina, RUS
2. Pawilai Kubkuerkul, THA
3. Yilmaz Bengusu, TUR
3. Tian Meng-Chi, TPE

CM-33kg (30)
1. Luis Salazar, MEX
2. Dejan Ison Arconado, ESP
3. Daniil Kim, UZB
3. Woo-Hyeok Jung, KOR
CM-37kg (27)
1. Youssef Mansour, EGY
2. Thawin Yaengkulchow, THA
3. Riyad Shiraliyev, AZE
3. Amirbek Turaev, UZB
CM-41kg (26)
1. Abilkhassan Bakhytzhan, KAZ
2. Shamil Magomedov, RUS
3. Milad Haidari, DEN
3. Raphael Koudsi, LBN
CM–45kg (29)
1. Amirarsalan Khanzadeh, IRI
2. Adham Hussin, EGY
3. Abdulla Ghloum, UAE
3. Thanakrit Yodrak, THA
CM-49kg (23)
1. Emilio Cendejas Alfaro, MEX
2. Shayan Rostami, IRI
3. Nam Yong-Hyuk, KOR
3. Napat Sritimonkol, THA
CM-53kg (26)
1. Khanmagomed Ramazanov, RUS
2. Mahmut Kusku, TUR
3. Szymon Piatkowski, POL
3. Seung-Hyun Jeon, KOR
CM-57kg (20)
1. Aleksandar Dzhordzhev, BUL
2. Sedigh Rahiminiya, IRI
3. Artem Burdenyuk, RUS
3. Pannatorn Talaiwong, THA
CM-61kg (16)
1. Roberto Sumuano, MEX
2. Amir Reza Ghasemi Halashi, IRI
3. Mahmoud Moursi, EGY
3. Karim El Husseini, LBN LEBANON
CM-65kg (16)
1. Mohammed Alsowaiq, KSA
2. Andrea Riondino, ITA
3. Valerii Tanasiuk, UKR
3. Ahmet Can Timagur, TUR
CM+65kg (16)
1. Tae-Hwan Son, KOR
2. Georgii Borovikov, RUS
3. Kristiyan Zlatev, BUL
3. Fahed Sbeihi, JOR

službeni ekipni poredak - kadetkinje

  1. Thailand 64 (3+2+0)
2. Turkey 61 (2+2+2)
3. Iran 58 (2+2+1)
17. Belarus 15 (0+0+0)
18. Kazakhstan 12 (0+0+1)
19. Italy 11 (0+0+0)
20. Vietnam 7 (0+0+0)
  4. Russia 42 (1+1+2)
5. Mexico 30 (0+2+0)
6. Egypt 30 (0+0+3)
7. Ukraine 26 (0+0+2)
8. Philippines 24 (1+1+0)
9. Spain 23 (1+0+0)
10. Morocco 21 (0+0+0)
11. Jordan 19 (0+0+1)
12. Chinese Taipei 19 (0+0+1)
13. Uzbekistan 18 (0+0+2)
14. India 17 (0+0+1)
15. Tunisia 16 (0+0+2)
16. Brazil 16 (0+0+1)
21. Sweden 7 (0+0+0)
22. South Korea 6 (0+0+0)
23. Palestine 6 (0+0+0)
24. Slovenia 5 (0+0+1)
25. Lebanon 5 (0+0+0)
26. Finland 4 (0+0+0)
27. Poland 4 (0+0+0)
28. Rwanda 4 (0+0+0)
29. Azerbaijan 4 (0+0+0)
30. Cyprus 3 (0+0+0)
31. Andorra 3 (0+0+0)
32. Switzerland 2 (0+0+0)
33. Niger 2 (0+0+0)

službeni ekipni poredak - kadeti

  1. Mexico 49 (3+0+0)
2. Iran 48 (1+3+0)
3. Russia 43 (1+2+1)
17. Uzbekistan 15 (0+0+2)
18. Azerbaijan 14 (0+0+1)
19. Morocco 14 (0+0+0)
20. India 11 (0+0+0)
  4. Egypt 39 (1+1+1)
5. South Korea 29 (1+0+3)
6. Thailand 29 (0+1+3)
7. Turkey 28 (0+1+1)
8. Kazakhstan 27 (1+0+0)
9. Bulgaria 25 (1+0+1)
10. Saudi Arabia 21 (1+0+0)
11. Italy 20 (0+1+0)
12. Ukraine 19 (0+0+1)
13. Jordan 19 (0+0+1)
14. Lebanon 18 (0+0+2)
15. Chinese Taipei 17 (0+0+0)
16. Poland 16 (0+0+1)
21. Spain 10 (0+1+0)
22. Romania 10 (0+0+0)
23. Brazil 9 (0+0+0)
24. Palestine 8 (0+0+0)
25. Belarus 8 (0+0+0)
26. Denmark 7 (0+0+1)
27. UA Emirates 7 (0+0+1)
28. Philippines 7 (0+0+0)
29. Libya 6 (0+0+0)
30. Syria 4 (0+0+0)
31. Cyprus 4 (0+0+0)
32. Tunisia 4 (0+0+0)
33. Mongolia 3 (0+0+0)

ostale vijesti za kolovoz 2017

 
prvenstva svijeta

seniorska

ekipna

juniorska studentska
> kadetska vojna
kadetska prvenstva svijeta
KADETSKO PRVENSTVO SVIJETA 2017
ukupna ekipna uspješnost (medalje)
  1. Iran (3+5+1)
2. Thailand (3+3+3)
3. Mexico (3+2+0)
14. Uzbekistan (0+0+4)
15. Ukraine (0+0+3)
16. Jordan (0+0+2)
  4. Russia (2+3+3)
4. Turkey (2+3+3)
6. Egypt (1+1+4)
7. Philippines (1+1+0)
7. Spain (1+1+0)
9. Korea (1+0+3)
10. Bulgaria (1+0+1)
10. Kazakhstan(1+0+1)
12.Saudi Arabia(1+0+0)
13. Italy (0+1+0)
16. Lebanon (0+0+2)
16. Tunisia (0+0+2)
19. Azerbaijan (0+0+1)
19. Brazil (0+0+1)
19. C. Taipei (0+0+1)
19. Denmark (0+0+1)
19. India (0+0+1)
19. Poland (0+0+1)
19. Slovenia (0+0+1)
26. UAE (0+0+1)
ekipno - kadetkinje (medalje)
  1. Thailand (3+2+0)
2. Turkey (2+2+2)
3. Iran (2+2+1)
9. Tunisia (0+0+2)
9. Ukraine (0+0+2)
9. Uzbekistan (0+0+2)
12. Brazil (0+0+1)
  4. Russia (1+1+2)
5.Philippines (1+1+0)
6. Spain (1+0+0)
7. Mexico (0+2+0)
8. Egypt (0+0+3)
12. India (0+0+1)
12. Jordan (0+0+1)
12.Kazakhstan (0+0+1)
12. Slovenia (0+0+1)
17. C. Taipei (0+0+1)
ekipno - kadeti (medalje)
  1. Mexico (3+0+0)
2. Iran (1+3+0)
3. Russia (1+2+1)
11. Spain (0+1+0)
11. Italy (0+1+0)
13. Lebanon (0+0+2)
  4. Egypt (1+1+1)
5. Korea (1+0+3)
6. Bulgaria (1+0+1)
7. Kazakhstan (1+0+0)
7.SaudiArabia (1+0+0)
9. Thailand (0+1+3)
10. Turkey (0+1+1)
13. Uzbekistan (0+0+2)
15. Azerbaijan (0+0+1)
15. Denmark (0+0+1)
15. Jordan (0+0+1)
15. Poland (0+0+1)
15.UA Emirates (0+0+1)
20. Ukraine (0+0+1)
 
uspješnost kontinentalnih unija


Azija • 38 medalja (10+9+19) • u 12 zemalja
Europa • 28 medalja (6+8+14) • u 10 zemalja
Afrika • 8 medalja (1+1+6) • u dvije zemlje
Panamerika • 6 medalja (3+2+1) • dvije zemlje
 

 
nagrade i priznanja WTF-a
Male Most Valuable Player:
Mansour Hussin (Egypt)
Female Most Valuable Player:
Mary Angeline Alcantara (Philippines)
The best male team coach:
Oscar Salazar, Mexico
The best female team coach:
Wichit Sittikun, Thailand
The Good Fighting Spirit Award: Libya
Active Participation Award: India
The Best Referee Awards:
Mohamed Abdelfattah (Egypt), Yong Bae Choi (Korea), Jeng Yen Lee (Malaysia), Agnieszka Scheffler (Poland), Elizaveta Tarasevich (Russia)
Priče i fotografije s 3. Kadetskog SP
donosimo i
ovdje
Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt