TAEKWONDO.HRBAT.COM

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

rezultati
olimpijske igre
europske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
grand slam
grand prix
poomsae
vijesti
natječaji
2017
2016
2015
2014
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

  23. Svjetsko WTF taekwondo prvenstvo

Muju, Koreja, 24.-30. 6. 2017.

prijave po kategorijama (neslužbeno)

  SF-46kg (50)
SF-49kg (48)
SF-53kg (59)
SF-57kg (60)
SF-62kg (50)
SF-67kg (34)
SF-73kg (39)
SF+73kg (37)
  SM-54kg (68)
SM-58kg (87)
SM-63kg (91)
SM-68kg (91)
SM-74kg (87)
SM-80kg (69)
SM-87kg (51)
SM+87kg (49)
 
  377 970 593  

G-12 bodovi za ranking:
1.=120; 2.=72; 3.=43.2; 5.=25.92; 9.=18.14; 17.=12.7; 33.=8.89; 65.=6.22

hrvatska reprezentacija

SF–49kg • Kristina Tomić (1995), Osvit • WTF/10.
SF–53kg • Tanja Rastović (1995), Marjan • WTF/71.
SF–57kg • Bruna Vuletić (1999), Marjan • WTF/21.
SF–62kg • Marija Štetić (1994), Dubrava • WTF/11.
SF–67kg • Matea Jelić (1997), Marjan • WTF/14.
SF–73kg • Iva Radoš (1995), Metalac • WTF/3.
SF+73kg • Melani Adamić Golić (1997), Zaprešić • WTF/32.

SM–63kg • Lovre Brečić (1996), Marjan • WTF/2.
SM–74kg • Toni Kanaet (1995), Marjan • WTF/2.
SM–80kg • Luka Horvat (1996), Jastreb • WTF/21.
SM–87kg • Dinko Šegedin (1992), Forteca • WTF/40.
SM+87kg • Vedran Golec (1989), Jastreb • WTF/9.

pratnja hrvatskih sportaša

Petar JOSIPOVIC * Head of Team
Filip GRGIC * Manager
Franjo PROT * Manager
Toni TOMAS • Coach (TK Marjan)
Veljko LAURA • Coach (TK Marjan)
Marko NOVAK • Coach (TK Marjan)
Ivica KLAIC • Coach (TK Metalac)
Mario NOVAK-STANKO * Physiotherapist

Anto NOBILO * MNA President
Ivica BLATANCIC * MNA Official
Drazen KASULAN * MNA Official
Nikola PEMPER * MNA Official
Andelko VUCENIK * MNA Official

Renata Crkvenac • Referee

(Jozo Lovrić • fotograf)

prateća događanja

22. 6. 2017. • WTF Council Meeting
23. 6. 2017. • WTF General Assembly & Election
23. 6. 2017. • Continental Unions General Assembly & Election
23. 6. 2017. • Welcome Reception
24. 6. 2017. • Opening Ceremony
24. 6. 2017. • Olympic Day Ceremony
26. 6. 2017. • Partnership Workshop
28. 6. 2017. • Athletes Committee Meeting & Election
29/30. 6. 2017. • 6th International Taekwondo Symposium
1. 7. 2017. • Closing Ceremony

 

 

raspored natjecanja (polufinala i finala: naredni dan)

plasman

 

 

24.6.

SF-46kg (49)
SM-54kg (64)

--
--

 

--
--

--
--

--
--

 

 

25.6.

SF-49kg (49)
SM-74kg (81)

Kristina Tomić
Toni Kanaet

1995.
1995.

Osvit
Marjan

WTF/10.
WTF/2.

3.
17.

 

 

26.6.

SF-67kg (35)
SM-68kg (91)

Matea Jelić
--

1997.
--

Marjan
--

WTF/14.
--

5.
--

 

 

27.6.

SF-53kg (58)
SF+73kg (37)
SM-58kg (80)

Tanja Rastović
Melani Adamić Golić
--

1995.
1997.
--

Marjan
Zaprešić
--

WTF/71.
WTF/32.
--

17.
9.
--

 

 

28.6.

SF-73kg (40)
SM-87kg (49)
SM+87kg (50)

Iva Radoš
Dinko Šegedin
Vedran Golec

1995.
1992.
1989.

Metalac
Forteca
Jastreb

WTF/3.
WTF/40.
WTF/9.

5.
9.
9.

 

 

29.6.

SF-57kg (59)
SM-63kg (87)

Bruna Vuletić
Lovre Brečić

1999.
1996.

Marjan
Marjan

WTF/21.
WTF/2.

9.
9.

 

 

30.6.

SF-62kg (49)
SM-80kg (68)

Marija Štetić
Luka Horvat

1994.
1996.

Dubrava
Jastreb

WTF/11.
WTF/21.

5.
17.

 

pojedinačni poredak


SF-46kg (49)

1. Sim Jae-Young, KOR
2. Truong Thi Kim Tuyen, VIE
3. Andrea Ramirez Vargas, COL
3. Napaporn Charanawat, THA
SF-49kg (49)
1. Vanja Stanković, SRB
2. Panipak Wongpattanakit, THA
3. Kristina Tomić, CRO
3. Yuntao Wenren, CHN
SF-53kg (58)
1 Zeliha Agris, TUR
2. Tatiana Kudashova, RUS
3. Dinorahon Mamadibragimova, UZB
3. Inese Tarvida, LAT
SF-57kg (59)
1. Ah-Reum Lee, KOR
2. Hatice Kubra Ilgun, TUR
3. Jade Jones, GBR
3. Nikita Glasnovic, SWE
SF-62kg (49)
1.  Ruth Gbagbi, CIV
2. Kimia Alizadeh Zenoorin, IRI
3. Kim So-Hee, KOR
3. Tatiana Kuzmina, RUS
SF-67kg (35)
1. Nur Tatar, TUR
2. Paige McPherson, USA
3. Kim Jan-Di, KOR
3. Zhang Mengyu, CHN
SF-73kg (40)
1. Milica Mandić, SRB
2. Hyeri Oh, KOR
3. Maria Espinoza, MEX
3. Reshmie Oogink, NED
SF+73kg (37)
1. Bianca Walkden, GBR
2. Jackie Galloway, USA
3. An Saebom, KOR
3. Zheng Shuyin, CHN
 

SM-54kg (64)

1. Kim Tae-Hun, KOR
2. Armin Hadipour Seighalani, IRI
3. Vito Dell Aquila, ITA
3. Ramnarong Sawekwiharee, THA
SM-58kg (80)
1. Jeong Yun-Jo, KOR
2. Mikhail Artamonov, RUS
3. Carlos Navarro, MEX
3. Jesus Tortosa Cabrera, ESP
SM-63kg (87)
1. Zhao Shuai, CHN
2. Mirhashem Hosseini, IRI
3. Bradly Sinden, GBR
3. Mahammad Mammadov, AZE
SM-68kg (91)
1. Lee Dae-Hoon, KOR
2. Huang Yu-Jen, TPE
3. Vladimir Dalakliev, BUL
3. Ahmad Abughaush, JOR
SM-74kg (81)
1. Maksim Khramtcov, RUS
2. Nikita Rafalovich, UZB
3. Masoud Hajizavareh, IRI
3. Kairat Sarymsakov, KAZ
SM-80kg (68)
1. Milad Beigi Harchegani, AZE
2. Anton Kotkov, RUS
3. Aaron Cook, MDA
3. Damon Sansum, GBR
SM-87kg (49)
1. Alexander Bachmann, GER
2. Vladislav Larin, RUS
3. Ivan Trajković, SLO
3. In Kyo-Don, KOR
SM+87kg (50)
1. Abdoul Issoufou, NIG
2. Mahama Cho, GBR
3. Anthony Obame, GAB
3. Roman Kuznetsov, RUS
 

sve borbe svjetskih prvaka

   

Sim Jae-Young, Korea, SF-46kg (49)
Sim Jae-Young - Anargul Sabyr, KAZ 16:2
Sim Jae-Young - Shyu Nai-Yun, TPE 6:4
Sim Jae-Young - Fadia Farhani, TUN 15:5
Sim Jae-Young -PF- Andrea Ramirez Vargas, COL 19:6
Sim Jae-Young -F- Truong Thi Kim Tuyen, VIE 18:9

   

Vanja Stanković, Serbia, SF-49kg (48)
Vanja Stanković - Laissa Umurerwa, RWA dsq
Vanja Stanković - Patimat Abakarova, AZE 7:4 gp
Vanja Stanković - Victoria Stambaugh, PUR 13:6
Vanja Stanković - Nahid Kiyanichandeh, IRI 15:2
Vanja Stanković -PF- Kristina Tomić, CRO 12:6
Vanja Stanković -F- Panipak Wongpattanakit, THA 10:5

   

Zeliha Agris, Turkey, SF-53kg (58)
Zeliha Agris - Aline Ndacyayisenga, RWA dsq
Zeliha Agris - Christianna Tyrologou, GRE 20:0
Zeliha Agris - Laura Garcia, COL 14:8
Zeliha Agris - Radwa Abdelkder, EGY 2:2 sup
Zeliha Agris -PF- Dinorahon Mamadibragimova, UZB 11:7
Zeliha Agris -F- Tatiana Kudashova, RUS 11:8

   

Lee Ah-Reum, Korea, SF-57kg (59)
Lee Ah-Reum - Louise Christensen, DEN 27:5
Lee Ah-Reum - Bruna Vuletić, CRO 15:9
Lee Ah-Reum - Mayu Hamada, JPN 14:8
Lee Ah-Reum -PF- Jade Jones, GBR 14:8
Lee Ah-Reum -F- Hatice Kubra Ilgun, TUR 7:5

   

Ruth Gbagbi, Cote d Ivoire, SF-62kg (49)
Ruth Gbagbi - Shahd Tarman, JOR 23:5
Ruth Gbagbi - Rachelle Booth, GBR 15:6
Ruth Gbagbi - Elin Johansson, SWE 13:8
Ruth Gbagbi -PF- Kim So-Hee, KOR 5:0 wdr
Ruth Gbagbi -F- Kimia Alizadeh Zenoorin, IRI 19:9

   

Nur Tatar, Turkey, SF-67kg (35)
Nur Tatar - Melika Mirhosseini Vakili, IRI 4:2
Nur Tatar - Nigora Tursunkulova, UZB 4:2 gp
Nur Tatar - Matea Jelić, CRO 5:4 gp
Nur Tatar -PF- Kim Jan-Di, KOR 11:9 gp
Nur Tatar -F- Paige McPherson, USA 6:4

   

Milica Mandić, Srbija, SF-73kg (40)
Milica Mandić - Glenhis Hernandez, CUB 6:5
Milica Mandić - Sude Bulut, TUR 5:3
Milica Mandić - Petra Matijašević, MKD 9:8
Milica Mandić -PF- Reshmie Oogink, NED 6:3 gp
Milica Mandić -F- Hyeri Oh, KOR 17:13

   

Bianca Walkden, Great Britain, SF+73kg (37)
Bianca Walkden - Leonor Esteban Rojas, NCA 20:1
Bianca Walkden - Melani Adamić Golić, CRO 26:8
Bianca Walkden - Olga Ivanova, RUS 10:2
Bianca Walkden -PF- An Saebom, KOR 9:3
Bianca Walkden -F- Jackie Galloway, USA 14:4

   

Kim Tae-Hun, Korea, SM-54kg (64)
Kim Tae-Hun - Kitso True Molaodi, BOT 15:2
Kim Tae-Hun - Ryuta Matsui, JPN 29:3
Kim Tae-Hun - Hassan Haider, GBR 28:3
Kim Tae-Hun - Deniz Dagdelen, TUR 27:7
Kim Tae-Hun -PF- Vito Dell Aquila, ITA 16:0
Kim Tae-Hun -F- Armin Hadipour Seighalani, IRI 10:6

   

Jeong Yun-Jo, Korea, SM-58kg (80)
Jeong Yun-Jo - Badri Paksashvili, GEO 14:1
Jeong Yun-Jo - Abdullatif Sezgin, GER 24:12
Jeong Yun-Jo - Max Cater, GBR 16:5
Jeong Yun-Jo - Tawin Hanprab, THA 28:15
Jeong Yun-Jo -PF- Carlos Navarro, MEX 15:3
Jeong Yun-Jo -F- Mikhail Artamonov, RUS 24:23

   

Zhao Shuai, China, SM-63kg (87)
Zhao Shuai - Jr. Loveton Chea, LBR 19:3
Zhao Shuai - Samson Edwin, NGR 33:12
Zhao Shuai - Sebastian Navea, CHI 16:15
Zhao Shuai - Park Ji-Min, KOR 27:16
Zhao Shuai -PF- Bradly Sinden, GBR 43:29
Zhao Shuai -F- Mirhashem Hosseini, IRI 11:5

   

Lee Dae-Hoon, Korea, SM-68kg (91)
Lee Dae-Hoon - Lakchai Hauihongthong, THA 34:10
Lee Dae-Hoon - Yerassyl Kaiyrbek, KAZ 39:27
Lee Dae-Hoon - Edival Pontes, BRA 25:7
Lee Dae-Hoon - Abolfazl Yaghoubijouybari, IRI 15:11
Lee Dae-Hoon -PF- Vladimir Dalakliev, BUL 23:6
Lee Dae-Hoon -F- Huang Yu-Jen, TPE 26:8

   

Maksim Khramtcov, Russia, SM-74kg (81)
Maksim Khramtcov - dsq x2 (no contestant)
Maksim Khramtcov - Jorge Gonzalez, AND 10:0
Maksim Khramtcov - Daniel Quesada Barrera, ESP 23:8
Maksim Khramtcov - Kim Hun, KOR 27:5
Maksim Khramtcov -PF- Masoud Hajizavareh, IRI wdr
Maksim Khramtcov -F- Nikita Rafalovich, UZB 6:3

   

Milad Beigi Harchegani, Azerbaijan, SM-80kg (68)
Milad Beigi Harchegani, - Djibo Bagna Kadri, NIG 30:9
Milad Beigi Harchegani - Hidenori Ebata, JPN 18:7
Milad Beigi Harchegani - Raul Martinez Garcia, ESP 19:13
Milad Beigi Harchegani - Moises Hernandez, DOM 19:10
Milad Beigi Harchegani -PF- Aaron Cook, MDA 41:5
Milad Beigi Harchegani -F- Anton Kotkov, RUS 21:3

   

Alexander Bachmann, Germany, SM-87kg (49)
Alexander Bachmann - Marko Stević, MKD 21:2
Alexander Bachmann - Dinko Šegedin, CRO 17:7
Alexander Bachmann - Bryan Salazar, MEX 12:7
Alexander Bachmann -PF- Ivan Trajković, SLO 15:13
Alexander Bachmann -F- Vladislav Larin, RUS 11:9

   

Abdoul Issoufou, Niger, SM+87kg (50)
Abdoul Issoufou - Toumani Diabate, MLI 23:5
Abdoul Issoufou - Omar El Yazidi, FRA 17:8
Abdoul Issoufou - Maicon Siqueira, BRA 9:6
Abdoul Issoufou -PF- Anthony Obame, GAB 16:9
Abdoul Issoufou -F- Mahama Cho, GBR 9:4

 

s naše strane ždrijeba

Kristina Tomić (1995), OsvitSF–49kg (48)  3.
Kristina Tomić - Jennifer Stingl, AUT 18:0
Kristina Tomić - Yania Aguirre, CUB 15:5
Kristina Tomić - Itzel Manjarrez, MEX 11:4
Kristina Tomić -PF- Vanja Stanković, SRB 6:12
Vanja Stanković,SRB -F- Panipak Wongpattanakit,THA 10:5
Tanja Rastović (1995), Marjan SF–53kg  17.
Tanja Rastović - Pham Thi Thu Hien, VIE 12:6
Tanja Rastović- Laura Garcia, COL 11:14
Laura Garcia, COL - Zeliha Agris, TUR 8:14
Zeliha Agris, TUR - Radwa Abdelkder, EGY 2:2 sup
Zeliha Agris -PF- Dinorahon Mamadibragimova, UZB 11:7
Zeliha Agris, TUR -F- Tatiana Kudashova, RUS 11:8
Bruna Vuletić (1999), MarjanSF–57kg (59)  9.
Bruna Vuletić - Anna Maria Antoniou, CYP 14:6
Bruna Vuletić - Ekaterina Kim, RUS 8:8 sup
Bruna Vuletić - Ah-Reum Lee, KOR 9:15
Ah-Reum Lee, KOR - Mayu Hamada, JPN 14:8
Ah-Reum Lee, KOR -PF- Jade Jones, GBR
Ah-Reum Lee, KOR -F- Hatice Kubra Ilgun, TUR
  Marija Štetić (1994), DubravaSF–62kg (49)  5.
Marija Štetić - Tekiath Ben Yessouf, NIG 24:14
Marija Štetić - Daniela Rotolo, ITA 10:7
Marija Štetić - Kimia Alizadeh Zenoorin, IRI 4:10
Kimia Alizadeh Zenoorin, IRI -PF- Tatiana Kuzmina, RUS
Kimia Alizadeh Zenoorin, IRI -F- Ruth Gbagbi, CIV
Matea Jelić (1997), MarjanSF–67kg (49)  5.
Matea Jelić - Eva Calvo Gomez, ESP 5:0
Matea Jelić - Katherine Dumar, COL 4:2
Matea Jelić - Nur Tatar, TUR 4:5 gp
Nur Tatar, TUR -PF- Kim Jan-Di, KOR 11:9 gp
Nur Tatar, TUR -F- Paige McPherson, USA 6:4
  Iva Radoš (1995), MetalacSF–73kg (40)  5.
Iva Radoš - Elpida Marina Dimitroupoulou 14:1
Iva Radoš - Crystal Weekes, PUR 14:3
Iva Radoš - Reshmie Oogink, NED 10:20
Reshmie Oogink -PF- Milica Mandić, SRB 3:6 gp
Milica Mandić, SRB -F- Hyeri Oh, KOR 17:13
  Melani Adamić Golić (1997), ZaprešićSF+73kg  9.
Melani Adamić Golić - Laura Giacomini, ITA 12:4
Melani Adamić Golić - Bianca Walkden, GBR 8:26
Bianca Walkden, GBR - Olga Ivanova, RUS 10:2
Bianca Walkden, GBR -PF- An Saebom, KOR 9:3
Bianca Walkden, GBR -F- Jackie Galloway, USA 14:4
  Lovre Brečić (1996), MarjanSM–63kg (87)  9.
Lovre Brečić - Soklong Chhun, CAM 27:6
Lovre Brečić - Ruben Nava, MEX 14:8
Lovre Brečić - Ho Chia-Hsin, TPE 13:22
Ho Chia-Hsin, TPE - Mirhashem Hosseini, IRI 7:21
Mirhashem Hosseini, IRI -PF- Mahammad Mammadov, AZE
Mirhashem Hosseini, IRI -F- Zhao Shuai, CHN
  Toni Kanaet (1995), MarjanSM–74kg (81) 17.
Toni Kanaet - Davit Vardumyan, ARM 27:5
Toni Kanaet - Yang Tsung Yeh, TPE 7:16
Yang Tsung Yeh, TPE - Seydou Fofana, MLI 10:9
Yang Tsung Yeh, TPE - Kairat Sarymsakov, KAZ 5:5 sup
Kairat Sarymsakov, KAZ -PF- Nikita Rafalovich, UZB 8:9 gp
Nikita Rafalovich, UZB -F- Maksim Khramtcov, RUS 3:6
Luka Horvat (1996), JastrebSM–80kg (68)  17.
Luka Horvat - Majed Mabruk Almabruk, KSA 25:4
Luka Horvat - Maksim Rafalovich, UZB 1:14
Maksim Rafalovich, UZB - Nurlan Myrzabayev, KAZ 14:17
Nurlan Myrzabayev, KAZ - Damon Sansum, GBR 8:21
Damon Sansum, GBR -PF- Anton Kotkov, RUS
Damon Sansum, GBR -F- Milad Beigi Harchegani, IRI
  Dinko Šegedin (1992), FortecaSM–87kg (49)  9.
Dinko Šegedin - Mhd Zafer Alamari, SYR dsq
Dinko Šegedin - Bartosz Kolecki, POL 18:11
Dinko Šegedin - Alexander Bachmann, GER 7:17
Alexander Bachmann, GER - Bryan Salazar, MEX 12:7
Alexander Bachmann, GER -PF- Ivan Trajković, SLO 15:13
Alexander Bachmann, GER -F- Vladislav Larin, RUS 11:9
  Vedran Golec (1989), Jastreb SM+87kg (50)  9.
Vedran Golec - Jesus Perea Tarira, ECU 28:11
Vedran Golec - Anthony Obame, GAB 12:14
Anthony Obame, GAB - Radik Isaev, AZE 15:13
Anthony Obame, GAB -PF- Abdoul Issoufou, NIG 9:16
Abdoul Issoufou, NIG -F- Mahama Cho, GBR 9:4

ostale vijesti za lipanj 2017

 
prvenstva svijeta

> seniorska

ekipna

juniorska studentska
kadetska vojna
seniorska prvenstva svijeta
SVJETSKO PRVENSTVO 2017.
sve hrvatske medalje
3. Kristina Tomić, Osvit, SF–49kg (49)
ukupna ekipna uspješnost
  1. Korea 5+1+4
2. Turkey 2+1+0
3. Serbia 2+0+0
15. Vietnam 0+1+0
17. Mexico 0+0+2
18. Bulgaria 0+0+1
  4. Russia 1+4+2
5.Great Britain 1+1+3
6. China 1+0+3
7. Azerbaijan 1+0+1
8.Cote d'Ivoire 1+0+0
8. Germany 1+0+0
8. Niger 1+0+0
11. Iran 0+3+1
12. USA 0+2+0
13. Thailand 0+1+2
14. Uzbekistan 0+1+1
15.ChineseTaipei 0+1+0
18. Colombia 0+0+1
18. Croatia 0+0+1
18. Spain 0+0+1
18. Gabon 0+0+1
18. Italy 0+0+1
18. Jordan 0+0+1
18. Kazakhstan 0+0+1
18. Latvia 0+0+1
18. Moldova 0+0+1
18. Netherlands 0+0+1
18. Slovenia 0+0+1
30. Sweden 0+0+1
ekipna uspješnost - seniorke
  1. Korea 2+1+3
2. Turkey 2+1+0
3. Serbia 2+0+0
9. Vietnam 0+1+0
11. China 0+0+3
12. Uzbekistan 0+0+1
  4. Great Britain 1+0+1
5. Cote d'Ivoire 1+0+0
6. USA 0+2+0
7. Russia 0+1+1
7. Thailand 0+1+1
9. Iran 0+1+0
12. Mexico 0+0+1
12. Colombia 0+0+1
12. Croatia 0+0+1
12. Latvia 0+0+1
12. Netherlands 0+0+1
18. Sweden 0+0+1
ekipna uspješnost - seniori
  1. Korea 3+0+1
2. Russia 1+3+1
3. Azerbaijan 1+0+1
9. Thailand 0+0+1
9. Mexico 0+0+1
9. Bulgaria 0+0+1
  4. China 1+0+0
4. Germany 1+0+0
4. Niger 1+0+0
5. Iran 0+2+1
6. Great Britain 0+1+2
7. Uzbekistan 0+1+0
7.Chinese Taipei 0+1+0
9. Spain 0+0+1
9. Gabon 0+0+1
9. Italy 0+0+1
9. Jordan 0+0+1
9. Kazakhstan 0+0+1
9. Moldova 0+0+1
18. Slovenia 0+0+1
uspješnost kontinentalnih unija


European TU • 29 (8+6+15) - 15 zemalja
Asian TU • 27 (6+8+13) - 9 zemalja
African TU • 3 (2+0+1) - 3 zemlje
Panamerican TU • 5 (0+2+3) - 3 zemlje
 

uspješnost europskih zemalja
  2. Turkey 2+1+0
3. Serbia 2+0+0
4. Russia 1+4+2
18. Croatia 0+0+1
18. Spain 0+0+1
18. Italy 0+0+1
  5. Great Britain 1+1+3
7. Azerbaijan 1+0+1
8. Germany 1+0+0
18. Bulgaria 0+0+1
 
18. Latvia 0+0+1
18. Moldova 0+0+1
18. Netherlands 0+0+1
18. Slovenia 0+0+1
18. Sweden 0+0+1
nagrade i priznanja WT-a

Female Most Valuable Player (MVP):
Ah-reum Lee (Korea)

Male Most Valuable Player (MVP):
Abdoul Issoufou (Niger)

best male team coach: Mun-hee Cheon (Korea)
best female team coach: Dragan Jović (Serbia)
Best Referee Awards:
Tarik Benrodi (Morocco), Andrey Khegay (Russia), Song-chol Kim (Canada), Neydis Tavarez (Puerto Rico), Julie Dib (Lebanon)
Active Participation Prize: Greece
Good Fighting Spirit Prize: Djibouti
naša uspješnost na 13 hrvatskih SP
  SP zlato srebro bronca +
1. 2007. 1 1 1 3
2. 2011. 1 1 - 2
3. 2003. - 2 1 3
4. 2013. - 1 1 2
5. 2015. - - 2 2
5. 1997. - - 2 2
5. 1995. - - 2 2
8. 2017. - - 1 1
8. 2009. - - 1 1
8. 2005. - - 1 1
8. 2001. - - 1 1
12. 1999. - - - -
12. 1993. - - - -
    2 5 13 20
priče i fotografije sa SP donosimo ovdje
sva naša Svjetska prvenstva: ovdje
Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt