TAEKWONDO.HRBAT.COM

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

rezultati
olimpijske igre
europske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
grand slam
grand prix
poomsae
vijesti
natječaji
2017
2016
2015
2014
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

10. Svjetsko taekwondo poomsae prvenstvo

Lima, Peru, 29. 9. - 3. 10. 2016.

 

Hrvatska nije nastupila

svjetski prvaci 2016.

 

Individuals Cadet F • Yu-ha KIM, Korea
Individuals Junior F • Chieh-ren HSIAO, Chinese Taipei
Individuals F+17 • Adalis MUNOZ, USA
Individuals F-30 • Elif Aybuke YILMAZ, Turkey
Individuals F-40 • Atousa FARAHMAND PARSA, Iran
Individuals F-50 • Thoa NGUYEN, USA
Individuals F-60 • Imke TURNER, Germany
Individuals F-65 • Bronwyn BUTTERWORTH, Australia
Individuals F+65 • Erica LINTHORST, USA
Teams Cadet F • Vietnam
Teams Junior F • Thailand
Teams F-30 • Chinese Taipei
Teams F+30 • Iran

 

Individuals M Cadet • William ARROYO, Mexico
Individuals M Junior • Ji-won KIM, Korea
Individuals M+17 • Philippines
Individuals M-30 • Kwang-ho PARK, Korea
Individuals M-40 • Ernesto GUZMAN, Philippines
Individuals M-50 • Jin-han LEE
Individuals M-60 • Mustafa YILMAZ, Turkey
Individuals M-65 • Hee-do KIM, Korea
Individuals M+65 • Barry JORDAN, Australia
Teams M Cadet • China
Teams M Junior • Chinese Taipei
Teams M+30 • Philippines
Teams M-30 • China

 

Pairs Cadet • Korea
Pairs Junior • Korea
Pairs -30 • Korea
Pairs +30 • Turkey

 

Freestyle Poomsae Individuals F-17 • Anna BORYSENKO, Ukraine
Freestyle Poomsae Individuals M-17 • Tyler DAO, USA
Freestyle Poomsae Pairs -17 • Turkey
Freestyle Poomsae Pairs +17 • Turkey
Freestyle Poomsae Teams -17 • Vietnam
Freestyle Poomsae Teams +17 • China

"Recognized Poomsae"

 

Individuals F Cadet
1 Yu-ha KIM, KOR
2 Huiyue ZHANG, CHN
3 Sevval YARAR, TUR
3 Melia HUS, NED
Individuals F Junior
1 Chieh-ren HSIAO, TPE
2 Da-sol KIM, KOR
3 Rikki JAO, USA
3 Sofia SEPULVEDA, MEX
Individuals F-30
1 Elif Aybuke YILMAZ, TUR
2 Marcela CASTILLO TOKUMORI, PER
3 Marjan SALAHSHOURI, IRI
3 Claudia CARDENAS, ECU
Individuals F-40
1 ATOUSA FARAHMAND PARSA, IRI
2 Natalia TIPLIAKOVA, RUS
3 Johanna NUKARI, FIN
3 Serim Olgun KAHVECI, TUR
Individuals F-50
1 Thoa NGUYEN, USA
2 Candida TUNKEL, GER
3 Tatiana PARFENENKO, RUS
3 Charlotte DAHLQVIST, SWE
Individuals F-60
1 Imke TURNER, GER
2 Patricia MARTINEZ, MEX
3 Yeong-ae SEO, KOR
3 Leni NIEDERMAYR, AUT
Individuals F-65
1 AUS Bronwyn BUTTERWORTH,
2 Diana HUNT, USA
3 FRA Marie France DAVID,
3 ESP catalina HERNANDEZ RAMOS,
Individuals F+65
1 Erica LINTHORST, USA
2 Valentina KONTORINA, RUS
3 OLGA MARIA BUSTOS, COL
3 Lis BORRING, DEN

Individuals M Cadet
1 William ARROYO, MEX
2 Sepehr ABDI, IRI
3 Jae-wook YOON, KOR
3 Santiago AGUIRRE FLORES, PER
Individuals M Junior
1 Ji- won KIM, KOR
2 Shajan SEPANLOU, GER
3 Muhammed Emir YILMAZ, TUR
3 Alex LEE, USA
Individuals M-30
1 Kwang-ho PARK, KOR
2 Yuxiang ZHU, CHN
3 Mahdi JAMALI FASHI, IRI
3 Rodolfo REYES JR., PHI
Individuals M-40
1 Ernesto GUZMAN, PHI
2 Ali SALMANI, IRI
3 Do-gyeong KIM, KOR
3 Branislav KURUCA, SRB
Individuals M-50
1 Jin-han LEE, KOR
2 Pok Sun YANG, USA
3 June NINOBLA, PHI
3 Hayri Temel ALPER, TUR
Individuals M-60
1 Mustafa YILMAZ, TUR
2 Philippe MONTOSI, FRA
3 Robert PACE, AUS
3 Byoung-young LIM, KOR
Individuals M-65
1 Hee-do KIM, KOR
2 Chi DUONG, USA
3 Iran Ghorban DELSHAD, IRI
3 Peter JOHNSON, GBR
Individuals M+65
1 Barry JORDAN, AUS
2 Michael PEJIC, GBR
3 Moyses TAKANOHASHI, BRA
3 Bruce GALLUP, USA

 
Pairs Cadet
1 Republic of Korea
2 China
3 USA
4 Mexico
Pairs -30
1 Republic of Korea
2 Thailand
3 Iran
4 Turkey
Pairs Junior
1 Republic of Korea
2 Mexico
3 Iran
4 USA
Pairs +30
1 Turkey
2 Iran
3 Chinese Taipei
4 Brazil
 
Teams F Cadet
1 Vietnam
2 Turkey
3 Mexico
4 USA
Teams F Junior
1 Thailand
2 Chinese Taipei
3 Vietnam
4 China
Teams F-30
1 Chinese Taipei
2 Vietnam
3 Iran
4 Mexico
Teams F+30
1 Iran
2 USA
3 Finland
4 Russia
Teams M Cadet
1 China
2 Vietnam
3 Peru
4 USA
Teams M Junior
1 Chinese Taipei
2 Mexico
3 Iran
4 USA
Teams M-30
1 China
2 Chinese Taipei
3 Iran
4 Philippines
Teams M+30
1 Philippines
2 Turkey
3 Iran
4 USA

"Freestyle Poomsae"

 
Individuals F-17
1 Anna BORYSENKO, UKR
2 Eva SANDERSEN, DEN
3 Gulsena KARAKUYULU, TUR
4 Michelle LEE, CAN
Individuals F+17
1 Adalis MUNOZ, USA
2 Ingrid GOMEZ SCHROTH, ESP
3 Soraya WAHJUDI, NED
4 Winnie YI WU ACUY, PER
Individuals M-17
1 Tyler DAO, USA
2 Enes Doguhan BILGIN, TUR
3 Anh Tuan BUI, VIE
4 Mark BUSH, CAN
Individuals M+17
1 Jeordan DOMINGUEZ, PHI
2 Dinh Khoi NGUYEN, VIE
3 Leandro Augusto RODRIGUEZ, COL
4 Oguzhan Mustafa ORNEK, TUR
 
Pairs -17
1 Turkey
2 Spain
3 USA
4 Vietnam
Pairs +17
1 Turkey
2 USA
3 China
4 Philippines
 
Teams -17
1 Vietnam
2 Turkey
3 Russia
4 USA
Teams +17
1 China
2 Vietnam
3 Denmark
4 Philippines

vijesti za listopad 2016

 
tehnička prvenstva

> svijet

europa

wc*beach

ec*beach

tehnička prvenstva svijeta
Svjetsko poomsae prvenstvo 2016.
sve hrvatske medalje
-o-
medalje (1.+2.+3.+4.) sveukupno

1 Korea (8+1+4)
2 Turkey (5+4+7)
3 USA (4+5+11)
4 China (3+3+2)
5 C. Taipei (3+2+1)
6 Philippines (3+0+5)
7 Vietnam (2+4+3)
8 Iran (2+3+9)
9 Australia (2+0+1)
10 Mexico (1+3+4)
11 Germany (1+2+0)
12 Thailand (1+1+0)
13 Ukraine (1+0+0)
14 Russia (0+2+3)

15 Spain (0+2+1)
16 Peru (0+1+3)
17 Denmark (0+1+2)
18 GB (0+1+1)
19 France (0+1+1)
20 Canada (0+0+2)
21 Colombia (0+0+2)
22 Brazil (0+0+2)
23 Finland (0+0+2)
24 Netherlands(0+0+2)
25 Serbia (0+0+1)
26 Ecuador (0+0+1)
27 Sweden (0+0+1)
28 Austria (0+0+1)

sveukupno medalja: 142 (36+36+70)
Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Vijesti | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt