TAEKWONDO.HRBAT.COM

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt

 

rezultati
olimpijske igre
europske igre
svjetska prvenstva
europska prvenstva
višesportske igre
prvenstva hrvatske
para-taekwondo
grand slam
grand prix
poomsae
vijesti
natječaji
2017
2016
2015
2014
zaštita sportaša
arbitražni sud za sport
olimpijski pokret
hoo
World Taekwondo Federation
 

 
 

Univerzijada 2017.

Taipei, Kineski Tajpeh - 19.-31. 8. 2017.

 

hrvatska taekwondo reprezentacija (9)

 

SF-62kg (27) Nives Kerner, TK Jastreb (1997) 17.
SF-67kg (27) Matea Jelić, TK Marjan (1997)  5.
SF-73kg (21) Katarina Mihaljević, TK Čigra (1997) 17.
SF+73kg (20) Melani Adamić Golić, TK Zaprešić (1997)  3.

 

SM-63kg (38) Lovre Brečić, TK Marjan (1996)  3.
SM-74kg (39) Toni Kanaet, TK Marjan (1995)  5.
SM-80kg (32) Luka Horvat, TK Jastreb (1996)  5.
SM-87kg (28) Hrvoje Šep, TK Jastreb (1996)  9.

 

Women's Team Kyorugi (4xF)
Men's Team Kyorugi (4xM)

 

Individual Poomsae (28) Borna Pečko, TCZ Ban Keglević (1998)  pf-a/11.

 

voditelj tima: Franjo Prot
treneri: Toni Tomas, TK Marjan (borbe)
Domagoj Pečko, TCZ Ban Keglević (forme)

 

ostali hrvatski reprezentativci (29)

 
Archery (1)
Mario Vavro  3.
Athletics (6)
Mateo Ružić, 400m
Martin Marković, Discus
Ivana Lončarek, 100m, 100m Hurdles
Lucija Pokos, 200m
Kristina Dudek, 400m
Matea Parlov, 5000m
Diving (1)
Juraj Melsa
Gymnastics Artistic (5)
Ema Kajić
Matija Baron
Renato Prpić
Jakov Vlahek
Kristijan Vugrinski
Tennis (2) Marin & Tomislav Draganja
(doubles) - nisu nastupili
Judo (10)
F-48kg Sara Matijević
F-57kg Tena Šikić
F-63kg Maja Blagojević
F-70kg Lucija Babić
F+78kg Ivana Šutalo
M-60kg Bernard Azinović
M-66kg Marko Drašković
M-81kg Dominik Družeta
M-90kg Denis Beljić
M-100kg Marko Kumrić
Women's Team (5xF)
Men's Team (5xM)

Table Tennis (4)
Magdalena Bašić
Ida Jazbec
Sara Mikac
Josipa Zajec
(sve: singles, doubles, team)

 

obavezni sportovi na Univerzijadi (setova medalja)

 

Athletics (50)
Basketball (2)
Diving (15)
Fencing (12)
Football (2)

Artistic Gymnastics (14)
Rhythmic Gymnastics (8)
Judo (18)
Swimming (42)

Table tennis (7)
Taekwondo (23)
Tennis (7)
Volleyball (2)
Water Polo (2)

 

izborni sportovi na Univerzijadi 2017. (setova medalja)

 

Archery (10)
Badminton (6)

Baseball (1m)
Golf (4)
Roller Sport (16)

Weightlifting (16)
Wushu (14)

 

pokazni sport na Univerzijadi 2017. (setova medalja)

 

 biljar (4)

 

neolimpijski sportovi na Univerzijadi 2017.

 

biljar, koturaljke, wushu

 

pojedinačni taekwondo poredak - KYORUGI

 

SF-46kg (19)
1. Iryna Romoldanova, UKR
2. Kyriaki Kouttouki, CYP
3. Shae Rom Kim, GER
3. Sarah Adidou, FRA
SF-49kg (24)
1. Panipak Wongpattanakit, THA
2. Ipek Cidem, TUR
3. Itzel Manjarrez, MEX
3. Joohwi Kim, KOR
SF-53kg (31)
1. Tijana Bogdanović, SRB
2. Geumbyeol Lim, KOR
3. Nahid Kiyanichandeh, IRI
3. Madeline Folgmann, GER
SF-57kg (29)
1. Hatice Kubra Ilgun, TUR
2. Ahreum Lee, KOR
3. Anisiia Chelokhsaeva, RUS
3. Paulina Armeria Vecchi, MEX
SF-62kg (26)
1. Irem Yaman, TUR
2. Jisoo Moon, KOR
3. Melissa Oviedo Cardenas, MEX
3. Daniela Rotolo, ITA
SF-67kg (27)
1. Jandi Kim, KOR
2. Chia-Chia Chuang, TPE
3. Victoria Heredia, MEX
3. Melika Mirhosseini, IRI
SF-73kg (21)
1. Dabin Lee, KOR
2. Cansel Deniz, KAZ
3. Reshmie Oogink, NED
3. Sude Bulut, TUR
SF+73kg (20)
1. Saebom An, KOR
2. Aleksandra Kowalczuk, POL
3. Briseida Acosta Balarezo, MEX
3. Melani Adamić Golić, CRO

SM-54kg (27)
1. Armin Hadipour Seighalani, IRI
2. Seongjoo Heo, KOR
3. Cesar Roman Rodruguez, MEX
3. Bailey Malcolm Lewis, AUS
SM-58kg (39)
1. Hadi Tiranvalipour, IRI
2. Rui Braganca, POR
3. Gulzhigit Kochhkorbaev, RUS
3. Tawin Hanprab, THA
SM-63kg (40)
1. Mirhashem Hosseini, IRI
2. Lucas Guzman, ARG
3. Mahammad Mammadov, AZE
3. Lovre Brečić, CRO
SM-68kg (37)
1. Boris Krasnov, RUS
2. Aykhan Taghizade, AZE
3. Sergey Vardazaryan, ARM
3. Ahmad Abughaus, JOR
SM-74kg (37)
1. Jaysen Ishida, USA
2. Ramin Hosseingholi Zadeh, IRI
3. Yang Tsung-Yeh, TPE
3. Sayid Guliyev, AZE
SM-80kg (34)
1. Milad Beigi Harchegani, IRI
2. Raul Garcia, ESP
3. Liu Wei-Ting, TPE
3. Richard Andre Ordemann, NOR
SM-87kg (26)
1. Saeid Rajabi, IRI
2. Seunghwan Lee, KOR
3. Rafael Kamalov, RUS
3. Bartosz Kolecki, POL
SM+87kg (18)
1. Rafail Aiukaev, RUS
2. Maicon de Andrade Siqueira, BRA
3. Radik Isaev, AZE
3. Jonathan Healy, USA

 

uspješnost zemalja - pojedinačne borbe

 
1. Iran (5+1+2) 10. C.Taipei (0+1+2) 19. Croatia (0+0+2)
2. Korea (3+5+1)
3. Turkey (2+1+1)
4. Russia (2+0+3)
5. Thailand (1+0+1)
5. USA (1+0+1)
7. Serbia (1+0+0)
7. Ukraine (1+0+0)
9. Azerbaijan (0+1+3)
11. Poland (0+1+1)
12. Argentina (0+1+0)
12. Brazil (0+1+0)
12. Cyprus (0+1+0)
12. Kazakhstan (0+1+0)
12. Portugal (0+1+0)
12. Spain (0+1+0)
18. Mexico (0+0+6)
19. Germany (0+0+2)
21. Armenia (0+0+1)
21. Australia (0+0+1)
21. France (0+0+1)
24. Italy (0+0+1)
24. Jordan (0+0+1)
24. Netherlands (0+0+1)
27. Norway (0+0+1)

ekipne borbe

ženski timovi (17)   muški timovi (17)
1. Serbia
2. Poland
3. Republic of Korea
3. Mexico
  1. Rusian Federation
2. Chinese Taipei
3. Kazakhstan
3. Republic of Korea
sve borbe pobjednica
Serbia - Russia 13:11
Serbia - Thailand 33:21
Serbia - Korea 26:23
Serbia -f- Poland 36:5
  sve borbe pobjednika
Russia - Mexico 39:21
Russia - Chile 82:25
Russia - Kazakhstan 18:10
Russia -f- Chinese Taipei 34:20
pobjednički tim - Srbija:
Ana Bajić (1995)
Tijana Bogdanović (1998)
Aleksandra Radmilović (1994)
Iris Jović Vujaković (1997)
  pobjednički tim - Rusija:
Rafail Aiukaev (1996)
Maksat Allalyev (1997)
Bogdan Greckhin (1995)
Bulat Magomedov (1998)
 

(hrvatski timovi nisu nastupili, iako su bili prijavljeni)

   

sve borbe pobjednika

   

Iryna Romoldanova, Ukraine, SF-46kg (19)
Iryna Romoldanova - Sofya Fomicheva, RUS 8:5
Iryna Romoldanova - Diana Gomez Rico, MEX 2:2
Iryna Romoldanova - Sarah Adidou, FRA 10:4
Iryna Romoldanova -f- Kyriaki Kouttouki, CYP 5:3

   

Panipak Wongpattanakit, Thailand, SF-49kg (24)
Panipak Wongpattanakit - Luz Rayen Ailin Pisani, ARG 25:5
Panipak Wongpattanakit - Xiao Zhang, CHN 8:5
Panipak Wongpattanakit - Joohwi Kim, KOR 36:8
Panipak Wongpattanakit -f- Ipek Cidem, TUR 16:4
 

   

Tijana Bogdanović, Serbia, SF-53kg (31)
Tijana Bogdanović - Kiyoko Nagano, JPN 29:9
Tijana Bogdanović - Edina Kotsis, HUN 9:6
Tijana Bogdanović - Renata Garcia de Leon, MEX 25:4
Tijana Bogdanović - Nahid Kiyanichandeh, IRI 22:13
Tijana Bogdanović -f- Geumbyeol Lim, KOR 15:12

   

Hatice Kubra Ilgun, Turkey, SF-57kg (29)
Hatice Kubra Ilgun - Wei Xiaojing, CHN 14:5
Hatice Kubra Ilgun - Marie Magnus, NOR 13:3
Hatice Kubra Ilgun - Anisiia Chelokhsaeva, RUS 5:4
Hatice Kubra Ilgun -f- Ahreum Lee, KOR 15:14

   

Irem Yaman, Turkey, SF-62kg (26)
Irem Yaman - Magdalena Leporowska, POL 15:2
Irem Yaman - Yulia Turutina, RUS 13:0
Irem Yaman - Melissa Oviedo Cardenas, MEX 5:1
Irem Yaman -f- Jisoo Moon, KOR 13:2

   

Jandi Kim, Korea, SF-67kg (27)
Jandi Kim - Axelle Attoumani, FRA 9:0 wdr
Jandi Kim - Deysy Montes de Oca, DOM 21:0
Jandi Kim - Farida Azizova, AZE 4:3
Jandi Kim - Victoria Heredia, MEX 17:7
Jandi Kim -f- Chia-Chia Chuang, TPE 14:7

   

Dabin Lee, Korea, SF-73kg (21)
Dabin Lee - prvo kolo slobodna
Dabin Lee - Chen Yann-Yeu, TPE 26:11
Dabin Lee - Reshmie Oogink, NED 37:11
Dabin Lee -f- Cansel Deniz, KAZ 34:11

   

Saebom An, Korea, SF+73kg (20)
Saebom An - Paloma Ferreira de Lima, BRA 16:8
Saebom An - Katherine Julissa Rodriguez, DOM 7:5
Saebom An - Briseida Acosta Balarezo, MEX 10:6
Saebom An -f- Aleksandra Kowalczuk, POL 10:8 gp

   

Armin Hadipour Seighalani, Iran, SM-54kg (27)
Armin Hadipour Seighalani - Wang Chen-Yu 7:2
Armin Hadipour Seighalani - Bulat Magomedov, RUS 20:3
Armin Hadipour Seighalani - Bailey Malcolm Lewis, AUS 21:1
Armin Hadipour Seighalani -f- Seongjoo Heo, KOR 13:10

   

Hadi Tiranvalipour, Iran, SM-58kg (39)
Hadi Tiranvalipour - Majed Mohamed Almarzooqi, UAE 21:1
Hadi Tiranvalipour - Sergio Suzuki Moron, JPN 11:8
Hadi Tiranvalipour - Yongkwan Lee, KOR 19:12
Hadi Tiranvalipour - Tawin Hanprab, THA 9:7
Hadi Tiranvalipour -f- Rui Braganca, POR 7:5

   

Mirhashem Hosseini, Iran, SM-63kg (40)
Mirhashem Hosseini - Gangmin Cho, KOR 29:11
Mirhashem Hosseini - Saurav, IND 20:0
Mirhashem Hosseini - Sebastian Roberto navea, CHI 16:9
Mirhashem Hosseini - Mahammad Mammadov, AZE 19:9
Mirhashem Hosseini -f- Lucas Guzman, ARG 17:5

   

Boris Krasnov, Russian Federation, SM-68kg (37)
Boris Krasnov - Gabriel Ancheta, PHI 29:2
Boris Krasnov - Seyed Hossein Ehsanipetroudi, IRI 5:2
Boris Krasnov - Huang Yu-Jen, TPE 7:5
Boris Krasnov - Ahmad Abughaus, JOR 17:15
Boris Krasnov -f- Aykhan Taghizade, AZE 2:0

   

Jaysen Scott Ishida, USA, SM-74kg (37)
Jaysen Ishida - Muhammed Emin Yildiz, TUR 16:10
Jaysen Ishida - Marcos Vinicius Dantas A Reis, BRA 23:6
Jaysen Ishida - Jack Marton, AUS 12:9
Jaysen Ishida - Yang Tsung-Yeh, TPE 12:6
Jaysen Ishida -f- Ramin Hosseingholi Zadeh, IRI 18:9

   

Milad Beigi Harchegani, Iran, SM-80kg (34)
Milad Beigi Harchegani - Jean Michel Fernandes, POR 29:1
Milad Beigi Harchegani - Bogdan Grechkin, RUS 25:8
Milad Beigi Harchegani - Hidenori Ebata, JPN 32:15
Milad Beigi Harchegani - Liu Wei-Ting, TPE 12:4
Milad Beigi Harchegani -f- Raul Martinez Garcia, ESP 6:3

   

Saeid Rajabi, Iran, SM-87kg (26)
Saeid Rajabi - Adrian Angyal, SVK 28:8
Saeid Rajabi - Matteo Milani, ITA 26:2
Saeid Rajabi - Misael Lopez, MEX 17:3
Saeid Rajabi - Rafael Kamalov, RUS 10:9
Saeid Rajabi -f- Seunghwan Lee, KOR 8:6

   

Rafail Aiukaev, Russian Federation, SM+87kg (18)
Rafail Aiukaev - Hayk Amirbekyan, CAN 22:1
Rafail Aiukaev - Hamza Kattan, JOR 19:7
Rafail Aiukaev - Radik Isaev, AZE 36:8
Rafail Aiukaev -f- Maicon de Andrade Siqueira, BRA wdr

ostale vijesti za kolovoz 2017

 
višesportske igre

olimpijske

europske

oi mladih ei mladih
> univerzijade eusa
mediteranske mediteran/plaža
si na plaži ei na plaži
hrvatske si veterani
vojne borilačke
univerzijade






Univerzijada 2017.

sve hrvatske medalje
3.  Lovre Brečić (taekwondo SM-63kg)
3. Melani Adamić Golić (taekwondo SF+73kg)
3. Mario Vavro (streličarstvo)
taekwondo POOMSAE
Women's Individual Poomsae (28)
1. Nguyen Thi Le Kim, VIE
2. Lin Kan-Yu,TPE
3. Adalis J Munoz, USA
4. Fatemeh Hesam, IRI
5. Kubra Dagli, TUR
6. Ji Yuhan, CHN
7. Choi Jieun, KOR
8. Katia Stella Si Parroche, SUI
Men's Individual Poomsae (28)
1. Oh Chang Hyun, KOR
2. Edward H Jeong, USA
3. Mahdi Jamali Fashi, IRI
4. Chen Chien-Chuan, TPE
5. Vaslav Jehudiel Ayala, MEX
6. Lim Selgi Leblanc, FRA
7. Wang Qiuheng, CHN
8. Ali Kemal Ustabas, TUR

Mixed Pair
(19)

1. C. Taipei
2. Korea
3. Vietnam
3. Iran

Team - Women
(13)

1. Korea
2. Chinese Taipei
3. Vietnam
3. China

Team - Men
(10)

1. Korea
2. C. Taipei
3. Vietnam
3. Iran

ekipni poredak - POOMSAE
1. Korea (3+1+0) 4. USA (0+1+1)
2. Chinese Taipei (1+3+1)
3. Vietnam (1+0+3)
5. Iran (0+0+4)
6. China (0+0+1)
ukupan ekipni taekwondo poredak
(borbe & forme)
1. Republic of Korea (6+6+3)
2. Iran (4+1+6)
3. Russia (3+0+3)
4. Turkey (2+1+1)
5. Serbia (2+0+0)
6. C.Taipei (1+5+3)
7. Azerbaijan (1+1+3)
8. USA (1+1+2)
9. Vietnam (1+0+3)
10. Thailand (1+0+1)
11. Ukraine (1+0+0)
12. Poland (0+2+1)
13.Kazakhstan (0+1+1)
14. Argentina (0+1+0)
14. Brazil (0+1+0)
14. Cyprus (0+1+0)
14. Spain (0+1+0)
14. Portugal (0+1+0)
19. Mexico (0+0+7)
20. Croatia (0+0+2)
20. Germany (0+0+2)
22. Armenia (0+0+1)
22. Australia (0+0+1)
22. China (0+0+1)
22. France (0+0+1)
22. Italy (0+0+1)
22. Jordan (0+0+1)
22.Netherlands (0+0+1)
29. Norway (0+0+1)
ukupna uspješnost kontinenata
(borbe & forme)
Azija • 46 (13+13+20) • devet zemalja
Europa • 32 (9+7+16) • 15 zemalja
Panamerika • 13 (1+3+9) • četiri zemlje
Oceanija • 1 (0+0+1) • Australija
ekipni poredak - svi sportovi
plasman • medalja (z+s+b) • sportaša
1. Japan 101 (37+27+37) • 336
2. Korea 82 (30+22+30) • 318
3. Chinese Taipei 90 (26+34+30) • 371
4. Russia 94 (25+31+38) • 347
5. USA 51 (16+19+16) • 348
6. Ukraine 36 (12+11+13) • 172
7. DPR Korea 23 (12+5+6) • 31
8. Italy 32 (9+6+17) • 193
9. China 17 (9+6+2) • 108
10. Iran 23 (8+4+11) • 62
11. Poland 25 (7+9+9) • 180
12. Germany 24 (7+6+11) • 126
13. Mexico 22 (6+5+11) • 211
14. Hungary 14 (5+5+4) • 140
15. France 17 (4+5+8) • 224
16. Canada 13 (4+5+4) • 275
17. Australia 9 (4+3+2) • 185
18. Dominican Republic 6 (4+2+0) • 26
19. Serbia 4 (4+0+0) • 51
20. Turkey 16 (3+7+6) • 85
21. Kazakhstan 16 (3+6+7) • 122
22. Belarus 9 (3+4+2) • 34
23. Romania 11 (3+2+6) • 89
24. Azerbaijan 8 (3+1+4) • 19
25. Lithuania 7 (3+1+3) • 66
26. Armenia 6 (3+1+2) • 16
27. Thailand 13 (2+5+6) • 91
28. Brazil 12 (2+4+6) • 180
29. Portugal 5 (2+1+2) • 64
30. Hong Kong, China 4 (2+0+2) • 111
31. Netherlands 3 (2+0+1) • 65
32. Macau, China 2 (2+0+0) • 31
33. Colombia 11 (1+3+7) • 81
34. Finland 4 (1+1+2) • 85
35. Switzerland 3 (1+1+1) • 92
35. Uganda 3 (1+1+1) • 39
37. Cuba 2 (1+1+0) • 2
38. Vietnam 5 (1+0+4) • 15
39. Czech 3 (1+0+2) • 139
40. Austria 2 (1+0+1) • 41
41. Ireland 1 (1+0+0) • 63
41. Jamaica 1 (1+0+0) • 16
41. Kyrgyzstan 1 (1+0+0) • 7
44. South Africa 5 (0+5+0) • 127
45. United Kingdom 9 (0+3+6) • 112
46. Malaysia 7 (0+3+4) • 63
47. Algeria 5 (0+3+2) • 33
48. Cyprus 2 (0+2+0) • 27
49. Latvia 3 (0+1+2) • 71
50. Bahamas 2 (0+1+1) • 4
50. Slovakia 2 (0+1+1) • 50
50. Sweden 2 (0+1+1) • 68
53. Argentina (0+1+0) • 178
53. Burkina Faso (0+1+0) • 6
53. Spain (0+1+0) • 9
53. Estonia (0+1+0) • 88
53. India (0+1+0) • 110
53. Mongolia (0+1+0) • 51
53. Philippines (0+1+0) • 116
60. Croatia (0+0+3) • 38
60. Indonesia (0+0+3) • 52
62. Belgium (0+0+1) • 30
62. Jordan (0+0+1) • 15
62. Moldova (0+0+1) • 13
62. Norway (0+0+1) • 41
62. New Zealand (0+0+1) • 57
 
Vrh-Top
© Taekwondo.HRBAT.com

 

Naslovnica | Kuća slavnih | Taekwondo | Kalendar | Kontakt